Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie się podziało TVP2??

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Gdzie się podziało TVP2??

Witam serdecznie i proszę o pomoc: ni stąd ni zowąd zniknął mi drugi program polskiej telewizji oraz Polsat, są napisy: "Kanał zakodowany". Bardzo proszę o pomoc. SMART HD+

Oczywiście jestem klientem nie od dziś, a problem tego typu nie zdarzył mi się bynajmniej po raz pierwszy. Ostatnio kilka miesięcy temu zniknął mi TVN, na który nie doczekałam się dopóki nie kupiłam nowego dekodera i nie przeszłam na HD. Miałam nadzieję że kupno nowego dekodera rozwiąże problem raz na zawsze a tu znowu niespodzianka i to akurat jeśli chodzi o ulubiony kanał. Zabierzcie sobie te wszystkie Kuchnie, gotowania i kanały z piosenkami, proszę bardzo, nie zależy mi, ale proszę łaskawie oddać mi TVP2 bo uczciwie za to płacę już tyle lat. Nie będę znowu wisieć na telefonie i czekać w nieskończoność na moją kolej, proszę o pomoc on line. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i to raz na zawsze, także dlatego że mój mąż jest po udarze mózgu (zwanym potocznie "wylewem") i nie wolno go denerwować. DZIĘKUJĘ!

Komentarz

Potwierdzam brak kanałów z transponderów 12265 V oraz 10911 V, czyli m.in. kanałów TVP2, Polsat oraz Ulica13. Również moja żona zapragnęła obejrzeć teleturniej "1 z 10ciu". I tak jak panią zmartwił brak owego kanału. Ja jednak mam wybór... kablówkę i internet (aplikacja StarVideo daje darmowy i legalny odbiór m.in. TVP2 oraz Polsat). Rozumiem, że pani nie ma takiego wyboru i jest skazana na obsługę gorszą niż z czasów PRLu.

Komentarz

U mnie również brak kanałów z transpondera 12265 V tj. TVP2 HD, AXN HD oraz 13 ULICA HD transponder 10911 V. Pakiety opłacone do końca miesiąca a tu kanały zakodowane.

Komentarz

U mnie na NNK też nie było ( czarny ekran , EPG ok) , zrobiłem ponowne wyszukiwanie kanałów na 12265 i 10911 , kanały działają .

Komentarz

Niestety nie umiem tego zrobić. Wyszukałam ogólnie wszystkie kanały na nowo: TVP2 nie wróciło.

Komentarz

Zrobilam to, nic to nie dalo.

Komentarz

Potwierdzam ponowne przeszukanie transpondera 12265 V i 10911 V daje pozytywny rezultat. Trzeba jedynie odnaleźć te kanały na końcu listy i zamienić je z niedziałającymi. Ponowne wyszukanie nie odblokowuje kanałów, które wcześniej umieszczone były na liście, lecz dodane na końcu listy. Trzeba je tam odszukać, skasować stare i a te z końca listy przerzucić na zwyczajowe miejsce.

Komentarz

A może problem tkwić co u nie których z uprawnieniami karta utraciła uprawnienia i dlatego nie ma dostępu pasowało by skontaktować się email do przedstawiciela o przeslanie uprawnień ponownie. Bo np. u siebie nie miałem żadnych problemów z tymi kanałami na tych 2 transponderach ani wczoraj ani dzisiaj

Komentarz

Luki, dzwonilam tam w koncu wczoraj, kazali wlaczyc na TVP1 i czekac. Nic to czekanie nie dalo, niestety.
                    Andrzej, dla mnie to czarna magia. Musimy z mezem poprosic tego znajomego, ktory nam montowal satelitke, moze przyjdzie w poniedzialek (nie lubimy nikomu przeszkadzac w weekend).

Komentarz

Mam parę lat już telewizję na kartę i i 2 razy miałem taki problem że na kilku kanałach nie miałem dostępu i nie dzwoniłem w tej sprawie tylko wysyłałem email, żeby przesłali mi komplet uprawnień i pomagało przez telefon mało kto cokolwiek może załatwić każdy tu na forum narzeka na ten kontakt

Komentarz

No "pięknie". Dziękuję za tę informację, Luki. Nie wiem jednak na jaki adres mailowy mogłabym do nich napisać..

Komentarz

Nie wiem czemu nie mogę skopiować meila ale wejdź na główną stronę forum i tam masz taki temat poruszany przenoszenie numeru z plusa wejdź i ostatni post jest od przedstawiciela a w nim meil i jak co podać w nim tutaj wystarczy nr karty nie trzeba peselu podawać jak to jest w info podawane w przypadku ofert na kartę
                          Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2016-11-19, 15:02.

Komentarz

Pomoc techniczna SmartHD+ to tel. (00 48) 22 430 77 77 (czynne do 22:00) i tam pokierują krok po kroku, wystarczy podać jedynie model tunera. Ja mam Opticum AX 305.
                            Ostatni raz edytowany przez andrzejb1975; 2016-11-19, 15:41.

Komentarz

Luki, dziękuję Panu/Pani (?), potem tego poszukam, na razie nie mam siły do tego. Brzydko mówiąc: mam dość tej historii. Przepraszam.
                              Andrzej, przedtem wysłałam Panu krótką wiadomość prywatną.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+