Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przelew przez internet?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przelew przez internet?

Witam chciałbym doładować smart hd+na okres roczny,jestem obecnie za granicą i mam pytanie.Czy pod numer konta bankowego który dostałem można zapłacić poprzez przelew przez internet?

Ja wszystkie swoje prepaidy tak płacę i problemu nie ma. Tyle, że z polskiego konta, z zagranicy pewnie będzie potrzebny IBAN (proste - numer konta do doładowań poprzedzony literkami PL o ile pamiętam) i SWIFT (tu ewentualnie moderatorzy powinni pomóc).
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

tomkep z zagranicy w ten sposób się nie przelewa pieniędzy - chyba że chcesz mieć "pod górkę" i stać Cię niczym nieuzasadnione prowizje banku.
      wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Skorzystaj z firmy wykonującej przelewy z zagranicy, wiele jest takich, sprawdź w internecie. Opłaty za przelew są na prawdę niewielkie (około 5-8 zł). Jako numer konta wpisujesz ten numer konta bankowego przypisany do twojej karty (każda karta ma indywidualny numer konta). W tytule przelewu napisz co chcesz opłacić i na ile miesięcy + numer karty.

Komentarz

Człowiek pracuje zagranicą, ale konto bankowe ma polskie. Tak możesz przelać poprzez internet, sam tak robię jak jestem w Niemczech. Trzeba jedynie pamiętać o tym, że potrwa to conajmniej 3 dni. I nie zapomnij, że autoryzacja przyjdzie pod kanał TVP1 HD.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+