Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NNH -> Mix bez umowy (Domowy HD+)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• lukaszg84
    założył(a) wątek NNH -> Mix bez umowy (Domowy HD+)

NNH -> Mix bez umowy (Domowy HD+)

Czy jest możliwość przejścia z oferty NNK HD na ofertę MIX Bez Umowy (pakiet Domowy+ za 19,90)?

Obecnie używam smart HD, mix wydaje się mieć lepszą ofertę, ale nie można nigdzie dostać modułów cam. Znalazłem kilka stron które sprzedają jeszcze moduły CAM dla nnk.

• Aleksandra_nc+
    replied
    chris8
    skontaktuj się z obsługą użytkowników telewizji na kartę. Zajmują się nią Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
    Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
    ITI Neovision S.A.
    Skrytka pocztowa nr 8
    02-100 Warszawa.

Leave a comment:

• chris8
    replied
    witam, zniknely mi polskie programy mimo ze moja karta jest wazna d0 10.01.2018 . dziekuje za info.

Leave a comment:

• bartekj
    replied
    MIX

No właśnie, jak to jest z tym nc+ MIX, dlaczego coraz trudniej go kupić? Upatrzyłem go sobie bo jest tam TV Republika (a chyba nie ma w żadnej innej ofercie na kartę). Do czerwca mam abonament w Cyfrowym Polsacie, chciałem wtedy kupić moduł CAM z kartą nc+MIX i wziąć pakiet START+(http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixstartplus).
    Pytanie czy jak uda mi się teraz upolować moduł, to czy w czerwcu/lipcu będzie jeszcze ta oferta dostępna...
    No i co po rocznym okresie umowy, można wziąć nową umowę z takim samym pakietem (http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixstartplus)?

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    TVP Sport, Eurosport1, nSport+, Discovery i AXN w HD pewnie są dlatego, że wersje SD nie są dostępne na liście kanałów w nBoxach, a na nich nie ma opcji ręcznego wyszukiwania. Jak widać bardziej im się opłaca je dać w niższym pakiecie, niż uwolnić listę kanałów.

Podejrzewam, że po zamknięciu TNK SD z końcem października te programy albo w ogóle znikną albo przestaną być dostępne w NC+/CD. Ciekawe, czy się wtedy jakoś zmieni pakietyzacja...

Leave a comment:

• irjanas
    replied
    W NNK w pakiecie domowym również znajdują się jako HD: Disney Channel. TV4, Polsat2. Dodatkowo w HD (nie wiem czy to promocja) TVP Sport, Eurosport1, Nsport, Discovery Channel, AXN.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) lukaszg84 Zobacz post
    W proserwis nie mają.
    Na allegro widziałem też za 205 ostatnio, więc nie najgorzej.

Kris:
    nie jesteś pierwszą osobą która przekonuje mnie że nnk jest lepsze - chciałbym płacić za TV tylko 19zł (i tak wiele nie oglądam, więc żeby mieć kilka podstawowych kanałów).

W NNK HD mam za to pakiet Domowy HD, w którym jest 8 kanałów HD (same podstawowe - 1, 2, TVN, TVN7, Polsat, TVN Style, TVN24, TVN Turbo).
    W NC MIX mam dodatkowo TV4, Polsat 2, 2xEurosport, TVP Sport, Travel, Disney, Discovery, AXN, Ale Kino, Domo, Planete, Kuchnia, TeleToon.

Czy źle patrze?
    Za to nie zapłacisz 19zł bo nic nie oglądniesz.
    19,90 - NNK HD
    24,90 - NC+na kartę lub 59,70 jednorazowo za 3mies.
    Jeśli koledze odpowiada tylko to co jest w Domowym HD+ to nie ma sprawy.Tak jest dodatkowo:2xEurosport, TVP Sport, Travel , Ale Kino, Domo, Planete, Kuchnia, TeleToo,Romance Tv.
    Ja czasami lubię coś na Animalu ,Nat Geo Wild,TNT itd.zobaczyć to bez problemu aktywuje pakiet i śmiga.
    Kolega już takiej akcji nie wykona niestety,pozostanie przejście na abonament,co wiąże się z kagańcem i poświęceniem modułu.
    Jak wspomniałem,każdy bierze to co lubi.

Leave a comment:

• lukaszg84
    replied
    W proserwis nie mają.
    Na allegro widziałem też za 205 ostatnio, więc nie najgorzej.

Kris:
    nie jesteś pierwszą osobą która przekonuje mnie że nnk jest lepsze - chciałbym płacić za TV tylko 19zł (i tak wiele nie oglądam, więc żeby mieć kilka podstawowych kanałów).

W NNK HD mam za to pakiet Domowy HD, w którym jest 8 kanałów HD (same podstawowe - 1, 2, TVN, TVN7, Polsat, TVN Style, TVN24, TVN Turbo).
    W NC MIX mam dodatkowo TV4, Polsat 2, 2xEurosport, TVP Sport, Travel, Disney, Discovery, AXN, Ale Kino, Domo, Planete, Kuchnia, TeleToon.

Czy źle patrze?

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) lukaszg84 Zobacz post
    Szkoda... pozostaje monitorować allegro - moduły się tam czasem pojawiają.
    W Media Ekspert jeszcze można MIX upolować z modułem za 199zł.
    ,tyle że NNK HD jest lepsze (większy wybór kanałów)od nc+ na kartę,zwłaszcza z modułem.No ale każdy bierze to co lubi.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Ostatnio był po 299zł, stówę drożej niż normalnie. Spróbuj zadzwonić do firmy proserwis z Gdańska, wydaje mi się że jeszcze nie tak dawno mieli w sklepie stacjonarnym, może by Ci wysłali (o ile jeszcze mają...).

Leave a comment:

• lukaszg84
    replied
    Szkoda... pozostaje monitorować allegro - moduły się tam czasem pojawiają.

Leave a comment:

• tomkep
    replied
    Nie da rady.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+