Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ Telewizja na kartę

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • NC+ Telewizja na kartę

  Witam ,
  czy programy z karty NNK mix po przejsciu na ,, nc+ telewizja na kartę " będą odbierac na tunerze SD czy musi byc tuner w HD , ?

 • #2
  Zestawy (dekoder - karta) z nc+ mix / nc+ tnk są parowane. Zawsze do odbioru potrzebny będzie dekoder HD.

  Komentarz


  • #3
   O ile kojarzę, to na tą chwilę WSZYSTKIE kanały w NC+ na Kartę oprócz Disney XD da się obejrzeć na dowolnym dekoderze obsługującym system Conax (a nie tylko tym przypisanym). Problemem jest to, że z tego co wiem karta NIE DOSTAJE uprawnień na duble SD, więc i tak do oglądania jest niezbędny dekoder HD.
   NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

   Komentarz


   • #4
    Sytuacja, którą opisujesz dotyczy oferty tnk sd / smart hd+, a nie nc+ mix / nc+ tnk.

    Komentarz


    • #5
     Sytuacja, którą opisałem dotyczy WSZYSTKICH kart CONAX wydawanych przez NC+ i wcześniej przez N-kę i Cyfrowy Dom. Również kart abonamentowych. Sprawdzone.
     NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

     Komentarz


     • #6
      nc+ telewizja na kartę

      sytuacja dotyczy karty nnk Mix z 1 miesiącem wykożystanym i po rzejściu na nc+ telewizja na kartę ( co można doładowac ja na miesiąc za 24,99zł. lub 59,70 na 3 miesiace z góry co jest ta promocja z pakietem co są nie parowane programy tak jak w smart HD i o to mi chodzi czy będzie odbierał na tunerze SD te programy np. opticum 7300 , ferguson 6900 itd.)
      co są te programy w domowym HD nie parowane ,
      czy tylko tuner HD jest potrzebny np. opticum xts703p , lub opticum 9600 ,
      nie te od nc+
      a dokładniej ;
      http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy
      Ostatni raz edytowany przez rafalpl18; 2015-06-18, 18:50.

      Komentarz


      • #7
       @rafapl18, sorry, ale nie rozumiem, co piszesz.
       NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

       Komentarz


       • #8
        nc+ telewizja na kartę

        karta była z oferty( prepaid ) mix i teraz po doładowaniu za 24,99zł. na 1 miesiąc przejdzie na nc+ telewizja na kartę , mam tuner sd opticum 7300 i czy będzie działac te programy z oferty domowy hd z linku na tym tunerze SD czy muszę kupic tuner HD np. opticum xts 703p żeby te programy które są nie parowane ( co sa w ofercie smart hd - te programy sa nie parowane i działają na każdym tunerze z CONAX ) ,
        jak nie podpisze żadnej umowy z nc+ i doładuję tą kaRTĘ za 24,99zł to automatycznie przechodzi na nc+ telewizja na kartę ,

        Komentarz


        • #9
         Jeżeli karta została tylko aktywowana wcześniej i nie był podpisany abonament to możesz ją doładowywać. Pamiętaj tylko że w tej ofercie nie ma wszystkich dubli pomiędzy kanałami hd i sd (w smart hd jest ich więcej choć też nie wszystkie z tego co mi się wydaje). Dlatego dekoder sd w tym momencie to ruletka. Nie ma problemu z kanałami parowanymi, nawet w pakiecie wyższym którego nie możesz mieć w tej ofercie jeżeli chodzi o samo parowanie. Tym bardziej z niższego pakietu karta będzie działać w odbiorniku z conax.
         wyłącz tefałen, włącz myślenie

         Komentarz


         • #10
          nc+ telewizja na kartę

          doładowałem karte nc+ telewizja na kartę za 24,99zł i na tunerze SD Opticum 7300 odbieraja tylko nie które programy tj; tv4 , tv6 , polsat 2 , disney chanel , ttv, tv puls , tvn meteo active , tvn 24 biznes i świat , trawer , polsat news2 , tvp info , tvp regionalna , tvp seriale , kino polska , tvp kultura , polsat sport news , orange sport , viva polska ,
          pozostałe z tej oferty nie odbieraja na tunerze SD tj ; tvp 1 , tvp 2 , polsat , tvn , tvn 7 , tvn 24 , tvn turbo , tvn style ,
          widocznie są nadawane w dvbs 2 , i potrzebny jest tuner HD ,

          Komentarz


          • #11
           Nie chodzi o nadawanie ale o szyfrowanie dla tej oferty. Jak już wcześniej napisałem, w tej ofercie nie ma zbyt wielu dubli pomiędzy kanałami hd i sd w porównaniu np. do oferty smart hd, gdzie rzadko który program nie jest dublowany w hd i sd. Też za bardzo nie chce mi się sprawdzać choć mam w tej chwili doładowaną i smart hd i nc+ mix i dekodery też by się jakieś znalazły. W każdym bądź razie to co ma działać to działa, tylko że u mnie karta jest w dreamboxie.
           Z najtańszych dekoderów obecnie możesz kupić opticuma ax305, na pewno wszystko ruszy. W nim nie ma też problemów z listą kanałów (w menu można przeskanować dla operatora), nie trzeba układać listy, chyba że się chce koniecznie własną.
           zapomniałem... doładowywać na miesiąc się nie opłaca, jak już to najmniej na 3 m-ce.
           wyłącz tefałen, włącz myślenie

           Komentarz


           • #12
            Nie polecam
            Ostatni raz edytowany przez Grzegorz_nc+; 2015-09-07, 06:23.

            Komentarz


            • #13
             Mnie działało, ale nie wiem jak, po wszystko podłączył szwagier!

             Komentarz

             Pracuję...
             X
             nc+