Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa Karta nc+ prepaid

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowa Karta nc+ prepaid

Witam , posiadam kartę N z oferty MIX i świat HD , po miesięcznym wykorzystaniu promocji chciał bym przejśc do oferty NC + PrePaid i doładowywac na 3 za 59,70zł. z promocji z tego linku ( http://satkurier.pl/news/106032/nc-t...a-prepaid.html , lub , http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy )
    i oglądac programy z oferty smart hd z multi +

Cieszy nas, że posiadasz i chciałbyś odbierać.
    Ale w czym jest problem?
    Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

nowa karta nc+ prepaid

po tym miesiącu promocji wystarczy że doładuję za 59,70zł. na 3 miesiące i będą odbierac prograny z planete , domo , kuchnia itd. czy trzeba dzwoni do BOK NC+ i powiedziec zeby było prepaid , czy automatycznie przechodzi się do prepaid bez podpisywania umowy i nic nie trzeba robic ,
      ,
      i po tych 3 miesiącach można znowu doładowac za 59,70zł. czy trzeba przed końcem 3 miesiąca doładowac ,
      ewentualnie czy mozna miesiąc nie doładowywac ( przerwe zrobic ) i dopiero doładowac na 3 miesiące

Komentarz

Przejście na kartę następuje automatycznie. Wystarczy doładować i oferta sama się uruchomi po zaksięgowaniu środków. Przerwę miedzy doładowaniami możesz zrobić dowolną. Sam decydujesz na jaki okres doładowujesz i jak często to robisz.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Czy jest mozliwosc skorzystania z tej oferty na białym dekoderze po Multiroom Premium?
          Superpremium - 3740SX+WifiBox+
          Motywacja jest tym, co pozwala zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać

Komentarz

@south_gda,
            dekoder własny do Multiroom Premium, niestety nie może być wykorzystywany w ofertach pre-paid. Jeśli chcesz nadal z niego korzystać, możesz natomiast zawrzeć umowę w ramach promocji dla Klientów posiadających własny dekoder.

Komentarz

Do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego taki z tym probem, że własnego dekodera po umowie nie można użyć w prepaidzie. Z NC+ na kartę jest dokładnie ta sama historia. Czy ktoś mi może wytłumaczyc DLACZEGO? Jakoś w Cyfrowym Polsacie KAŻDY własnościowy dekoder działa i jako FTA i można wykupić sobie dostęp do TV płatnej w trybie prepaid (może nie najtaniej, ale możliwość jest).
              NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
                Do dzisiaj nie rozumiem, dlaczego taki z tym probem, że własnego dekodera po umowie nie można użyć w prepaidzie. Z NC+ na kartę jest dokładnie ta sama historia. Czy ktoś mi może wytłumaczyc DLACZEGO? Jakoś w Cyfrowym Polsacie KAŻDY własnościowy dekoder działa i jako FTA i można wykupić sobie dostęp do TV płatnej w trybie prepaid (może nie najtaniej, ale możliwość jest).
                Dla mnie rowniez to jest jakas abstrakcja. Dekoder jest moją własność i mogę go użyc i tak na warunkach jakie mi daje operator. Chyba skieruje zapytanie do UKOiK w tej sprawie, bo to podchodzi pod monopol.
                Superpremium - 3740SX+WifiBox+
                Motywacja jest tym, co pozwala zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać

Komentarz

napisał(a) south_gda Zobacz post
                  Dla mnie rowniez to jest jakas abstrakcja. Dekoder jest moją własność i mogę go użyc i tak na warunkach jakie mi daje operator. Chyba skieruje zapytanie do UKOiK w tej sprawie, bo to podchodzi pod monopol.
                  Mnie sie trafiło nawet gorzej, bo kupiłem nc+mix, chciałem dać na tańszą umowę , a wtym czasie likwidowałem stały abonament i odrzucili mi tańszy abonament w nc+mix?
                  Dziwne mają zagrywki?

W CP brak takiego problemu, płacisz o 5 zł więcej i masz co chcesz i kiedy chcesz...na własnościowym dekoderze.

Komentarz

Jakoś w Cyfrowym Polsacie KAŻDY własnościowy dekoder działa i jako FTA i można wykupić sobie dostęp do TV płatnej w trybie prepaid (może nie najtaniej, ale możliwość jest).???

Komentarz

to przechodz ;p na co czekasz ;)

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
                        Przejście na kartę następuje automatycznie. Wystarczy doładować i oferta sama się uruchomi po zaksięgowaniu środków. Przerwę miedzy doładowaniami możesz zrobić dowolną. Sam decydujesz na jaki okres doładowujesz i jak często to robisz.
                        Witam. Byłem dziś w punkcie nc+ w Gorlicach z zamiarem zakupu nc+ na kartę i Panie poinformowały mnie, ze przerwy miedzy doładowaniami nie mogą przekroczyć dwóch miesięcy.

Komentarz

Jeżeli chcesz mieć ciągły dostęp do czegokolwiek to miały racje. Natomiast w praktyce możesz doładowywać kiedy chcesz bez znaczenia jaka jest przerwa między doładowaniami.
                          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Nie chodziło o ciągły dostęp, a Panie wyraźnie powiedziały, ze jeżeli przerwa wyniesie ponad dwa miesiące to będę musiał kupić nowa kartę, której koszt wynosi 89.00 zł. Czyli rozumie, ze nie mam co brać sobie tego do serca i jak nie będzie mnie w kraju przez czerwiec, lipiec, sierpień to we wrześniu mogę spokojnie doładować.

Komentarz

Dokładnie tak jak piszesz.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+