Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak kanałów nnk

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• brak kanałów nnk

Witam. Mam problem z programami płatnymi. Opłacałem pakiet podstawowy przed świętami w kwietniu a już teraz pozostały mi tylko programy tvp1 tvp2 itp a brak tvn turbo, discovery... nie mam jak sprawdzić stanu konta ale widzę, że coś tu się nie zgadza!

napisał(a) artur.fuks Zobacz post
    Witam. Mam problem z programami płatnymi. Opłacałem pakiet podstawowy przed świętami w kwietniu a już teraz pozostały mi tylko programy tvp1 tvp2 itp a brak tvn turbo, discovery... nie mam jak sprawdzić stanu konta ale widzę, że coś tu się nie zgadza!
    Zgodnie z moja sygnatura prześlij numer karty na @ doradca. sprawdzę jak to wygląda w naszym systemie.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
      Zgodnie z moja sygnatura prześlij numer karty na @ doradca. sprawdzę jak to wygląda w naszym systemie.
      Cały dzień brak opłaconych kanałów... niby uprawnienia wysłane i dekoder na tvp1 hd ale co z opłatami? zapłaciłem a nie oglądam! Nadal nie działa. Ile można na te uprawnienia czekać?

Komentarz

Witam. Ja u siebie zwykle w przeciągu do 15minut mam pobrane uprawnienia na dany miesiąc. Dekoder mam własny (Opticum HD x403p) z modułem TNK HD. Najszybciej uprawnienia złapiesz oprócz TVP1 HD, również na kanale MGM HD lub w przypadku oferty TNK SD - na kanale TVN SD. Czasem w przypadku długiego oczekiwania na pobranie uprawnień, pomaga restart tunera np poprzez wyjęcie wtyczki z gniazdka, ewentualnie wyjęcie karty z czytnika dekodera i ponowne jej włożenie.

Komentarz

Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z odbiorem dwóch kanałów. Właściwie to nie odbieram ich w ogóle. Chodzi o AXN i Discovery.Wszystkie pozostałe kanały chodzą bez zarzutu. Proszę o pomoc.

Komentarz

Próbowałeś pobrać ponownie listę kanałów?

Komentarz

Tak, próbowałem i dalej to samo.

Komentarz

napisał(a) grzesiek.krosno Zobacz post
                Witam. Od jakiegoś czasu mam problem z odbiorem dwóch kanałów. Właściwie to nie odbieram ich w ogóle. Chodzi o AXN i Discovery.Wszystkie pozostałe kanały chodzą bez zarzutu. Proszę o pomoc.
                Kanały AXN i Discovery w wersji SD dla NNK i TNK HD oraz Smart HD (pomijając już ich fatalną jakość) nadawane są z transpondera Cyfrowego Polsatu. Jeśli masz własny sprzęt, przeskanuj ponownie ten tp 12188 pol. V 27500 5/6 ,a kanały ponownie Ci zaświecą.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+