Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Doladowac Karte n

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Doladowac Karte n

Witam,

mam jescze do 23.06.2014 full-pakiet n na karte (czyli Domowy HD, Premium HD i Canal+ Pakiet) i ja chce teraz sobie doladowac Pakiet Domowy HD o Miesiac, idzie to bez problemu? I zostana dalej Pakiety Premium HD, i Canal+ do 23.06? Czy zniknie mi calkowicie Premium HD i Canal+ jak teraz Doladuje Pakiet Domowy HD o miesiac?

Dziekuje.
    Opticum x405p - SMART HD+
    Samsung UE32F5070 - nCam HD

Jeżeli obecnie posiadasz załączone 3 pakiety płatne, to doładowanie konta spowoduje proporcjonalne wydłużenie wszystkich. Aby doładować jedynie pakiet Domowy HD, konieczne jest wcześniejsze wyłączenie pakietów Premium HD i CANAL+ Family.

Komentarz

Ale jak ja deaktywuje Pakiety, to dalej bede mial dostep do nich? Czy od razu wygasza? Bo mam wlasnie 3 Miesiace Gratis, chce ale Doladowac tylko Domowy HD i dalej ogladac co 23.06 inne pakiety.

Komentarz

O ile pamiętam po gratisowym pakiecie startowym aktywny jest tylko pakiet podstawowy (Domowy HD). Czyli doładowanie pójdzie tylko na niego.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Jeżeli po raz pierwszy karta był aktywowana to pierwsze doładowanie standardowo uruchamia jedynie kanały z pakietu domowego HD.

Komentarz

Czyli jak bym teraz Doladowal Pakiet Domowy HD o Miesiac (to bedzie do 23.07) to by mi zostaly Pakiety Premium HD i Canal+ dalej do 23.06 czy wygasza mi jak doladuje Pakiet Domowy HD? Bo mam wlasnie 3 Miesace Gratis na start..

Komentarz

Nic Ci nie wyłączy. Wpłacasz środki załóżmy 19,90 zł to wydłużony zostaje pakiet domowy HD do 23.07.2014 r. a pozostałe są bez zmian. Nie wyłączą się

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+