Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaką mam telewizje i co z pakietem na 3 miesiące

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jaką mam telewizje i co z pakietem na 3 miesiące

Witam serdecznie.
    Po raz pierwszy na forum bo od kilku dni próbuje dodzwonić się do BOK i nic. Albo telefon (linia) jest wyłączona albo nikt nie odpowiada.

Więc kieruję swoje zapytanie tutaj.
    Kupiłem kartę jakieś dwa lata temu. Ale nie mogę znaleźć paragonu.
    Znalazłem ulotkę i gwarancje na dekoder. Na ulotce jest napisane: Telewizja n na karte.
    Dekoder mam ITI-2849ST
    Doładowuje kartę na specjalne konto przydzielone mi co miesiąc po 19,90zł

Szukałem w opcjach dekodera i jakiś ustawieniach czy będzie coś napisane o tym jaki mam plan taryfowy czy abonament. ale nic.
    Znalazłem jakaś opcje gdzie wyświetla mi o jakiś uprawnieniach ITI i ITI2.
    I coś ze uprawnienia sa do 30 kwietnia 2014 roku.

i teraz pytania:
    1. jaką mam kartę? jak to można sprawdzić?
    2. czy ta karta ma jakiś termin przydatności?

no i kolejny problem.
    na dekoderze wyświetliła sie wiadomość o promocji 3 miesiące za darmo jak 60 zł doładowanie.
    zrobiłem takowe (czyli 60zł) 17 marca czyli pieniądze powinny być zaksięgowane 1-2 dni później.
    Niestety dekoder nie pokazuje mi żadnych informacji o doładowaniach.
    Z tego co pamiętam w regulaminie była informacja ze kanały będą włączone od 1 kwietnia. Moj błąd ze nie zapisałem tego regulaminu. ale w necie nic nie ginie.
    Prosze o informacje dlaczego nadal nie mam tych kanałów jak np. MiniMini+

Pozdrawiam i proszę o informacje jak i gdzie można pewną droga skontaktować sie z Biurem Obsługo Klienta

napisał(a) marcin_burza Zobacz post
    Witam serdecznie.
    Po raz pierwszy na forum bo od kilku dni próbuje dodzwonić się do BOK i nic. Albo telefon (linia) jest wyłączona albo nikt nie odpowiada.

Więc kieruję swoje zapytanie tutaj.
    Kupiłem kartę jakieś dwa lata temu. Ale nie mogę znaleźć paragonu.
    Znalazłem ulotkę i gwarancje na dekoder. Na ulotce jest napisane: Telewizja n na karte.
    Dekoder mam ITI-2849ST
    Doładowuje kartę na specjalne konto przydzielone mi co miesiąc po 19,90zł

Szukałem w opcjach dekodera i jakiś ustawieniach czy będzie coś napisane o tym jaki mam plan taryfowy czy abonament. ale nic.
    Znalazłem jakaś opcje gdzie wyświetla mi o jakiś uprawnieniach ITI i ITI2.
    I coś ze uprawnienia sa do 30 kwietnia 2014 roku.

i teraz pytania:
    1. jaką mam kartę? jak to można sprawdzić?
    2. czy ta karta ma jakiś termin przydatności?

no i kolejny problem.
    na dekoderze wyświetliła sie wiadomość o promocji 3 miesiące za darmo jak 60 zł doładowanie.
    zrobiłem takowe (czyli 60zł) 17 marca czyli pieniądze powinny być zaksięgowane 1-2 dni później.
    Niestety dekoder nie pokazuje mi żadnych informacji o doładowaniach.
    Z tego co pamiętam w regulaminie była informacja ze kanały będą włączone od 1 kwietnia. Moj błąd ze nie zapisałem tego regulaminu. ale w necie nic nie ginie.
    Prosze o informacje dlaczego nadal nie mam tych kanałów jak np. MiniMini+

Pozdrawiam i proszę o informacje jak i gdzie można pewną droga skontaktować sie z Biurem Obsługo Klienta
    Aby sprawdzić jaką ofertę masz uruchomiona na swojej karcie, prześlij jej numer na jeden z powyższych adresów. Również przez e-mail poinformuję Cię czy doładowanie zostało zaksięgowane w terminie.

Komentarz

Jeżeli masz ITI-2849, to masz NNK. Oferta z 3 miesiącami kanałów Mulit+ przy doładowaniu za 60 zł była dla oferty TNK SD. Podobna oferta dla TNK HD i NNK była, ale wczesniej, przy doładowaniu za minimum 99,50 i dostęp do pakietu miał byc na 5 miesięcy.
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
        Aby sprawdzić jaką ofertę masz uruchomiona na swojej karcie, prześlij jej numer na jeden z powyższych adresów. Również przez e-mail poinformuję Cię czy doładowanie zostało zaksięgowane w terminie.
        Rozumiem ze chodzi o te adresy w stopce czyli poniżej, bo powyżej nic nie znalazłem. Zaraz wysyłam informacje i zapytanie.

napisał(a) tomkep Zobacz post
        Jeżeli masz ITI-2849, to masz NNK. Oferta z 3 miesiącami kanałów Mulit+ przy doładowaniu za 60 zł była dla oferty TNK SD. Podobna oferta dla TNK HD i NNK była, ale wczesniej, przy doładowaniu za minimum 99,50 i dostęp do pakietu miał byc na 5 miesięcy.
        W regulaminie jest:
        Telewizja na kartę lub/i SMART HD+

Trochę nie ogarniam tematu. Jak kupowałem to była telewizja na kartę. Teraz jest telewizja n na karte, SMART HD i coś jeszcze. To jaka jest miedzy nimi różnica? I jac co to która jest lepsza?

Czy jak doładowałem za te 60 zł a mam złą karte to mi te 60 zł przepadło?

Komentarz

Rozumiem ze chodzi o te adresy w stopce czyli poniżej, bo powyżej nic nie znalazłem. Zaraz wysyłam informacje i zapytanie.
          dokładnie o te:

Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
          adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
          adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
          adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
          W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
          W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
          Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Czekam na informacje

Komentarz

juz poszedł email

Komentarz

juz poszedł email
              A podałeś w nim nick?

Komentarz

Trochę nie ogarniam tematu. Jak kupowałem to była telewizja na kartę. Teraz jest telewizja n na karte, SMART HD i coś jeszcze. To jaka jest miedzy nimi różnica? I jac co to która jest lepsza?
                Nie ty jeden. N-ka, Cyfrowy Dom i NC+ tak zagmatwały sprawę prepaidów, że pewnie już same nad tym nie panują. Jak by dobrze policzyć, to jest w sumie aktywnych 5 ofert prepaid: TNK SD, TNK HD, N na Kartę, Smart HD i Smart HD+. Z czego kupić od NC+ w tej chwili można tylko tą ostatnią, pozostałe 4 są gdzie niegdzie dostępne ze starych zapasów magazynowych.

TNK HD i N na kartę były sprzedawane w komplecie: karta + dekoder i karta i dekoder są ze sobą parowane.

W pozostałych można kupic samą kartę lub kartę z dekoderem. Karta będzie działać we wszystkich odbiornikach z czytnikiem Conax. Niektóre dekodery w ofercie SmartHD+ (i byc może: SmartHD) wymagają do działania karty z którą były sprzedane.

Dodaj do tego różne zawartości pakietów, różny czas ważności pakietu bezpłatnego, różny czas ważności oferty i nie ma się co dziwić, że człowiek się gubi.

Czy jak doładowałem za te 60 zł a mam złą karte to mi te 60 zł przepadło?
                Forsa nie przepadnie, dostaniesz normalny dostęp. Najwyżej nie dostaniesz tych promocyjnych pakietów.
                NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+