Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z włączeniem pakietu Premium HD

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z włączeniem pakietu Premium HD

Problem polega na tym ze niemal za każdym razem kiedy wysylam sms z nr karty i A101 po ok 2-3 minutach dostaje sms zwrotny: nie można wyslac (i tresc wiadomości). bodajże dwukrotnie zdarzylo się ze w sms zwrotnym było: saldo twojego konta niewystarczające. a konto miałem doładowane na ok 50 kilka dni...

Popatrz w regulamin. Tam jest coś na temat tego na ile dni (bodajże 26) musisz mieć kasy, żeby włączyć dodatkowe pakiety. Czyli pewnie będzie różnica w tym, co znaczy te 50-parę. 51, czy 53?
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Wyślij dane swojej karty a sprawdzę stan doładowania. W przypadku gdy nie masz kwoty wystarczającej na co najmniej 26 dni pakiet ten się nie uaktywni.

Komentarz

@tomkep
        26 dni waznosci doładowania to minimum aby aktywować "wyższy" pakiet. jak już wspomniałem dokładnie nie pamiętam ale waznosc miałem ok 50 dni, wiec nie ma to znaczenia czy to będzie 52, czy nawet 80.

Komentarz

26 dni ważności pakietu PremiumHD+DomowyHD przekłada się na 52 dni DomowegoHD. A ja się założę, że regulamin mówi o ważności PO włączeniu dodatkowego pakietu, nie PRZED.

Jeśli miałeś DomowyHD na 50 dni, to sorry, ale po włączeniu PremiumHD ważność wyniesie 25 dni i stąd odmowa włączenia.
          NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Dokładnie sytuacja ma się tak, że w momencie uruchamiania pakietu musisz mieć środki wystarczające na minimum 26 dni dostępu do obu pakietów po uruchomieniu pakietu Premium HD.
            Sprawdziłem tutaj już dane karty i kwota salda nie wystarcza na uruchomienie tego pakietu.

Odpowiedź udzielona w kontakcie mailowym, więc wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+