Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak dostępu / Zakodowane

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak dostępu / Zakodowane

Witam serdecznie. W styczniu zakupiłem drogi dekoder do użytkowania NC+ na kartę. Trochę mnie to wszystko kosztowało, aby módz spokojnie sobie oglądać telewizję. Mija chyba 2 miesiąć, a tu 40 min temu podstawowe kanały takie jak TVP 1, TVP 2 ( nie mówię tu o wersji HD, chodzi mi o zwykłe) mam ZAKODOWANE ... Czy to normalne ????

napisał(a) Tomasz Kowal Zobacz post
    Witam serdecznie. W styczniu zakupiłem drogi dekoder do użytkowania NC+ na kartę. Trochę mnie to wszystko kosztowało, aby módz spokojnie sobie oglądać telewizję. Mija chyba 2 miesiąć, a tu 40 min temu podstawowe kanały takie jak TVP 1, TVP 2 ( nie mówię tu o wersji HD, chodzi mi o zwykłe) mam ZAKODOWANE ... Czy to normalne ????
    Prześlij swoje dane na @ doradca. Sprawdzę jak to wygląda w systemie i w razie konieczności wyślę uprawnienia.

Komentarz

napisał(a) Tomasz Kowal Zobacz post
      Witam serdecznie. W styczniu zakupiłem drogi dekoder do użytkowania NC+ na kartę. Trochę mnie to wszystko kosztowało...
      Jeżeli kupiłeś drogi dekoder to zbędne tłumaczenie, że Trochę mnie to wszystko kosztowało. Przecież to oczywiste, że na drogi sprzęt trzeba wydać więcej niż na tani. Jak widać drogi niekoniecznie lepszy.
      PS.
      W Twoim przypadku problem nie leży raczej w dekoderze ale w uprawnieniach, które systematycznie chociaż chyba losowo zabierają poszczególnym użytkownikom. Standard w c+ (kiedyś, obecnie nc+, bo w n to nie zdarzało się) oraz na kartę. Tak, że wydatek wg mnie nie był bezsensowny.
      >
      Telefon do BOK i po kilkunastu (kilkudziesięciu) minutach będzie znowu OK.
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Jeśli nie doładowałeś karty, to tak, całkiem normalne

Komentarz

napisał(a) sonikus Zobacz post
          Jeśli nie doładowałeś karty, to tak, całkiem normalne
          Taaak! HD mu świecą a SD nie z powodu niedoładowania karty?
          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Jurek_nc+ dziękuję za odpowiedź. Wysłałem na email doradca@info2.ncplus.com.pl wszelkie informacje na temat mojego problemu.

Komentarz

Odpowiedź udzielona. wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+