Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Canal + Sport w nnk

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Canal + Sport w nnk

Dzień dobry,

mam pytanie: czy istnieje możliwość włączenia kanału Canal + Sport HD w jakiejkolwiek ofercie nc+ na kartę?
    Informacji na stronie brak, pracownicy obu infolinii twierdzą, że nie wiedzą i polecają dzwonić pod *714700. Sęk w tym, że minuta połączenia na ten tajemniczy numer kosztuje 1,23/min+VAT. Jeszcze mnie, za przeproszeniem, nie (ciach), żeby wydawać 20 zł na rozmowę z kimś w sprawie oferty tego kogoś.

To do innego wątku, ale było nie było w temacie: dzwoniła w piątek pani z ofertą przejścia na MIX (89 pln za pakiet z Canal + Sport). Sprawdziłem na stronie i na liście kanałów oczywiście nie ma Canal + Sport. Stąd moje drugie pytanie: czy tenże kanał jest czy go nie ma w ofercie MIX za 89 pln? Czy kiedykolwiek ogarniecie się po tej fuzji i ujednolicicie ofertę? Czy jest szansa na kompetentnych konsultantów oraz rzetelną informację o ofercie na stronie? To ja mam się starać kupić Wasz produkt?
    Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2014-03-19, 17:53. Powód: słownictwo

Canal + sport był dostępny w ofertach na kartę w promocji w tamtym roku. Normalnie tego kanału niema i na razie się nie zanosi na to żeby był mimo że jest na podstawowej liście. W tej chwili nie jestem w stanie określić nr pozycji bo nie pamiętam ale jest przed nsport.
    Co do nc+mix to jeśli przejdziesz to niema powrotu do poprzedniej oferty i zostajesz z niczym jeśli będziesz chciał zrezygnować. I tutaj już musisz płacić co miesiąc żeby mieć dostęp. A oferta wygląda tak jak widzisz na stronie
    http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcanalplusplatinum
    i musisz sobie jakiś wybrać z 4 pakietów w tym ostatnim jest ten kanał. Ten ostatni pakiet za 99 zł można mieć za 89 zł na 12 miesięcy na samym dole tej strony to jest zaznaczone. Poźniej umowa jest przedłużana automatycznie A to co mówią przez telefon to lepiej nie wierzyć we wszystko bo tylko tak mówią żeby wcisnąć coś bo za to co robią dostają kase za darmo niesiedzą
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-03-18, 07:12.

Komentarz

Luki, dzięki za odpowiedź.

Wiem, że MIX to MIX tylko z nazwy, normalny, regularny abonament (jak każdy mix zresztą).

http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcanalplusplatinum - właśnie badałem wcześniej tę ofertę i nijak nie widzę C+Sport, albom ślepy, albo nie wiem... Kobieta przez telefon wspomniała, że jest, na stronie nie ma... Generalnie, chyba szkoda czasu na te norweskie kombinacje.

Oferta jest mało przejrzysta, rozwleczona, nieelastyczna. C+Sport, Canal+Film, Canal+Film2 i kanały Family miałem aktywne przez wiele miesięcy (nawet, gdy nie doładowywałem w ogóle), to prawdopodobnie był jakiś błąd. Teraz chętnie dopłaciłbym za sam C+Sport, ale niestety nie ma takiej możliwości.

Nic, zostaję przy karcie. Dzięki.

Komentarz

napisał(a) czekajacnabecketta Zobacz post
        http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcanalplusplatinum - właśnie badałem wcześniej tę ofertę i nijak nie widzę C+Sport, albom ślepy, albo nie wiem... Kobieta przez telefon wspomniała, że jest, na stronie nie ma... Generalnie, chyba szkoda czasu na te norweskie kombinacje.
        Wypis wszystkich kanałów Canal+ znajduje się na banerze z nazwą promocji, nieco powyżej tabeli z kanałami.

Komentarz

Do nc+ przedstawiciel:

Czyli przy "ofercie na kartę" można ten kanał włączyć za dopłatą do pakietu TNK HD???!.
          LG32 LCD HD - ITI2850ST
          PC_mon.21" - ITI2850ST
          ant. 90cm (HB_Astra)
          TNK HD - Premium HD, DVB-T
          TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

@vlodar7,
            stacja CANAL+ Sport nie jest dostępna w ofertach na kartę, a co za tym idzie, jej dokupienie nie jest możliwe. Dodam natomiast, że w przypadku n na kartę i TNK HD, Klient może aktywować dostęp do CANAL+ Family i CANAL+ Family2.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
              @vlodar7,
              stacja CANAL+ Sport nie jest dostępna w ofertach na kartę, a co za tym idzie, jej dokupienie nie jest możliwe. Dodam natomiast, że w przypadku n na kartę i TNK HD, Klient może aktywować dostęp do CANAL+ Family i CANAL+ Family2.
              Pod warunkiem, że wykupi pakiet (kaszana) Premium HD. CANAL+ Family i CANAL+ Family2 to nie są kanały o tematyce sportowej.
              Płacił bym za Premium HD gdyby w ofercie był" Eurosport2" i np:" Da Vinci" ( lub inny kanał dla dzieci) a w pakiecie "Canal" Canal+ Sport.
              Niestety - oferta pre paid w nc+ jest marna - ale na "abo" lub innego typu umowy nie dam się naciągnąć.
              LG32 LCD HD - ITI2850ST
              PC_mon.21" - ITI2850ST
              ant. 90cm (HB_Astra)
              TNK HD - Premium HD, DVB-T
              TNK HD - Domowy HD, DVB-T

Komentarz

Skoro jest canal + na 56 pozycji to powinni go udostępnić a nie że od roku widnieje na liście a dostępu brak. Jeżeli nie chcecie dać to przynajmniej poprawcie liste o tą pozycje. Mógłby być w pakiecie canal+

Komentarz

Canal+ Sport jest na liście dlatego, że w momencie wyłączenia kanałów nPremium HD użytkownicy posiadający wykupiony ten pakiet na dłuższy czas, uzyskali do niego dostęp promocyjnie. W tej chwili nie wszyscy jeszcze utracili do niego dostęp, bo jak wiesz doładowanie mogli mieć w tym czasie na okres dłuższy. Co za tym idzie nadal mogą korzystać z tego kanału i nie usuniemy go z listy, bo tym samym pozbawilibyśmy uprawnionych do jego odbioru użytkowników.

Komentarz

To dlaczego nie daliście pozostałych kanałów z tej promocji na bliższe pozycje tylko wszystkie canal+ widnieją od pozycji 901 w górę (pozycje związane z tą promocją) i tam też jest dany canal+sport drugi raz. Ale dobra promocja już się kończy bo rok pomału będzie od wprowadzenia tej promocji i zaraz znikną te kanały bo chyba nikt nie doładowywał swojego konta na dłużej niż rok. Jeszcze chwila i lista kanałów będzie poprawiona
                    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-03-19, 19:25.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+