Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przejście z NNK do nc+mix

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przejście z NNK do nc+mix

Dziś po godzinie 16 "przeszedłem" do nc+mix z nnk. Wypełniłam formularz umowy online , wszystko przebiegło pomyślnie. Jest godzina 21 a ja nie otrzymałem dostępu do kanałów oraz umowy na e-mail. Posiadam dekoder OPTICUM X8 HD COMBO.
    Co dalej?

ten sam problem

u mnie to samo. od 3 dni czekam. przejście przebiegło pomyślnie, ale kanałów brak. dzwoniłam do BOK ale nie dotarło do nich jeszcze moje zgłoszenie. dokonałam ponownego przejścia. sądziłam, że może jeśli zostało już dokonane, nie uda się ponownie, ale tak jakbym nie dokonała przejścia wcześniej, udało się znów. oczywiście wszystkie zalecenia zostały wykonane.

Komentarz

Spokojnie ja jak przechodziłem to była gdzieś 18sta i dopiero rano dostałem wiadomość na ekranie telewizora o nowej konfiguracji i wsio ładnie śmiga.
      *nc+ mix *
      * universe+ 49*

Komentarz

da się przejść do tej oferty(ncmix) z modułem z nnk ???

Komentarz

Posiadając moduł nCAM HD możesz skorzystać z 1 z 8 dedykowanych ofert. Znajdziesz je na stronie http://ncplus.pl/oferta/nc-plus-mix (krok 3).

Komentarz

ale tam są 4 oferty w sensie pakiety nie 8

Komentarz

Razy 2 bo w wersji na czas nieokreślony lub ze zobowiązaniem na 12 miesięcy ale 10 zł taniej. Co NIEKONIECZNIE znaczy, że jest to lepsza opcja, bo po roku wpada się w ceny standardowe (dużo wyższe), a nie te w wersji na czas nieokreślony.
              NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

1. numer do wpłat zostaje ten sam ???
                2. kiedy muszę zapłacić przed deklaracją zmiany przejscia na ncmix czy dopiero po włączeniu tych kanałów
                3. trzeba deklarowac na jaki pakiet chce się przejść - czy mogę co miesiąc zmieniac pakiety bez jakiegokolwiek zgłaszania to gdzieś ??? np w jednym miesiącu chce miec pakiet najwyższy płace 99 zł a w następnym już na najniższy 39 zł umowa na czas nieokreślony
                4. jak jest z tym pakietem hbo ??? dla mnie tez by był ??? jesli tak to na ile by został włączony i od jakiego pakietu ???

odpowie ktoś ???
                Ostatni raz edytowany przez krzychuuu80; 2014-02-15, 20:47.

Komentarz

napisał(a) krzychuuu80 Zobacz post
                  1. numer do wpłat zostaje ten sam ???
                  2. kiedy muszę zapłacić przed deklaracją zmiany przejscia na ncmix czy dopiero po włączeniu tych kanałów
                  3. trzeba deklarowac na jaki pakiet chce się przejść - czy mogę co miesiąc zmieniac pakiety bez jakiegokolwiek zgłaszania to gdzieś ??? np w jednym miesiącu chce miec pakiet najwyższy płace 99 zł a w następnym już na najniższy 39 zł umowa na czas nieokreślony
                  4. jak jest z tym pakietem hbo ??? dla mnie tez by był ??? jesli tak to na ile by został włączony i od jakiego pakietu ???

odpowie ktoś ???
                  ad.1 Nr rachunku się zmieni, dostaniesz wiadomość na dekoder z nowym nr konta.
                  ad.2 Pierwszy rachunek płacisz w następnym miesiącu, miesiąc w którym migrujesz jest gratis, dlatego warto na początku m-ca.
                  ad.3 Trzeba się deklarować, można dobierać opcje dodatkowe i wyłączać o ile nie są w promocji, wtedy zależy od promocji.
                  ad.4 pakiet HBO jest do nowo-aktywowanych zestawów NC MIX, a Ty chcesz migrować z oferty NNK.
                  Moduł ncam - NC MIX COMFORT +

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+