Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

brak kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) kolek02 Zobacz post
    Witam od 2 dni nie mam dostępu do 3 kanałów takich jak Discovery,AXN,Disnej XD. Pakiet mam opłacony do 19 kwietnia. Proszę o ponowienie uprawnień do zakodowanych kanałów.
    Aby takie uprawnienia wysłać, proszę o przesłanie na @ doradca swojego numeru karty i danych zgodnie z moją sygnaturą.

Komentarz

brak kanałów

Dziękuję wszystko działa poprawnie.

Komentarz

Witam.
        Wczoraj po aktualizacji ustawień dekodera ADB 2849st zniknęły mi z listy Eurosport i AXN (przynajmniej brak tych dwóch zauważyłem) czy ktoś wie coś na ten temat???
        Posiadam aktywny pakiet Domowy.

Komentarz

Witam,
          jaki komunikat wyświetla się na ekranie TV po uruchomieniu brakujących kanałów?

Komentarz

Dziękuję za zainteresowanie moim problemem.
            Nie wyświetlał się żaden komunikat, bo nie było tych kanałów na liście (sprawdzałem kilka razy), więc nie dało się ich włączyć.
            Dzisiaj po włączeniu dekodera pobrał znowu aktualizację, z drżącym sercem wybrałem "zresetuj dekoder" i "te zniknięte" kanały pojawiły się znowu. Wszystko śmiga tak jak powinno.

Komentarz

Dziękuję za informację. Najwyraźniej z jakiegoś powodu na dekoder pobrana została błędna lista kanałów. Po restarcie, dekoder ściągnął listę prawidłową, dzięki czemu kanały powróciły.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+