Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontakt z nC+ nie działa

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kontakt z nC+ nie działa

Przeszukałem forum i jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego działu na wyjaśnienie problemu z wysłaniem reklamacji.Otóż mam n HD na kartę.Zabrano mi polskojęzyczne kanały a w zamian dostałem jakieś anglojęzyczne śmieci.Usiłuję wysłać reklamację dot. powyższej sytuacji i okazuje się,że mail wysłany na adres BOK@ncplus.pl wraca.To samo dzieje się z mailem wysłanym na abonenci@ncplus.pl.
    Taka sytuacja zakrawa na kpinę ze strony nki.Nie wiem czy są zawaleni reklamacjami,czy może nie chcą czytać prawdy?
    Wysłałem w końcu reklamację na doradca.n@info2.ncplus.com - ale czy to jest dobry adres-nie wiem,nie jestem abonentem (w dosłownym sensie) nki.
    Może ktoś poda aktualne i działające adresy przydatne do kontaktu z nC+?

może przez formularz?
    http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Komentarz

napisał(a) extreme666 Zobacz post
      Przeszukałem forum i jakoś nie mogę znaleźć odpowiedniego działu na wyjaśnienie problemu z wysłaniem reklamacji.Otóż mam n HD na kartę.Zabrano mi polskojęzyczne kanały a w zamian dostałem jakieś anglojęzyczne śmieci.Usiłuję wysłać reklamację dot. powyższej sytuacji i okazuje się,że mail wysłany na adres BOK@ncplus.pl wraca.To samo dzieje się z mailem wysłanym na abonenci@ncplus.pl.
      Taka sytuacja zakrawa na kpinę ze strony nki.Nie wiem czy są zawaleni reklamacjami,czy może nie chcą czytać prawdy?
      Wysłałem w końcu reklamację na doradca.n@info2.ncplus.com - ale czy to jest dobry adres-nie wiem,nie jestem abonentem (w dosłownym sensie) nki.
      Może ktoś poda aktualne i działające adresy przydatne do kontaktu z nC+?
      Jeżeli chcesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+ to wyślij e-mail na jeden z poniższych adresów:
      adres do obsługi Abonentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl
      adres do obsługi Abonentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl
      adres do obsługi Abonentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl
      W treści podaj dane do weryfikacji (numer umowy oraz imię i nazwisko), opisz problem.
      W temacie maila podaj swój Nick - i krótko opisz cel kontaktu.
      Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!
      Forumowa Loża Szyderców

Komentarz

@extreme666,

jeżeli chcesz złożyć oficjalną reklamacje, to zgodnie z Przewodnikiem po ofercie n na kartę, jest to możliwe jedynie pisemnie. W tym celu należy zatem wysłać pismo na adres:

Cyfrowy Dom Sp. z o.o.
        ul. J. Conrada 37
        31 - 357 Kraków
        Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
        Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

jaki jest aktualny kontakt mailowy?

Jaki jest aktualny kontakt mailowy dla abonentów nc+?

Chodzi mi o kontakt z Działem Reklamacji i BOK.

Czy któryś z poniższych jest dalej aktualny dla abonentów nc+?

nkontakt@n.pl
          nkontakt@ncplus.pl

P.S. Wiem, ze to nieodpowiedni dział, ale gdy starałem się utworzyć nowy wątek we właściwym dziale, to mignął mi tylko komunikat o moderacji, a wątek się nie pojawił.
          Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2013-10-24, 17:00.
          5720SX, 4740SF, 3740SX, 2850ST

Komentarz

Nie ma adresu mailowego.
            Wiadomości oraz reklamacje należy wysyłać poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
              Nie ma adresu mailowego.
              Od kiedy to go nie ma?

Od 1996 ITI na wszystkie reklamacje odpowiadało mi w pierwszej kolejności mailem (papierowa odpowiedź przychodziła później).

Czy teraz mailowe odpowiedzi nie są już udzielane, bo żaden z tych działów "nie ma adresu mailowego"?

A może jednak ktoś dostaje nadal maile z tych działów? Jeśli tak, to poprosiłbym o informację z jakiego maila...

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                Od kiedy to go nie ma?

Od 1996 ITI na wszystkie reklamacje odpowiadało mi w pierwszej kolejności mailem (papierowa odpowiedź przychodziła później).

Czy teraz mailowe odpowiedzi nie są już udzielane, bo żaden z tych działów "nie ma adresu mailowego"?

A może jednak ktoś dostaje nadal maile z tych działów? Jeśli tak, to poprosiłbym o informację z jakiego maila...
                Czy skorzystasz z tego : http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas czy też z tego: kontakt@info2.ncplus.com.pl to wyjdzie na to samo.
                Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                  Czy skorzystasz z tego : http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas czy też z tego: kontakt@info2.ncplus.com.pl to wyjdzie na to samo.
                  Dzięki !

Komentarz

napisał(a) fan HDTV Zobacz post
                    Od kiedy to go nie ma?

Odpowiedzi na reklamacje są wysyłane mailowo.

Korespondencję swoją powinieneś kierować poprzez formularz kontaktowy. Niezależnie od tego, że czy jest to reklamacja czy coś innego. Nie ma bezpośredniego maila do Działów.

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+