Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dawid_nc+
    założył(a) wątek N NA KARTĘ (NNK)

N NA KARTĘ (NNK)

W tym wątku zapraszamy do dyskusji dotyczącej NNK.

Nowość na rynku pre-paid, to propozycja skierowana do wszystkich osób ceniących sobie niezależność i wolność podejmowania decyzji. Jej najważniejsze zalety to brak konieczności zawierania umowy i opłacania abonamentu, a także dostęp do oferty na zasadzie doładowania miesięcznego.

• barni4
    replied
    Uprzejmie proszę o pomoc: na liscie kanalow w ofercie NCplus na karte, brak tvp2 hd (jest tylko tvp1 hd).
    Na liscie widnieje tvp2 bez hd ale pojawia sie informacja, ze nie nalezy do ofert.
    Wysylam maila na doradca@

Pozdrawiam

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    artenis30
    konieczny jest kontakt z obsługą użytkowników telewizji na kartę. Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Leave a comment:

• artenis30
    replied
    Witam kiedyś kupiłem na internecie samą kartę z oferty n na kartę bez dekodera i była aktywowana i kilka razy ją doładowywałem ją a potem przestałem i teraz chciałbym ją doładować ale zgubiłem numer konta na który się wpłaca pieniądze żeby doładować tą kartę czy da się jakoś sprawdzić numer konta na który należy wpłacić pieniądze na doładowanie znając tylko numer karty a nie znam numeru dekodera z jakiego ona pochodzi.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Tak,możesz.

Leave a comment:

• effective
    replied
    Czy obecnie kartę NNK można doładowywać do pakietów premium czy extra premium ? od roku dekoder leży w szafie a zauważyłem w między czasie sporo zmian na stronie, więc może ktoś podpowie.

Leave a comment:

• Kasia_nc+
    replied
    Kris1975,

ponownie dziękuję za zgłoszone uwagi. Przekazałam je do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) Kasia_nc+ Zobacz post
    Kris1975

dziękujemy za przekazane uwagi i sugestie. W przypadku rozszerzenia kanałów w poszczególnych pakietach informacje na ten temat zostaną zamieszczone na właściwej stronie internetowej. Szczegółowe informacje dotyczące pakietu Premium HD+ można znaleźć tutaj, a odnośnie pakietu Start+ tutaj.
    Witam.
    Droga Pani Kasiu
    Serdecznie dziękuję za odpowiedz.
    To że szczegółowe informacje można zobaczyć na tych stronach,to wiadome jest od dawna.
    Mnie natomiast interesowało co w Cyfrowym mają zamiar zrobić z pakietem Premium HD,który to obecnie wyceniony jest na 19,90 a opłacanych jest tylko 9 kanałów.Tak czy siak jest to zdecydowanie za mało na cenę tego pakietu.Robią roszady z kanałami HD i bardzo dobrze(wszystkie SD powinny być zamieniane na HD),tyle że automatycznie powinno się w zamian dodawać inne.Dwa razy mamy płacić za np.nSport HD,Discowery HD itd?Bez przesady proszę.Ja osobiście opłacam wszystkie bo z wiadomych przyczyn dwóch się nie opłaca.
    W nc+ na kartę powinno się połączyć te dwie oferty tj. Domowy HD+ i Start+ a następnie wyrównać z pakietem Comfort+. Dołożyć pakiet Extra+(dopełnienie do Extra+) i pakiet Premium HD+ czyli pakiet HBO.Wtedy to się nazywa porządna oferta na kartę.
    Dlaczego nie odnawiają stron z ofertami na kartę,a tylko ktoś tam bez sensu coś grzebie jak sobie o czymś przypomni.
    Dlaczego nie stworzycie wreszcie ICA dla klientów ofert na kartę.Pisałem o tym już dawno i nic nie jest w tej sprawie robione.Klienci tych ofert bez problemu mogli by nadawać uprawnienia na swoją kartę,doładowywać konto lub zmieniać pakiety itd.
    Doładowanie karty i księgowanie to najkrócej 3 dni , gdzie np.tel doładowuje się w minutę.
    Strony internetowe tych wszystkich ofert na kartę to tragedia i obciach dla firmy.
    Znów się rozpisałem nie potrzebnie więc miłego dnia życzę.Pozdrawiam.

Leave a comment:

• Kasia_nc+
    replied
    Kris1975

dziękujemy za przekazane uwagi i sugestie. W przypadku rozszerzenia kanałów w poszczególnych pakietach informacje na ten temat zostaną zamieszczone na właściwej stronie internetowej. Szczegółowe informacje dotyczące pakietu Premium HD+ można znaleźć tutaj, a odnośnie pakietu Start+ tutaj.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Widać w cyfrowym zaś laskę na klientów położyli,nic nie robią,niczego się nie można już dowiedzieć ale pieniążki to im nie śmierdzą.
    W nc+na kartę też cisza.Ubogi pakiet START+ jakiś inaczej mądry wymyślił i tylko na tyle widać go stać.
    Za co wy tam pieniądze bierzecie to ja nie wiem.Tyle tematów do ogarnięcia,że rok czasu to mało.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Witam.
    Chciałbym się dowiedzieć czy będą dodane (zamienione) jakiekolwiek kanały w pakiecie Premium HD
    za Nsport HD,Eurosport1 HD,Discovery HD
    Obecnie płaci się 19,90 za raptem 9 kanałów w tym pakiecie.Nie uważacie że to troszkę śmieszne,gdzie pakiet Domowy HD i Ekstra HD ma ich o wiele więcej?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    maximus Magnus,

oferta pakietu EXTRA HD nie zawiera akurat kanału Sportklub. Pod tym linkiem znajdziesz listę kanałów dla poszczególnych pakietów http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd.

Leave a comment:

• Maximus Magnus
    replied
    Witam. Czy w pakiecie Ekstra HD powinien działać kanał SportKlub? Pozdrawiam.

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    napisał(a) Kris1975 Zobacz post
    Ale czasami śmieszne pytania padają.
    Bez kilku polsatowskich kanałów (zresztą nic nie wartych)jest cały pakiet Ekstra+ na doładowanie BEZ UMOWY za 59,70 (to taniej o 29gr od oferty na umowę) i jeszcze narzekanie.
    Mając pakiet Ekstra+ ,nie można tak bez konieczności opłacania pakietu
    Comfort+ ?
    Dla kogoś kto tak tłumaczy sobie "komfort" płacenia za pakiet Ekstra HD (nie Ekstra+) pytanie może być śmieszne.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) danielonnk Zobacz post
    A czy jest jakaś szansa żeby pakiet Ekstra HD był dostępny bez konieczności opłacania pakietu Premium? Przypuszczam że zainteresowanie byłoby duże i liczba doładowujących ten pakiet byłaby dużo większa.
    Ale czasami śmieszne pytania padają.
    Bez kilku polsatowskich kanałów (zresztą nic nie wartych)jest cały pakiet Ekstra+ na doładowanie BEZ UMOWY za 59,70 (to taniej o 29gr od oferty na umowę) i jeszcze narzekanie.
    Mając pakiet Ekstra+ ,nie można tak bez konieczności opłacania pakietu
    Comfort+ ?

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+