Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

jak przejść z n na katre na abonament nc+

jak przejść na abonament z telewizji na karte n na abonament nc+

Komentarz

Na tej stronie znajdziesz promocje dla użytkowników ofert prepaid. Jeżeli masz nnk lub TNK HD to możesz skorzystać z tych ofert.

Komentarz

napisał(a) tom-asz Zobacz post
        Ja mam taką propozycję aby zmienić trochę ofertę N na kartę chodzi mi o to pakiet Domowy HD kosztuje 19,90zł/mies. potem jest Premium HD i na końcu Canal+

Aby korzystać z Canal+ należy posiadać 2 wcześniejsze pakiety wykupione.
        Ja proponuję aby był wybór tak jak jest teraz po tej cenie albo pakiet Canal+ zamiast obecnej ceny tak jak reszta pakietów 19,90 żeby kosztował 28zł ale żeby nie trzeba było mieć wykupionego pakietu Premium HD.
        Witam. Jeśli już chodzi o "koncert życzeń" w ofertach pre-paid, to mnie wystarczyłoby, aby właśnie Pakiet Premium HD był dostępny tylko za 19,90zl, bez zakupu Pakietu Domowego HD, którego i tak nie oglądałem. Oczywiście są to tylko marzenia, bo i tak pewnie nie będzie, że można by było oglądać pakiety/kanały, za które chce się płacić.
        Podsumowując, ja mam u siebie TNK HD z modułem i do tej pory płaciłem 39,80zl tylko po to, by oglądać kanały z Pakietu Premium HD, gdyż Domowy HD i Canal+Family HD (wcześniej 4ry nPremium) nigdy mnie nie ciekawiły.
        PS. dobrze by też było jakby do Pakietu Premium HD dodano kanał National Geographic. Nawet byłbym skłonny zapłacić więcej, aby mieć ten kanał w ofercie pre-paid. Dodam też od siebie, że oferta na abonament ani żadne mixy mnie nie interesują. Dlatego też od listopada zaprzestałem doładowywać swoją TNK HD po prawie dwuletnim okresie jej użytkowania. Na razie wystarczy mi pakiet bez opłat przez 12 miesięcy. Poczekam na rozwój sytuacji, ale chyba się nie doczekam, gdyż oferty prepaid TNK HD/NNK nie są już rozwijane i chyba już nie będą.

Komentarz

napisał(a) roccogiani Zobacz post
          Kidy Polsat HD pojawi się w ofercie NNK?
          Pewnie nigdy - oferta ta nie jest już rozwijana i pewnie rozwijana już nie będzie.
          PAY TV:
          • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
          • CP - Darmowy HD
          • TNK - Smart HD+ & Multi+
          • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
          • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

Czy mając dekoder "biały" w ofercie NNK, mogę przejść na nc+MIX? Zastanawiam się nad tą ofertą za 29 zł z roczną umową, bo jak bym się chciał zdecydować na ofertę z modułem camHD to już cena nie była by chyba 29 zł?

Komentarz

Czy mając dekoder "biały" w ofercie NNK, mogę przejść na nc+MIX? Zastanawiam się nad tą ofertą za 29 zł z roczną umową, bo jak bym się chciał zdecydować na ofertę z modułem camHD to już cena nie była by chyba 29 zł?

Nie mam pojęcia jak skasować wcześniejszy dublujący post.
              Ostatni raz edytowany przez mcgiwer; 2013-11-15, 21:40.

Komentarz

A mnie dziwi fakt że zaprzestali rozwijać ofertę N na kartę bo według mnie oferta Smart HD jest do dupy a na pewno gorsza od eN-ki.

Jeden plus dla Smart HD jest to że opłacając z góry za rok ma się spory upust i to myślę że zrobili specjalnie wiedząc że ta oferta jest uboższa.

Ja bym chciał jeszcze do NNK programu Polsat Sport obojętne do którego pakietu grunt żeby był a skoro już jej nie rozwijają to do Smart HD żeby dali Eurosport i Polsat Sport to bym przeszedł na tą ofertę mimo to że jest gorsza.

Komentarz

Poprzednie twory typu TNK HD czy zwykły TNK też są traktowane po macoszemu i nie są już rozwijane.To samo spotka NNK ,Smart HD jak i przyszłe.Chodzi tu zapewne o dobro tylko nowych klientów, starzy są widocznie firmie kulą u nogi.Smutne to ale prawdziwe
                  TNK HD - ADB 2850ST
                  LG 42LH4000

Komentarz

napisał(a) jozefrot Zobacz post
                    Poprzednie twory typu TNK HD czy zwykły TNK też są traktowane po macoszemu i nie są już rozwijane.To samo spotka NNK ,Smart HD jak i przyszłe.Chodzi tu zapewne o dobro tylko nowych klientów, starzy są widocznie firmie kulą u nogi.Smutne to ale prawdziwe
                    Dla firmy (każdej zresztą) klient mający cokolwiek na kartę jest klientem nieatrakcyjnym, bo nie można nic z nim zrobić, może odejść w każdej chwili do konkurencji i właśnie dlatego oferty prepaid nie są rozwijane. Zauważ, że nawet trafić na stronę "n na kartę" jest trudno bo ciągle Cię przekierowuje na nc+ i kieruje w stronę abonamentu... Abonament to inna bajka, podpisujesz cyrograf na ileś tam miesięcy i mają Cię w garści.

Komentarz

• czy w NNK Polsat w pakiecie domowym leci w HD czy SD ?
                      w polskiej TV nie ma co oglądać, chyba, że płacisz relatywnie 3 x więcej niz bogaty Szwed, Francuz, Holender, Brytol czy Niemiec, a polskie FTA to rekord światowego dziadostwa

Komentarz

• napisał(a) szybki_jozek Zobacz post
                        czy w NNK Polsat w pakiecie domowym leci w HD czy SD ?
                        SD. W TNK HD jest w pakiecie bezpłatnym.
                        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• napisał(a) tomkep Zobacz post
                          SD. W TNK HD jest w pakiecie bezpłatnym.
                          no dobra, a w której ofercie (z tych na kartę) Polsat HD leci w pakiecie bezpłatnym ?
                          w polskiej TV nie ma co oglądać, chyba, że płacisz relatywnie 3 x więcej niz bogaty Szwed, Francuz, Holender, Brytol czy Niemiec, a polskie FTA to rekord światowego dziadostwa

Komentarz

• SmartHD i SmartHD+. Przez miesiąc.

No i w DarmowymHD, ale to nie to forum...
                            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• A może nc+ wprowadziłoby jakąś świąteczną promocją dla klientów n na karte? może w końcu stworzono by możliwość wykupu pakietu canal +family bez koniecznosci wykupu pakietu posredniego? Chętnie bym skorzystał może nawet co miesiąc...rachunek dla nc+ jets prosty tak mają ode mnie 19.90 zł na miesiąc a mogliby mieć 39,80 zł...Druga propozycja to dodanie do pakietu premium dwóch kanałów dla dzieci (mini mini itp).

Komentarz

• napisał(a) danielonnk Zobacz post
                                A może nc+ wprowadziłoby jakąś świąteczną promocją dla klientów n na karte? może w końcu stworzono by możliwość wykupu pakietu canal +family bez koniecznosci wykupu pakietu posredniego? Chętnie bym skorzystał może nawet co miesiąc...rachunek dla nc+ jets prosty tak mają ode mnie 19.90 zł na miesiąc a mogliby mieć 39,80 zł...Druga propozycja to dodanie do pakietu premium dwóch kanałów dla dzieci (mini mini itp).
                                Miałeś już tutaj kilka razy napisane/zasugerowane, ale Ci powtórzę: telewizja n na kartę to sucha gałąź, odpad nc+ i kompletnie nie zależy im na rozwoju tej części oferty prepaidowej. Nawet już zamówić telewizji na kartę się nie da bo albo zostaje Ci smart hd albo podpisanie cyrografu z abonamentem. Tak czy siak na Twoim miejscu nie liczyłbym na nic. Chyba, że przyjdzie ktoś z nc+ i mnie naprostuje

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+