Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @danielonnk,
    aby uruchomić pakiet Ekstra HD, konieczna jest wcześniejsza aktywacja Premium HD i Domowy HD. Na ten moment, nic mi nie wiadomo o planach zmian w tej zasadzie.

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    Kanał Eurosport2 HD jest dostępny w pakiecie Domowy HD+ w ofercie nc+ telewizja na kartę. W przypadku TNK HD/n na kartę stacja znajduje się natomiast w pakiecie Ekstra HD.
    A czy jest jakaś szansa żeby pakiet Ekstra HD był dostępny bez konieczności opłacania pakietu Premium? Przypuszczam że zainteresowanie byłoby duże i liczba doładowujących ten pakiet byłaby dużo większa.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Kanał Eurosport2 HD jest dostępny w pakiecie Domowy HD+ w ofercie nc+ telewizja na kartę. W przypadku TNK HD/n na kartę stacja znajduje się natomiast w pakiecie Ekstra HD.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) Tomaszek22 Zobacz post
    NC+ to jest chyba.
    Zamówiłem dekoder ten biały HD ITI 5800S miałem pierwszy msc za free a teraz mam na doładowanie pakiet domowy HD.
    I w tym pakiecie mi działa eurosport 2 hd.
    A to jest inna oferta.Tu chodziło o to:
    http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/o_ofercie

Leave a comment:

• Tomaszek22
    replied
    NC+ to jest chyba.
    Zamówiłem dekoder ten biały HD ITI 5800S miałem pierwszy msc za free a teraz mam na doładowanie pakiet domowy HD.
    I w tym pakiecie mi działa eurosport 2 hd.

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    napisał(a) Tomaszek22 Zobacz post
    http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Tam masz podane że kanał jest dostępny.
    U mnie działa na 114 specjalnie sprawdziłem jeszcze raz .
    A masz n na karte czy nc+ na karte?

Leave a comment:

• Tomaszek22
    replied
    http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Tam masz podane że kanał jest dostępny.
    U mnie działa na 114 specjalnie sprawdziłem jeszcze raz .

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    Działa na 114?
    U mnie tam działał do końca promocji czyli chyba do końca roku 2015.
    Czy ktoś może podać oficjalne info w tej sprawie tzn. czy Eurosport 2 jest w ofercie domowy HD?

Leave a comment:

• Tomaszek22
    replied
    U mnie w pakiecie Domowy HD działa Eurosport 2 HD na 114.

Leave a comment:

• danielonnk
    replied
    No wreszcie coś ruszyło z pakietem domowym HD...dodatkowe programy jak najbardziej na plus. Teraz jeszcze dołożyć Eurosport 2 HD i będzie super i dać możliwość wykupu pakietu ekstra bez konieczności opłacania tego bezwartościowego pakietu pośredniego i macie moje 40 zł co miesiąc. Jesteście na dobrej drodze.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Dodatkowe kanały HD w Smart HD+, TNK HD i NNK HD

NARESZCIE COŚ RUSZYŁO,BRAWO!

Użytkownicy płatnego pakietu podstawowego ofert prepaid Smart HD+, Telewizja na Kartę HD (TNK HD) oraz Telewizja n na Kartę (NNK) otrzymają promocyjnie, w ramach „otwartego okna” dodatkowe kanały HD.
    Według nieoficjalnych informacji, promocja będzie trwała do odwołania, ale raczej dłużej niż krócej.
    Dodatkowe kanały HD będą dostępne „do odwołania” w ramach pakietów podstawowych: Domowy HD (w TNK HD i NNK) oraz Smart HD+. Odbiór dodatkowych kanałów jest możliwy tylko na urządzeniach HD/MPEG-4.

Promocja obejmuje 11 kanałów HD:

nSport+ HD,
    Ale Kino+ HD,
    MiniMini+ HD,
    Planete+ HD,
    Kuchnia+ HD,
    Domo+ HD,
    TeleTOON+ HD,
    TVP Sport HD,
    AXN HD,
    Disney Channel HD,
    Discovery Channel HD.

Przypomnijmy, że na początku stycznia br. zakończona została promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO” dla użytkowników oferty prepaid Smart HD+. Dzięki nowej promocji, użytkownicy Smart HD+ znowu otrzymają promocyjny dostęp do szeregu kanałów HD.

Ponadto, operator wprowadzi wkrótce zmiany w Pakiecie Multi+ w ofercie Smart HD+. Jak wiadomo, nowo wprowadzona promocja obejmuje wszystkie kanały z tego pakietu, więc można spodziewać się modyfikacji tej oferty.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    13 Ulica HD w Cyfrowym Polsacie i nc+

Uruchomiono przekaz kanału 13 Ulica HD
    parametry kanału: (moduł n Cam HD) oferta NNK HD
    Częstotliwość 10911MHz
    Szybk. 27500KS/s
    ID 3e26
    Attached Files
    Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-03-14, 14:00.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    Od dłuższego czasu użytkownicy ofert prepaid spółki Cyfrowy Dom: Telewizja na Kartę HD (TNK HD) i Telewizja n na Kartę (NNK) posiadający aktywny pakiet Domowy HD mają (jeśli się nie mylę) dostęp do kilku kanałów HD wchodzących w skład wyższych pakietów: Discovery Channel HD, Eurosport 1 HD i nSport HD na co dzień dostępnych w pakiecie dodatkowym Premium HD.
    Jeśli to nie jest tylko błąd w uprawnieniach który wkrótce zostanie naprawiony i te kanały mają zostać już na stałe,to proszę o dodanie do pakietu PREMIUM HD kanał:Nat Geo People HD,Wellbeing Network i Active Family
    lub
    Nat Geo People HD, History HD, H2 HD i Sundance Chanel HD
    bo te 19,90zł.nie wiem za co się płaci obecnie w tym pakiecie Premium HD.
    Proszę o przekazanie informacji do odpowiedniego działu o ile taki jeszcze jest.W moim odczuciu obsługa dla klientów prepaid nc+ chyba już padła ze wstydu i nie istnieje, lub są ale udają że pracują.
    Dziękuję.
    Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-01-22, 20:54.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    napisał(a) Kris1975 Zobacz post
    W ofercie NNK HD przy korzystaniu z modułu nie zostały czasem zmienione parametry kanału AXN Spin HD ?
    Obecnie:
    10796MHz
    27500KS/s
    ID 3d5d
    Sam znalazłem odpowiedz.
    AXN Spin HD i kanał 38 bez kopii na 13°E
    Obecne parametry techniczne:
    Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
    tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Zgodnie z przewidywaniami 22 stycznia 2016 roku z transpondera platformy nc+ nr 116 satelity Eutelsat Hot Bird 13D (13,0°E) o częstotliwości 10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK wyłączono przekaz AXN Spin HD. Pozostaje on obecnie tylko na nowej częstotliwości. Nieco wcześniej wyłączono także kanał 38 (dodatkowy serwis uruchamiany na potrzeby transmisji sportowych) z tp. nr 3 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) o częstotliwości 11,258 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK
    Przekaz obu stacji realizowany jest transpondera nr 114 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) o częstotliwości 10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.
    ID: AXN SPIN HD
    PID V: 168 (MPEG-4/HD)
    PID A: 112 (pol, AC3), 113 (eng, AC3)
    PID PCR: 168
    SID: 15709
    PID PMT: 1009
    Provider: nc+
    Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat, S4/N3 - nc+), Conax (nc+), Viaccess PC 3.0 (Orange)

ID: 38
    PID V: 175 (MPEG-4/HD)
    PID A: 142 (pol, AC3)
    PID PCR: 175
    SID: 15716
    PID PMT: 1016
    Provider: nc+
    Kodowanie: Conax (nc+), Nagra MA (S4/N3 - nc+)
    PS.
    OSTRZEŻENIA umiecie wysyłać i posty kasować,ale informować o zmianach i innych ważnych sprawach już nie.
    Sami nie potraficie z własnej inicjatywy czegoś się dowiedzieć i poinformować abonentów,tylko wklepujecie te swoje głupkowate regułki.
    Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-01-22, 19:21.

Leave a comment:

• Kris1975
    replied
    W ofercie NNK HD przy korzystaniu z modułu nie zostały czasem zmienione parametry kanału AXN Spin HD ?
    Obecnie:
    10796MHz
    27500KS/s
    ID 3d5d

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+