Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Tomaszek22 Zobacz post
    NC+ to jest chyba.
    Zamówiłem dekoder ten biały HD ITI 5800S miałem pierwszy msc za free a teraz mam na doładowanie pakiet domowy HD.
    I w tym pakiecie mi działa eurosport 2 hd.
    A to jest inna oferta.Tu chodziło o to:
    http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/o_ofercie
    WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• Kanał Eurosport2 HD jest dostępny w pakiecie Domowy HD+ w ofercie nc+ telewizja na kartę. W przypadku TNK HD/n na kartę stacja znajduje się natomiast w pakiecie Ekstra HD.

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
        Kanał Eurosport2 HD jest dostępny w pakiecie Domowy HD+ w ofercie nc+ telewizja na kartę. W przypadku TNK HD/n na kartę stacja znajduje się natomiast w pakiecie Ekstra HD.
        A czy jest jakaś szansa żeby pakiet Ekstra HD był dostępny bez konieczności opłacania pakietu Premium? Przypuszczam że zainteresowanie byłoby duże i liczba doładowujących ten pakiet byłaby dużo większa.

Komentarz

• @danielonnk,
          aby uruchomić pakiet Ekstra HD, konieczna jest wcześniejsza aktywacja Premium HD i Domowy HD. Na ten moment, nic mi nie wiadomo o planach zmian w tej zasadzie.

Komentarz

• napisał(a) danielonnk Zobacz post
            A czy jest jakaś szansa żeby pakiet Ekstra HD był dostępny bez konieczności opłacania pakietu Premium? Przypuszczam że zainteresowanie byłoby duże i liczba doładowujących ten pakiet byłaby dużo większa.
            Ale czasami śmieszne pytania padają.
            Bez kilku polsatowskich kanałów (zresztą nic nie wartych)jest cały pakiet Ekstra+ na doładowanie BEZ UMOWY za 59,70 (to taniej o 29gr od oferty na umowę) i jeszcze narzekanie.
            Mając pakiet Ekstra+ ,nie można tak bez konieczności opłacania pakietu
            Comfort+ ?
            01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• napisał(a) Kris1975 Zobacz post
              Ale czasami śmieszne pytania padają.
              Bez kilku polsatowskich kanałów (zresztą nic nie wartych)jest cały pakiet Ekstra+ na doładowanie BEZ UMOWY za 59,70 (to taniej o 29gr od oferty na umowę) i jeszcze narzekanie.
              Mając pakiet Ekstra+ ,nie można tak bez konieczności opłacania pakietu
              Comfort+ ?
              Dla kogoś kto tak tłumaczy sobie "komfort" płacenia za pakiet Ekstra HD (nie Ekstra+) pytanie może być śmieszne.

Komentarz

• Witam. Czy w pakiecie Ekstra HD powinien działać kanał SportKlub? Pozdrawiam.

Komentarz

• maximus Magnus,

oferta pakietu EXTRA HD nie zawiera akurat kanału Sportklub. Pod tym linkiem znajdziesz listę kanałów dla poszczególnych pakietów http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd.

Komentarz

• Witam.
                    Chciałbym się dowiedzieć czy będą dodane (zamienione) jakiekolwiek kanały w pakiecie Premium HD
                    za Nsport HD,Eurosport1 HD,Discovery HD
                    Obecnie płaci się 19,90 za raptem 9 kanałów w tym pakiecie.Nie uważacie że to troszkę śmieszne,gdzie pakiet Domowy HD i Ekstra HD ma ich o wiele więcej?

Komentarz

• Widać w cyfrowym zaś laskę na klientów położyli,nic nie robią,niczego się nie można już dowiedzieć ale pieniążki to im nie śmierdzą.
                      W nc+na kartę też cisza.Ubogi pakiet START+ jakiś inaczej mądry wymyślił i tylko na tyle widać go stać.
                      Za co wy tam pieniądze bierzecie to ja nie wiem.Tyle tematów do ogarnięcia,że rok czasu to mało.

Komentarz

• Kris1975

dziękujemy za przekazane uwagi i sugestie. W przypadku rozszerzenia kanałów w poszczególnych pakietach informacje na ten temat zostaną zamieszczone na właściwej stronie internetowej. Szczegółowe informacje dotyczące pakietu Premium HD+ można znaleźć tutaj, a odnośnie pakietu Start+ tutaj.
                        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• napisał(a) Kasia_nc+ Zobacz post
                          Kris1975

dziękujemy za przekazane uwagi i sugestie. W przypadku rozszerzenia kanałów w poszczególnych pakietach informacje na ten temat zostaną zamieszczone na właściwej stronie internetowej. Szczegółowe informacje dotyczące pakietu Premium HD+ można znaleźć tutaj, a odnośnie pakietu Start+ tutaj.
                          Witam.
                          Droga Pani Kasiu
                          Serdecznie dziękuję za odpowiedz.
                          To że szczegółowe informacje można zobaczyć na tych stronach,to wiadome jest od dawna.
                          Mnie natomiast interesowało co w Cyfrowym mają zamiar zrobić z pakietem Premium HD,który to obecnie wyceniony jest na 19,90 a opłacanych jest tylko 9 kanałów.Tak czy siak jest to zdecydowanie za mało na cenę tego pakietu.Robią roszady z kanałami HD i bardzo dobrze(wszystkie SD powinny być zamieniane na HD),tyle że automatycznie powinno się w zamian dodawać inne.Dwa razy mamy płacić za np.nSport HD,Discowery HD itd?Bez przesady proszę.Ja osobiście opłacam wszystkie bo z wiadomych przyczyn dwóch się nie opłaca.
                          W nc+ na kartę powinno się połączyć te dwie oferty tj. Domowy HD+ i Start+ a następnie wyrównać z pakietem Comfort+. Dołożyć pakiet Extra+(dopełnienie do Extra+) i pakiet Premium HD+ czyli pakiet HBO.Wtedy to się nazywa porządna oferta na kartę.
                          Dlaczego nie odnawiają stron z ofertami na kartę,a tylko ktoś tam bez sensu coś grzebie jak sobie o czymś przypomni.
                          Dlaczego nie stworzycie wreszcie ICA dla klientów ofert na kartę.Pisałem o tym już dawno i nic nie jest w tej sprawie robione.Klienci tych ofert bez problemu mogli by nadawać uprawnienia na swoją kartę,doładowywać konto lub zmieniać pakiety itd.
                          Doładowanie karty i księgowanie to najkrócej 3 dni , gdzie np.tel doładowuje się w minutę.
                          Strony internetowe tych wszystkich ofert na kartę to tragedia i obciach dla firmy.
                          Znów się rozpisałem nie potrzebnie więc miłego dnia życzę.Pozdrawiam.

Komentarz

• Kris1975,

ponownie dziękuję za zgłoszone uwagi. Przekazałam je do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam
                            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Czy obecnie kartę NNK można doładowywać do pakietów premium czy extra premium ? od roku dekoder leży w szafie a zauważyłem w między czasie sporo zmian na stronie, więc może ktoś podpowie.

Komentarz

• Tak,możesz.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+