Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• To, że znalazłeś taki zestaw wcale nie znaczy, że go mają na stanie. W większości wypadków (bardzo zresztą nielicznych) są to po prostu nieaktualizowane od lat oferty, których sklep już od dawna nie ma (wiem, bo kiedyś się dopytywałem).

Ale oczywiście to ty wiesz najlepiej, co ci jest potrzebne, więc jeśli wychodzi na NC+ na kartę, to oczywiście kupuj moduł NC+MIX i się nad tym za długo nie zastanawiaj, też powoli się kończą.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• napisał(a) michalb77 Zobacz post
      Znalazłem taki nowy zestaw w jednym sklepie internetowym za 249zł z 3 mies. full, jednak faktycznie lepszy pakiet ma NC+MIX.
      Jedyny problem przy tych wszystkich ofertach (przynajmniej dla mnie), że karty są parowane z modułem, no poza Smart HD+, ale tutaj znowu nie ma Eurosportu.
      Witam.
      Nc+Mix wcale nie jest lepszym wyborem od n na kartę ,gdzie masz 3 pakiety do wyboru.Cena za nowy nCAM 249zł z gwarancją 24mies.i opłaconą na 3 mies.pełną ofertą (wczoraj zakupiony i dziś aktywowany sms w 10min.)Nie ma to żadnego znaczenia że moduł parowany z kartą.Drugi na zapas poszedł do szuflady,bo to już końcówka.Jakość kanałów lepsza jak przez mediaboxa,więc tylko czekam do końca umowy.(dysk mam i tak podpięty do tv to bez strat)Będzie mało to przejdzie się wtedy na umowę ale już z modułem.
      W nc+mix (nc+na kartę)tylko kilka wartościowych kanałów na doładowanie i nic tam więcej nie ma do wyboru.
      W NNK HD masz 3 pakiety gdzie kiedy chcesz sobie aktywujesz i jest to prawie cały Extra+ Cena identyczna za miesiąc jak dla nowych w abonamencie za ten pakiet a bez kagańca.
      Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-01-14, 16:05.
      WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
      01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• Doładowanie karty

Witam, pośiadam NNK którą aktywowałem sms=em w 2014.
        Chciałbym ją teraz doładować za 19,90 na pakiet domowy HD+.
        Niestety funkcja *doładowania* na stronie nc+ nie działa.
        Jak wchodzę na stronie nc+ *sprawdż numer konta*, niestety nie mogę dalej przejść,
        bo dekodera bska już nie posiadam.
        Jak rożwiązać ten problem?

Komentarz

• @Kris1975
          Chodziło mi bardziej o oferty z modułem, dekoder mnie nie interesuje gdyż mam w TV, a drugi własny.
          Parowanie kart z modułem też ma dla mnie znaczenie, gdyż rozdzielam kartę poprzez spliter,a obecnie można podzielić tylko smart HD.

Komentarz

• W ofercie NNK HD przy korzystaniu z modułu nie zostały czasem zmienione parametry kanału AXN Spin HD ?
            Obecnie:
            10796MHz
            27500KS/s
            ID 3d5d
            01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• napisał(a) Kris1975 Zobacz post
              W ofercie NNK HD przy korzystaniu z modułu nie zostały czasem zmienione parametry kanału AXN Spin HD ?
              Obecnie:
              10796MHz
              27500KS/s
              ID 3d5d
              Sam znalazłem odpowiedz.
              AXN Spin HD i kanał 38 bez kopii na 13°E
              Obecne parametry techniczne:
              Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
              tp. 114 (10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

Zgodnie z przewidywaniami 22 stycznia 2016 roku z transpondera platformy nc+ nr 116 satelity Eutelsat Hot Bird 13D (13,0°E) o częstotliwości 10,834 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK wyłączono przekaz AXN Spin HD. Pozostaje on obecnie tylko na nowej częstotliwości. Nieco wcześniej wyłączono także kanał 38 (dodatkowy serwis uruchamiany na potrzeby transmisji sportowych) z tp. nr 3 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) o częstotliwości 11,258 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK
              Przekaz obu stacji realizowany jest transpondera nr 114 satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) o częstotliwości 10,796 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK.
              ID: AXN SPIN HD
              PID V: 168 (MPEG-4/HD)
              PID A: 112 (pol, AC3), 113 (eng, AC3)
              PID PCR: 168
              SID: 15709
              PID PMT: 1009
              Provider: nc+
              Kodowanie: Nagra MA (N3 - Cyfrowy Polsat, S4/N3 - nc+), Conax (nc+), Viaccess PC 3.0 (Orange)

ID: 38
              PID V: 175 (MPEG-4/HD)
              PID A: 142 (pol, AC3)
              PID PCR: 175
              SID: 15716
              PID PMT: 1016
              Provider: nc+
              Kodowanie: Conax (nc+), Nagra MA (S4/N3 - nc+)
              PS.
              OSTRZEŻENIA umiecie wysyłać i posty kasować,ale informować o zmianach i innych ważnych sprawach już nie.
              Sami nie potraficie z własnej inicjatywy czegoś się dowiedzieć i poinformować abonentów,tylko wklepujecie te swoje głupkowate regułki.
              Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-01-22, 19:21.

Komentarz

• Od dłuższego czasu użytkownicy ofert prepaid spółki Cyfrowy Dom: Telewizja na Kartę HD (TNK HD) i Telewizja n na Kartę (NNK) posiadający aktywny pakiet Domowy HD mają (jeśli się nie mylę) dostęp do kilku kanałów HD wchodzących w skład wyższych pakietów: Discovery Channel HD, Eurosport 1 HD i nSport HD na co dzień dostępnych w pakiecie dodatkowym Premium HD.
                Jeśli to nie jest tylko błąd w uprawnieniach który wkrótce zostanie naprawiony i te kanały mają zostać już na stałe,to proszę o dodanie do pakietu PREMIUM HD kanał:Nat Geo People HD,Wellbeing Network i Active Family
                lub
                Nat Geo People HD, History HD, H2 HD i Sundance Chanel HD
                bo te 19,90zł.nie wiem za co się płaci obecnie w tym pakiecie Premium HD.
                Proszę o przekazanie informacji do odpowiedniego działu o ile taki jeszcze jest.W moim odczuciu obsługa dla klientów prepaid nc+ chyba już padła ze wstydu i nie istnieje, lub są ale udają że pracują.
                Dziękuję.
                Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-01-22, 20:54.

Komentarz

• 13 Ulica HD w Cyfrowym Polsacie i nc+

Uruchomiono przekaz kanału 13 Ulica HD
                  parametry kanału: (moduł n Cam HD) oferta NNK HD
                  Częstotliwość 10911MHz
                  Szybk. 27500KS/s
                  ID 3e26
                  Attached Files
                  Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-03-14, 14:00.

Komentarz

• Dodatkowe kanały HD w Smart HD+, TNK HD i NNK HD

NARESZCIE COŚ RUSZYŁO,BRAWO!

Użytkownicy płatnego pakietu podstawowego ofert prepaid Smart HD+, Telewizja na Kartę HD (TNK HD) oraz Telewizja n na Kartę (NNK) otrzymają promocyjnie, w ramach „otwartego okna” dodatkowe kanały HD.
                    Według nieoficjalnych informacji, promocja będzie trwała do odwołania, ale raczej dłużej niż krócej.
                    Dodatkowe kanały HD będą dostępne „do odwołania” w ramach pakietów podstawowych: Domowy HD (w TNK HD i NNK) oraz Smart HD+. Odbiór dodatkowych kanałów jest możliwy tylko na urządzeniach HD/MPEG-4.

Promocja obejmuje 11 kanałów HD:

nSport+ HD,
                    Ale Kino+ HD,
                    MiniMini+ HD,
                    Planete+ HD,
                    Kuchnia+ HD,
                    Domo+ HD,
                    TeleTOON+ HD,
                    TVP Sport HD,
                    AXN HD,
                    Disney Channel HD,
                    Discovery Channel HD.

Przypomnijmy, że na początku stycznia br. zakończona została promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO” dla użytkowników oferty prepaid Smart HD+. Dzięki nowej promocji, użytkownicy Smart HD+ znowu otrzymają promocyjny dostęp do szeregu kanałów HD.

Ponadto, operator wprowadzi wkrótce zmiany w Pakiecie Multi+ w ofercie Smart HD+. Jak wiadomo, nowo wprowadzona promocja obejmuje wszystkie kanały z tego pakietu, więc można spodziewać się modyfikacji tej oferty.

Komentarz

• No wreszcie coś ruszyło z pakietem domowym HD...dodatkowe programy jak najbardziej na plus. Teraz jeszcze dołożyć Eurosport 2 HD i będzie super i dać możliwość wykupu pakietu ekstra bez konieczności opłacania tego bezwartościowego pakietu pośredniego i macie moje 40 zł co miesiąc. Jesteście na dobrej drodze.

Komentarz

• U mnie w pakiecie Domowy HD działa Eurosport 2 HD na 114.

Komentarz

• Działa na 114?
                          U mnie tam działał do końca promocji czyli chyba do końca roku 2015.
                          Czy ktoś może podać oficjalne info w tej sprawie tzn. czy Eurosport 2 jest w ofercie domowy HD?

Komentarz

• http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Tam masz podane że kanał jest dostępny.
                            U mnie działa na 114 specjalnie sprawdziłem jeszcze raz .

Komentarz

• napisał(a) Tomaszek22 Zobacz post
                              http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy

Tam masz podane że kanał jest dostępny.
                              U mnie działa na 114 specjalnie sprawdziłem jeszcze raz .
                              A masz n na karte czy nc+ na karte?

Komentarz

• NC+ to jest chyba.
                                Zamówiłem dekoder ten biały HD ITI 5800S miałem pierwszy msc za free a teraz mam na doładowanie pakiet domowy HD.
                                I w tym pakiecie mi działa eurosport 2 hd.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+