Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• A czego się spodziewałeś? Ze będzie olbrzymia reklama typu: to już dzisiaj koniec promocji trwającej ponad rok?
    Na tym właśnie polega promocja, że się kiedyś kończy.
    Sam żałuje, że się skończyła ale nie będę z tego powodu darł szat.
    Może ja jakiś czas będzie nowa promocja jak kiedyś np. dodatkowe kanały za 6 miesięczne doladowanie....

Komentarz

• w ofercie NNK kanały jeszcze swieca

Komentarz

• napisał(a) irjanas Zobacz post
        A czego się spodziewałeś? Ze będzie olbrzymia reklama typu: to już dzisiaj koniec promocji trwającej ponad rok?
        Na tym właśnie polega promocja, że się kiedyś kończy.
        Sam żałuje, że się skończyła ale nie będę z tego powodu darł szat.
        Może ja jakiś czas będzie nowa promocja jak kiedyś np. dodatkowe kanały za 6 miesięczne doladowanie....
        Witam.
        Nie drę szat,bo i tak ta promocja nic mi osobiście nie dała.Mam w uprawnieniach wszystkie 3 pakiety,więc po 60 zawsze leci.Dla wielu co opłacało tylko Domowy to jest jednak ubytek niestety..Bardziej byłbym zadowolony gdyby tak w końcu się przełamali i w nc+na kartę ten sam zestaw kanałów w 3 pakietach wstawili za tą samą cenę.Czarnuchy (PVR)wtedy choć by z szafy wyszły i zaczęły pracować,a tak leżą bo szkoda ten domowy HD+ opłacać.
        WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
        01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
        01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• napisał(a) pejo123 Zobacz post
          w ofercie NNK kanały jeszcze swieca
          Pewnie gdzieś do 15.01 jeszcze poświecą,aż wygasi uprawnienia.
          WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
          01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
          01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• Poświecą do czasu kiedy NC+ zmieni pakietyzację. Uprawnienia są cały czas te same.
            NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• Witam,
              Może nc+ zdecyduje i da możliwość wykupu pakietu extra w n na kartę bez konieczności opłacania pakietu pośredniego? 40 zł bym dał ale 60 zł to już mnie nie interesuje.

Komentarz

• Witam. Jestem zainteresowany ofertą NNK i szukam informacji dotyczącej czy z NNK można korzystać poprzez moduł CAM. Z tego co widzę na www oraz w sklepach oferujących tą ofertę występują tylko opcje z tunerami (biały lub czarny z nagrywaniem). Czy jedyną opcją jest zakup takiego zestawu z tunerem i potem osobny zakup modułu CAM? Jak w takim przypadku wygląda kwestia parowania karty? Czy karta z zestawu sklepowego jest już sparowana z tunerem czy jest parowana dopiero w momencie aktywacji? Czyli czy jak karta zostanie wsadzona do modułu CAM i dopiero wtedy aktywowana to będzie to poprawne rozwiązanie i wszystko zadziała?

Komentarz

• napisał(a) kaden Zobacz post
                  Witam. Jestem zainteresowany ofertą NNK i szukam informacji dotyczącej czy z NNK można korzystać poprzez moduł CAM. Z tego co widzę na www oraz w sklepach oferujących tą ofertę występują tylko opcje z tunerami (biały lub czarny z nagrywaniem). Czy jedyną opcją jest zakup takiego zestawu z tunerem i potem osobny zakup modułu CAM? Jak w takim przypadku wygląda kwestia parowania karty? Czy karta z zestawu sklepowego jest już sparowana z tunerem czy jest parowana dopiero w momencie aktywacji? Czyli czy jak karta zostanie wsadzona do modułu CAM i dopiero wtedy aktywowana to będzie to poprawne rozwiązanie i wszystko zadziała?
                  Oferta NNK nie jest już sprzedawana od około 2 lat. Ciężko będzie znaleźć Ci taki zestaw. Aktualnie większość dekoderów to nc+ na kartę. Całkowicie inna oferta. Dekodery i karty są ze sobą parowane od razu. Jak przełożysz kartę do modułu, zadziała Ci tylko niewielka ilość kanałów.

NNK była sprzedawana w zestawie z modułem. Musisz tylko taki znaleźć.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Dziękuję za szybka odpowiedź. Aczkolwiek sugerując się nazwą działu forum "przejęzyczyłem" się, chodziło mi o tą ofertę: http://ncplus.pl/sklep/telewizja-na-karte czyli nc+ na kartę. Rozumiem, że w tym przypadku nie ma opcji na moduł? Jedyna szansa na moduł to skorzystanie z oferty MIX lub umowa abonamentowa ewentualnie Smart HD+?

Komentarz

• napisał(a) kaden Zobacz post
                      Dziękuję za szybka odpowiedź. Aczkolwiek sugerując się nazwą działu forum "przejęzyczyłem" się, chodziło mi o tą ofertę: http://ncplus.pl/sklep/telewizja-na-karte czyli nc+ na kartę. Rozumiem, że w tym przypadku nie ma opcji na moduł? Jedyna szansa na moduł to skorzystanie z oferty MIX lub umowa abonamentowa ewentualnie Smart HD+?
                      Jeżeli masz gdzie kupić moduł w ofercie nc+MIX to po okresie darmowym automatycznie uruchomi się na nim nc+ na kartę. Jest to ta sama oferta. Moduły kiedyś były dostępne na stronie. Aktualnie są tylko dekodery. Poszukaj na w sklepach RTV lub z akcesoriami satelitarnymi. Na pewno któryś jeszcze ma moduły na stanie MIX lub nc+ na kartę.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Dziękuję za pomoc.

Komentarz

• Popatrz na znanym portalu aukcyjnym, moduły NC+MIX jeszcze były u niektórych sprzedawców.

Komentarz

• tomkep dzięki za podpowiedź. Już mniej więcej łapie co z czym się je. W tej chwili mam jeszcze aktywną usługę TNK ale z racji, że jest już na finiszu to rozglądam się za nowym i tanim rozwiązaniem.

Komentarz

• To z modułem masz 3 opcje: albo NNK (bywają nowe) lub TNK HD (w zasadzie wyłącznie używane, ale z rocznym pakietem darmowym), mają 3 pakiety płatne, szczegóły: http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd, albo NC+ na kartę, tu w prepaidzie masz tylko jeden pakiet: http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy. Zaleta jest taka, że za większość kanałów z plusem i Eurosporty płacisz tylko 24,90 (lub 19,90 przy płatności za 3 miesiące z góry). Ten pakiet prepaid będzie dostępny na modułach NC+MIX (ale nie NNK/TNK HD) po okresie promocyjnym. Jest jeszcze Smart HD+ i tu też można używać karty + moduł, szczegóły: http://ncplus.pl/oferta/bez-umowy/smart-hd.

Oczywiście mówię o prepaidzie, ale zakładam, że o to chodzi.

Komentarz

• napisał(a) tomkep Zobacz post
                                TNK HD (w zasadzie wyłącznie używane, ale z rocznym pakietem darmowym).
                                Znalazłem taki nowy zestaw w jednym sklepie internetowym za 249zł z 3 mies. full, jednak faktycznie lepszy pakiet ma NC+MIX.
                                Jedyny problem przy tych wszystkich ofertach (przynajmniej dla mnie), że karty są parowane z modułem, no poza Smart HD+, ale tutaj znowu nie ma Eurosportu.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+