Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pakiet podstawowy w NNK kosztuje 19.90 miesięcznie (miesiąc = 31 dni). Tak więc za 240 zł, jak by nie liczyć, wychodzi trochę ponad rok.

Jeśli zaś masz, jak wnoszę, TNK SD, to:
    1. Nie ten dział.
    2. Oferta TNK SD obowiązuje tylko do 31.10.2016 i już w zeszłym roku były ogłoszenia o tym, jak doładowania wychodzące za tą datę będą rozliczane.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• Witam
      Proszę o aktywację pakietu domowy hd .Karta opłacona wczoraj na 3 miesiące.
      Mail wysłany do doradcy.

Komentarz

• Czy moze sie ktos wypowiedziec na temat doladowan tnk hd? W bydgoszczy jest jeden punkt w ktorym juz nie mozna doladowac fordonska141. I co teraz? To skandal

Komentarz

• @TOMALA75, przecież możesz wykonać przelew internetowy lub przekaz pocztowy. Ew. jak nie masz swojego indywidualnego numeru konta to napisz @ zgodnie z moją sygnaturą. Postaram się pomóc.

Komentarz

• Witam. Wczoraj wysłałem meila do doradcy z prośbą o przesłanie uprawnień w związku z wykonaniem wpłaty. Czy mógłby ktoś odpowiedzieć ?

Komentarz

• Mam Telewizję na kartę jak na obrazku http://telewizjanakarte.pl i chcę zasilić http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ 3 pakiety po 19.90 zł czyli prawie 60 zł
              Proszę napisać jak to zrobić ?
              Znajomy mi mówił jak będą ściemniać że nie mogę wybrać to będę mógł skorzystać z pakietu Extra + i Canal + na start za 99zł z darmowym dekoderem czy to prawda ?

Komentarz

• napisał(a) apk Zobacz post
                Mam Telewizję na kartę jak na obrazku http://telewizjanakarte.pl i chcę zasilić http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ 3 pakiety po 19.90 zł czyli prawie 60 zł
                Proszę napisać jak to zrobić ?
                Znajomy mi mówił jak będą ściemniać że nie mogę wybrać to będę mógł skorzystać z pakietu Extra + i Canal + na start za 99zł z darmowym dekoderem czy to prawda ?
                Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Pamiętaj o podaniu numeru karty. Sprawdzę jaką dokładnie masz ofertę i prześlę dane do wpłaty.
                Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Niestety w żaden sposób nie mogę wysłać wiadomości mimo że poczta przychodzi i teraz karze mi wpisać hasło co go nie pamiętam .
                  Czy mogę wpisać dane na forum

Komentarz

• Nie podawaj danych na forum. Wyślij wiadomość e-mail na adres doradca@info2.ncplus.com.pl.
                    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Mam jakiś problem z pocztą jak się nie uporam to złoże nowy adres email

Komentarz

• Mam Telewizję na Kartę czyli wszystkie kanały jak na tej stronie http://ncplus.pl/sklep/promocje/domowy i oczywiście nie ma kanału Nsport a za to jest Eurosport 2 .
                        Mam pytanie jak mam zasilić 3 pakiety po 19.90 zł bo w punkcie NC+ mówili że się nie da zasilić wyższego pakietu i mam wyjście zakup odpowiedniego dekodera z ofertą „Telewizję na Kartę HD” której nie da się nigdzie kupić albo zakup dekodera np. stąd http://www.mediaexpert.pl/tunery-sat...kiem,id-268531 , https://mediamarkt.pl/rtv-i-telewizo...wizja-na-karte z pełną ofertą 130 kanałów + Canal + 99zł lub 149zł i wtedy mamy pełny pakiet bez umowy i dekoder gratis
                        Jeśli się da to jak aktywować i jak później zrezygnować z wyższego pakietu na podstawowy z Eurosportem 2

Komentarz

• Daruj sobie te dekodery, to jest ta sama oferta do której się odnosisz. I napisz dokładnie, jaką masz ofertę: TNK HD, N na kartę, Smart HD+, czy NC+ na kartę.

Jeżeli masz TNK HD, NNK lub Smart HD+, to w pakiecie domowym nSport+ w SD powinien być (a ostatnio nawet był nSport+ w HD w TNK HD i NNK, bo tego w SD nie ma na liście kanałów w dekoderach). W NC+ na kartę, w pakiecie prepaid, nSport+ NIE JEST DOSTĘPNY.

Komentarz

• To jest pakiet NC+ Telewizję na Kartę ale przedstawiciele nie potrafią powiedzieć czy mogę zasilić i wyskakują z umową tylko po co mi umowa jak 5-6 miesięcy w roku to telewizji prawie nie oglądam ale oprócz TV Sat odbieram w telewizorze 24+5 kanałów z naziemnej telewizji a na dodatek na wiosnę dojdzie jeszcze 8 kanałów .
                            Niestety dziś kupię dekoder za 99zł z 130 kanałami na 1 miesiąc w tym pakiet C+ i wszystkie Filmboxy .

Komentarz

• W tej ofercie jest WYŁĄCZNIE jeden pakiet na prepaid, ten do którego podałeś link. Nic więcej w przedpłacie nie obejrzysz. Twoje opcje to:
                              1. Pogodzić się z tym
                              2. Podpisać umowę na posiadany przez Ciebie sprzęt. Jest trochę taniej, ale wg mnie jest to trochę ryzykowne - nie wymienią Ci sprzętu w APSie od ręki, tylko będziesz musiał go wysyłać do serwisu na swój koszt jakby się popsuł (i zapłacić za naprawę, jeśli będzie po gwarancji).
                              3. Poszukać zestawu N na Kartę lub TNK HD, jeśli ich oferta Ci odpowiada (zwróć uwagę, że też jest okrojona w porównaniu do abonamentu, m.in. nie ma kanałów premium).

Komentarz

• Koniec promocji w ramach TNK HD, NNK i Smart HD+
                                Bez większego rozgłosu, 4 stycznia 2016 roku zakończona została promocja „Dodatkowe kanały HD za ZERO” dla użytkowników ofert prepaid Telewizja na kartę HD (TNK HD), Telewizja n na kartę (NNK) i Smart HD+. Trwała ona od listopada 2014 roku (więcej tutaj) i pierwotnie miała się ona zakończyć 31 marca 2015 roku, ale operator zdecydował się ją przedłużyć do 31 grudnia 2015 roku.
                                Brawo NC+! Nie ma HD oglądanka,to nie ma Cyfrowy Dom sianka!
                                Nc+na kartę nie ma Premium i Ekstra z TNK i NNK HD,więc też nie ma przelewu.
                                Dziękujemy i pozdrawiamy.
                                Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2016-01-04, 16:54.
                                WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                                01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                                01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+