Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) pejo123 Zobacz post
    Słuchajcie jestem po rozmowie telefonicznej z konsultantem TNK HD powiedzialem mu ze doszly kanaly i czy cos wie na ten temat nic nie wie zapytalem sie go dlaczego nas nie informuja na biezaco o zmianach powiedzial ze niech sie pan cieszy ze ma i tyle i wtedy odłozył sluchawke,,,dobry jest
    Trzeba było mu jeszcze powiedzieć, że zamiast 19.90 powinni kasować 45 zł.

Komentarz

• Cytat:
      napisał(a) railroad
      Czy można przejść z NNK na nc+ telewizja na kartę?

Komentarz

• Nie wieżę. Wy dalej sądzicie ze tnk i tnk hd będą rozwijane? Przecież te oferty juz dawno poszły w zapomnienie. Można z nich korzystać bo lepszy klient za 20 zł rocznie niż żaden. A w taki "abonament" na pewno nie będą inwestować.
        Starają się wszystko podszyc pod logo canal+. A to niestety kosztuje.
        Comfort+, Multi+, Extra+, 6C+, HBO
        mediaBOX+, MR Premium, Samsung F8000
        69zł

Komentarz

• Ze zdumieniem zobaczyłem dzisiaj, ze zaktualizowano strone n na karte
          http://n.pl/oferta/n-na-karte
          Poprawiono logotypy stacji lub ich nazwy, usunieto nieistniejące kanały.
          Jeśli mogę coś zasugerować to kanały FTA powinny byc na koncu wykazu a nie jak groch z kapustą razem z kodowanymi.
          Ogólnie całość na plus.

Komentarz

• Witam,

mam pytanie odnośnie zapisu:

Dla wpłat/doładowań zrealizowanych przed dniem 11.05.2015r., w związku ze zmianami wdrożonymi przez nadawcę kanałów Canal+, Użytkownikom będzie udzielony dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Sport. Dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Sport będzie udzielony na okres na jaki Użytkownicy wykupili dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Family2.
            Ewentualne reklamacje związane z zastąpieniem Canal+ Family2 kanałem Canal+ Sport, prosimy kierować do Cyfrowego Domu Sp. z o.o., w formie pisemnej, w terminie do dnia 11 czerwca 2015r
            Czy jeśli dokonam wpłaty przed dniem 11.05.2015 to będę miał dostęp do kanałów Canal+ oraz do pakietu Extra HD czy tylko do kanałów Canal+?

Komentarz

• Na taki okres będziesz miał dostęp do pakietu Ekstra na jaki wykupiłeś pakiet canal+ dodatkowo będziesz miał dostęp do canal+ family i canal+ sport na ten sam okres wykupiony

Komentarz

• No tak,tyle że cwaniaki wyłączyli zakładam że specjalnie możliwość sprawdzenia konta.Nie wiesz czy pieniądze zaksięgowali i czy już można aktywować trzeci pakiet.Pakiet Extra + 2xC+ to już za duża strata dla nich.11-go wszystko będzie działać,bo będzie po terminie i już C+ nie przysługuje.
                WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• @Kris1975 nie wiem jak jest u Was ale u mnie zawsze gdy doładowywałem kartę TNK HD na określony pakiet (głównie na Domowy HD oraz Premium HD), to jeszcze tego samego dnia (doładowywałem zawsze bezpośrednio w punkcie ncplus) przychodziło mi powiadomienie w wiadomościach na mój moduł nCam, że mam doładowane konto do tego i tego dnia. Więc to ich sprawdzanie ważności doładowania konta na stronie internetowej, to sobie mogą wsadzić w 4 litery.

Komentarz

• brak obioecanego C+sport

Zgodnie z informacją którą do tej pory mozna przeczytać na stronie TNK HD od 11.05 zamiast kanału C+family2 miał być dostępny C+sport. Będąc zainteresowany meczami LM i żużlowym GP wykupiłem wszystkie pakiety. Tymczasem dostęp do C+sport nie został uruchomiony. Mało tego, interesujące mnie transmisje przeniesiono do Canal+. W zw. z powyższym domagam się albo pilnego (przezd GP) uruchomienia kanałów Canal+ i Canal+sport albo zwrotu (przeniesienia na pakiet domowy HD) kwoty 40 zł. Tylko proszę mi nie odpisywać, że mogę złożyć reklamację na piśmie, bo nim będzie ona rozpatrzona będzie już po GP !.

Komentarz

• napisał(a) satelita1 Zobacz post
                      ... Tylko proszę mi nie odpisywać, że mogę złożyć reklamację na piśmie, bo nim będzie ona rozpatrzona będzie już po GP !.
                      ... i o to chodzi.
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

• n telewizja na karte

Witam wczoraj doładowałam karte , o numerze [ciach] niestety karta dalej jest nieaktywna .Probowałam się dodzownić do Biura obsługi i ciagle lecą melodyjki konsultant nie odbiera. Straciłam tylko pieniądze i nerwy. Proszę o pomoc.
                        Pozdrawiam
                        Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2015-05-13, 09:23. Powód: dane

Komentarz

• Witam,
                          Mam pytanie. Posiadam n na kartę z dekoderem ITI-2850ST. Od zawsze na tym dekoderze była możliwość po podłączeniu do internetu przeglądania serwisów internetowych: tvn24.pl, sport.onet.pl, foto.onet.pl, pogoda.onet.pl, Allegro, Plejada. Teraz wyskakuje mi tylko Strefa Abonenta. (chce nr umowy, login itd.).Czy dotychczasowe możliwości nPortalu zostały "wyłączone"?

Komentarz

• Witam . Posiadam karte sd tv na karte pakiet podstawowy + doladowanie z 14.05 15 na pakiet dodatkowy NR karty .......... .Problem polega na tym ze na kanalach Tvp1,TVN , Polsat i innych pokazuje sie komunikat brak dostepu lub kanal kodowany , a naprzyklad kanaly platne jak TVN turbo , Discovery ,itp oraz kilka kanalow bezplatnych dziala bdb.Prosze o pomoc w usunieciu problemu.
                            Ostatni raz edytowany przez Dawid_nc+; 2015-05-18, 08:25. Powód: dane

Komentarz

• Proszę o e-mail w tej sprawie. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

Komentarz

• pisałem o wysłanie uprawnień kupiłem doładowanie na 3 miesiące i czekam 3 dni mam tvp 1hd i nic

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+