Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• SatExpert
    replied
    napisał(a) roccogiani Zobacz post
    Kidy Polsat HD pojawi się w ofercie NNK?
    Pewnie nigdy - oferta ta nie jest już rozwijana i pewnie rozwijana już nie będzie.

Leave a comment:

• pablo82
    replied
    napisał(a) tom-asz Zobacz post
    Ja mam taką propozycję aby zmienić trochę ofertę N na kartę chodzi mi o to pakiet Domowy HD kosztuje 19,90zł/mies. potem jest Premium HD i na końcu Canal+

Aby korzystać z Canal+ należy posiadać 2 wcześniejsze pakiety wykupione.
    Ja proponuję aby był wybór tak jak jest teraz po tej cenie albo pakiet Canal+ zamiast obecnej ceny tak jak reszta pakietów 19,90 żeby kosztował 28zł ale żeby nie trzeba było mieć wykupionego pakietu Premium HD.
    Witam. Jeśli już chodzi o "koncert życzeń" w ofertach pre-paid, to mnie wystarczyłoby, aby właśnie Pakiet Premium HD był dostępny tylko za 19,90zl, bez zakupu Pakietu Domowego HD, którego i tak nie oglądałem. Oczywiście są to tylko marzenia, bo i tak pewnie nie będzie, że można by było oglądać pakiety/kanały, za które chce się płacić.
    Podsumowując, ja mam u siebie TNK HD z modułem i do tej pory płaciłem 39,80zl tylko po to, by oglądać kanały z Pakietu Premium HD, gdyż Domowy HD i Canal+Family HD (wcześniej 4ry nPremium) nigdy mnie nie ciekawiły.
    PS. dobrze by też było jakby do Pakietu Premium HD dodano kanał National Geographic. Nawet byłbym skłonny zapłacić więcej, aby mieć ten kanał w ofercie pre-paid. Dodam też od siebie, że oferta na abonament ani żadne mixy mnie nie interesują. Dlatego też od listopada zaprzestałem doładowywać swoją TNK HD po prawie dwuletnim okresie jej użytkowania. Na razie wystarczy mi pakiet bez opłat przez 12 miesięcy. Poczekam na rozwój sytuacji, ale chyba się nie doczekam, gdyż oferty prepaid TNK HD/NNK nie są już rozwijane i chyba już nie będą.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Na tej stronie znajdziesz promocje dla użytkowników ofert prepaid. Jeżeli masz nnk lub TNK HD to możesz skorzystać z tych ofert.

Leave a comment:

• galileusz234
    replied
    jak przejść z n na katre na abonament nc+

jak przejść na abonament z telewizji na karte n na abonament nc+

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) tom-asz Zobacz post
    Ja mam taką propozycję aby zmienić trochę ofertę N na kartę chodzi mi o to pakiet Domowy HD kosztuje 19,90zł/mies. potem jest Premium HD i na końcu Canal+

Ja proponuję aby był wybór tak jak jest teraz po tej cenie albo pakiet Canal+ zamiast obecnej ceny tak jak reszta pakietów 19,90 żeby kosztował 28zł ale żeby nie trzeba było mieć wykupionego pakietu Premium HD.

Jeżeli też tak myślicie to wypowiedzcie się na ten temat a doradcę N proszę o przekazanie tej propozycji dalej to działu marketingu.
    Dziękuję za uwagi. Zostały przekazane.

napisał(a) roccogiani Zobacz post
    Obecnie nie posiadamy informacji jakoby kanał ten miał być w najbliższym czasie wprowadzony do oferty.

Leave a comment:

• roccogiani
    replied

Leave a comment:

• pejo123
    replied
    jak najbardziej jestem za ale watpliwa sprawa czy oni nas wysłuchaja i wprowadza taka mozliwosc-raczej nie.

Leave a comment:

• tom-asz
    replied

Jeżeli też tak myślicie to wypowiedzcie się na ten temat a doradcę N proszę o przekazanie tej propozycji dalej to działu marketingu.

Leave a comment:

• sonikus
    replied
    Kanały które ostatnio pojawiły się na satelicie a które są dostępne w ntc (tvp rozrywka, tvp regionalna, puls 2) trafiły się nam także do TNK HD / NNK. Czy można się spodziewać że pozostałe kanały nadające w darmowej telewizji naziemnej, które nadają już na satelicie od dłuższego czasu (chodzi mi o tvp historia oraz tv6) także trafią do oferty ?

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Tak jak już napisałem Ci w odpowiedzi na wiadomość email. Wpłaty w tej chwili na karcie nie ma dlatego nie ma odbioru kanałów.

Leave a comment:

• mirabelka66
    replied

witam od wtorku czekam na wlaczenie telewizji ilez mozna , bylo dzwonione do konsultanta w piatek pieniadze wplynely a dekoder dalej nie aktywny wiec ile trzeba czekac na wlaczenie bo juz trace cierpliwosc

Leave a comment:

• SatExpert
    replied
    napisał(a) sonikus Zobacz post
    Zależy jak na to spojrzeć... tylko rok albo AŻ rok. Bo jak zmigrujesz na smart hd to już miesiąc tylko.
    Dlatego ja wolałem kupić nowy starter Smart HD+, niź marnować swoją kartę TNK SD, z pakietem bez opłat ważnym do 2016 roku

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @fastrets,
    czas oczekiwania na aktywację kanałów, to z reguły 2-3 dni robocze od momentu dokonania wpłaty (przelew). Rozumiem, że środki wysłałeś w weekend. Napisz do mnie na doradcę, sprawdzę czy wpłata już dotarła.
    W temacie maila wpisz nick z forum a w treści podaj numer karty.

Leave a comment:

• fastrets
    replied
    Pytanie do przedstawicieli n:

Doładowałem konto 5 dni temu i do tej pory nie odblokowaliście mi kanałów, czemu?

Leave a comment:

• pablo82
    replied
    @sonikus masz rację, tylko, że Ja tu specjalnie nie wspominałem o migracji na Smart HD, gdyż tak jak piszesz - wówczas z 12 miesięcy darmowego pakietu bez opłat - robi nam się 1 miesiąc (dotyczy kart TNK SD zmigrowanych na Smart HD/Smart HD+).

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+