Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

N NA KARTĘ (NNK)

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• napisał(a) Luki555 Zobacz post
    Odbiór tego kanału jest cały czas możliwy nie wiem jaki masz problem ale sprawdziłem dzisiaj ten kanał czy się co zmieniło i bez problemu go odbieram jak i wszystkie kanały z oferty.
    Najlepiej będzie jak wyślesz meila i poprosisz o wysłanie kompletu uprawnień wtedy to już na pewno nie powinieneś mieć problemów
    Problem dotyczy dekodera ADB 5800s.
    Na liście na abonament jest dostępny k. 214.
    Na liście na kartę - brak uprawnień k. 62.

Ty pewnie masz mydelniczkę.

Komentarz

• Dlatego wyślij meila do przedstawiciela żeby wysłali na twoją kartę komplet uprawnień i będzie działać, skoro resetowanie dekodera nic nie daje albo przywrócenie ustawień fabrycznych. Takie rzeczy się zdarzają 3 miesiące temu np. u mnie nie miałem dostępu do kilku kanałów z pakietu bez opłat i wystarczyło żeby przedstawiciel ponownie przesłał mi uprawnienia i pewnie jest u ciebie to samo
      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-11-07, 10:09.

Komentarz

• Uprawnienia były już wczoraj wysyłane

Komentarz

• To trochę dziwne w takim razie. Sprawdzałeś dzisiaj jaka jest sytuacja, próbowałeś ustawień początkowych nie tylko resety i ponowne uruchamianie dekodera?

Komentarz

• potwierdzam kanał nsport nie swieci dekoder 5800 biały. czy ktoś z przedstawicieli moze nam wyjasnic co jest planowane odnosnie ofert na karte?Widac gołym okiem ze cos sie dzieje...wiec czekamy na odp.
            Ostatni raz edytowany przez pejo123; 2014-11-07, 10:34.

Komentarz

• napisał(a) pejo123 Zobacz post
              potwierdzam kanał nsport nie swieci dekoder 5800 biały. czy ktoś z przedstawicieli moze nam wyjasnic co jest planowane odnosnie ofert na karte?Widac gołym okiem ze cos sie dzieje...wiec czekamy na odp.
              Sprawdziłem na białym 5800 i jednak potwierdzam nsport nie świeci na kartę,natomiast jest dostępny i działa nsport SD na liście:abonament.
              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• Dostęp do nSport+(sd) k.62 przywrócony .

Ciekawe jaki numer jeszcze wykręcą ???

Komentarz

• Witam. Za pewne tylko posiadacze dedykowanych dekoderów ncplus mają problemy z kanałami nsport. U mnie na module ncam i własnym tunerze Opticum HD x403p na opłaconej karcie TNK HD (domowy HD i premium HD) nadal bez zmian świecą nsport+ SD z 10719 V oraz nsport+ HD z 11449 H. Tak samo oba nsport-y SD i HD mam na opłaconej karcie Smart HD+ (w raz z opłaconym pakietem Multi+).

Komentarz

• Czy można przejść z NNK na nc+ telewizja na kartę?

Komentarz

• Chyba nie ale i tak ta oferta nc+ na kartę w porównaniu z TNK HD/NNK jest uboższa bo brakuje kilku kanałów co są w TNK HD/NNK
                      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-11-08, 08:47.

Komentarz

• Słuchajcie jestem po rozmowie telefonicznej z konsultantem TNK HD powiedzialem mu ze doszly kanaly i czy cos wie na ten temat nic nie wie zapytalem sie go dlaczego nas nie informuja na biezaco o zmianach powiedzial ze niech sie pan cieszy ze ma i tyle i wtedy odłozył sluchawke,,,dobry jest

Komentarz

• Ta osoba to chyba była nie poważna, że zakończyła tak rozmowę. Mam wrażenie że na siłę ją posadzili przy telefonie a konsultant chciał inną pracę wykonywać

Komentarz

• napisał(a) railroad Zobacz post
                            Czy można przejść z NNK na nc+ telewizja na kartę?
                            Nie ma takiej potrzeby,już w niej jesteś.
                            01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

• Ale jeszcze nieoficjalnie
                              PAY TV:
                              • CP - Familijny Max HD+Film HD+Sport HD
                              • CP - Darmowy HD
                              • TNK - Smart HD+ & Multi+
                              • TNK - Pakiet Bez Opłat - do 31.10.2016r. (CAID: 0B01)
                              • TNK HD - Pakiet Bez Opłat

Komentarz

• napisał(a) SatExpert Zobacz post
                                Ale jeszcze nieoficjalnie
                                Taaa
                                prawda całą dobę

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+