Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nie można dołądować "starej" karty.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• instalsat TST
    założył(a) wątek Nie można dołądować "starej" karty.

Nie można dołądować "starej" karty.

Mojej karty się nie da doładować!!, Po kilku latach postanowiłem wznowić ofertę NNK, udałem się do punktu aby dołądować, a tam udzielono mi informacji, że jest to niemożliwe, ponieważ nie ma takiego numeru w systemie!! Kontakt z BOK, przyjęcie zgłoszenia i ponad miesiąc czekam, co tydzień dzwonię i uzyskuję informację, że nadal trzeba czekać na odpowiedź, a nikt nic nie wie. "Super sprawa"!!!, jedyne co mi potrafią zaoferować w tej sytuacji to zakup nowego zestawu.

• instalsat TST
    replied
    A jeśli nie mam konta na "moje nc+? i korzystam tylko z ofert przedpłaconych? - wygląda na to, że muszę napisać reklamację tradycyjnie na adres skrzynki pocztowej i liczyć na to, że ktoś po kolejnych 30 dniach mi odpowie... - po prostu nawet nie mam siły tego komentować!!!, ręce opadają..., XXI wiek, a nie można załatwić takiej "skomplikowanej" reklamacji za pomocą telefonu lub maila... :/

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Skoro takie info dostajesz to za długo nie używałeś. Można jeszcze skontaktować się poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka napisz do nas i tam posprawdzają co i jak i ci odpiszą co robić. Z tego co jest na forum to 2 osoby były w identycznej sytuacji chciały doładować żeby mieć i odpowiedź była taka, żeby napisać do przedstawiciela nc+ i czekać na wiadomość zwrotną. To tylko ci zostaje. Przeczytaj sobie posta, którego napisała Aleksandra nc+ może to trzeba zrobić - pod tym linkiem
    https://forum.ncplus.pl/forum/forum/...2;aty-na-konto
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-11-20, 13:23.

Leave a comment:

• instalsat TST
    replied
    Nie próbowałem ale gdyby tak można było, to pewnie infolinia by mnie o takiej możliwości poinformowała, natomiast dostaję info., że nie ma numeru tej karty w systemie.

Leave a comment:

• Luki555
    replied
    Próbowałeś wysłać smsa z nr karty (pełny nr z tą kreską przed ostatnią liczbą też) na nr 725727272 i byś zobaczył co ci przyjdzie, czy dostaniesz smsa zwrotnego z nr konta jaki miałeś do wpłat

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+