Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywacja komfort+ w nc+ na kartę.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Kris1975 skorzystanie z Pakietu Komfort+ oznacza przejście z oferty przedpłacanej Dostawcy, z której dotychczas korzystałeś na warunki oferty przedpłacanej „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” obowiązującej od dnia 5.10.2017 r. na stałe i jest to proces nieodwracalny. Nie ma zatem możliwości powrotu do pakietu Komfort+.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Rozumiemy zmianę regulaminu. Nie rozumiemy tylko, czy da się przejść z pakietu Komfort+ wg nowego regulaminu na pakiet Start+ wg nowego regulaminu i jeśli to możliwe - to jak można to zrobić.

Nie rozumiemy również co znaczy stwierdzenie:

Nie ma zatem możliwości powrotu do pakietu Komfort+.
      w twoim poście, skoro jest to nowy pakiet, który wcześniej NIE ISTANIAŁ, więc niby jak możnaby do niego wracać? Może chodziło o stwierdzenie o niemożliwości powrotu do poprzedniej oferty?
      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Jeśli chodzi o ten Komfort+ w tej ofercie to każdy w tym BOK mówi inaczej.Jeden że nie ma możliwości zejścia na Start+(w tej nowej cenie) inny że trzeba dzwonić aby zmienić pakiet itd.Mi się wydaje że jeśli to jest pakiet dodatkowy pełniący rolę pakietu podstawowego,to w/g.regulaminu nie ma możliwości zmiany pakietu podstawowego.Dlatego może ktoś otrzaskany w tym temacie się wypowie?
        Ponadto weszły nowe dwa pakiety:Start+MultiManPack(44,99) i Komfort+MultiManPack(64,99) w ofercie nc+na kartę.
        Dekoder Pace potaniał i cena teraz to 149zł.Jakoś nikt o tym nie informuje.
        Ja osobiście czekam na pakiet Extra+(64,99).
        Ostatni raz edytowany przez Kris1975; 2018-03-08, 19:29.
        WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
        01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
        01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Witam ponownie.

Sprawę aktywacji w moim przypadku udało się załatwić. Pierwsze doładowanie karty musiało być za 50 zł i tyle. Tak jak mówił konsultant na infolinii. Teraz mam już aktywny ten pakiet.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+