Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktywacja komfort+ w nc+ na kartę.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aktywacja komfort+ w nc+ na kartę.

Witam.

Mam problem z aktywacją pakietu KOMFORT+. Dostaję informację o tym, że dyspozycja nie może być przyjęta. Proszą jednocześnie o kontakt z BOK na co nie mam czasu. Przelew na kwotę 44,99 wykonałem i po sprawdzeniu na jaki okres wychodzi, że jest aktywna do 2018-03-23.

Co mam z tym zrobić?

Z jakiej oferty chcesz przejść na nc+ na kartę z pakietem komfort? Bo np. oferta Smart HD nie ma tej opcji przejścia. Ewentualnie z błędem wysyłasz smsa sprawdź czy dobrze wpisujesz nr karty (cały numer razem z tą kreską przed ostatnią liczbą ma być)
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-01-26, 07:26.

Komentarz

Mam ofertę nc+ na kartę. Aktywacji dokonałem dokładnie miesiąc temu. I z pakietu Start+ chcę przejść właśnie komfort+. Co do numeru karty wpisuję go poprawnie bo wysyłam go smsem na numer (+48) 725 72 72 72 i normalna zwrotka przychodzi. Problem jest gdy po numerze karty dopisuje A200 co powinno spowodować aktywację komfort+.

Komentarz

Pomiędzy nr karty a tym A200 dajesz odstęp czy razem bo może tu tkwi problem. Mogą mieć jakiś problem techniczny w nc+ z tym jeżeli treść smsa jest zgodna.

Komentarz

Daję odstęp.

Komentarz

To wygląda, że treść smsa jest prawidłowa i nc+ ma jakiś problem techniczny z tymi smsami. Nic nie zrobisz trzeba poczekać i spróbować kiedy indziej jeżeli nie chcesz bezpośrednio dzwonić.

Komentarz

Na infolinii tego "załatwić" nie można. Przynajmniej jeszcze miesiąc temu tak było i wątpię żeby się zmieniło. Aktywacja komfortu tylko sms-em taką odpowiedź dostałem od konsultanta.
              wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Tylko sms-em jak pisałem się nie da. Przy rozmownie z konsultantką nc+ jak zadzwoniła do mnie to poruszyłem ten temat i odesłała mnie na nr 22 22 00 000

Komentarz

Infolinia wszystkich ofert na kartę to ( +48 ) 22 430 7777, nie wprowadzaj ludzi w błąd.
                  wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Witam,
                    Dzisiaj podjąłem próbę załatwienia problemu opisanego przeze mnie i sprawę udało mi się wyjaśnić. Także temat można zamknąć.
                    Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie wpisy na temat.

Komentarz

W jaki sposób udało ci się to załatwić? SMS został przyjęty bez problemu czy telefonicznie?

Komentarz

Pierwotnie spróbowałem sprawę załatwić w salonie nc+ w Rzeszowie i niestety dostałem informację, że temat telewizji na kartę załatwię tylko przez kontakt z infolinią (co moim zdaniem jest nieporozumieniem) .
                        Zadzwoniłem więc na infolinię i dowiedziałem się, że aby aktywować tą ofertę trzeba doładować złotówkę czy dwie więcej niż to 45 zł i powinno przejść. Wrócę do Przemyśla i za kilka dni będę coś próbował zrobić.
                        Jednocześnie podzielę się jeszcze spostrzeżeniem które dotyczy moderatorów i administratorów. Zgłosiłem coś co nie powinno mieć miejsca na tym forum a Państwo po prostu śpią - tak nie powinno być.

Komentarz

Instrukcję jak uruchomić pakiet Komfort+ można odnaleźć na stronie http://ncplus.pl/telewizja-na-karte?...pm_source=menu . Tak, numer na infolinię TNK to ( +48 ) 22 430 7777.
                          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

O tym numerze wiem, o sposobie aktywacji także wiem. Za 2-3 dni dam znać czy mi się udało zgodnie z tym co podpowiedział mi konsultant.
                            Pozdrawiam.

Komentarz

Witam.Ja mam inne pytanie.Na 99% jestem już prawie pewny,że z pakietu Komfort+ oferty nc+na kartę nie da się zejść na pakiet Start+nc+na kartę.Czuję ze ta akcja jest jednorazowa i nie ma powrotu na pakiet Start+ a nic o tym nie pisze.. Jak z tym powrotem na pakiet Start+ jest na prawdę?Da się po np.2mies. wrócić na Start+ czy nie? Może już ktoś aktywował ten pakiet Komfort+i chciał wrócić na Start+??
                              WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
                              01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
                              01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+