Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strona nc+ na kartę nie działa

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Strona nc+ na kartę nie działa

Chciałem doładować kartę więc chciałem sprawdzić numer konta do wpłaty a tu strona dla oferty na kartę nie działa, wywala na stronę z ofertą na kartę a nie na stronę sprawdzenia numeru/doładowania/sprawdzania ważności
    Ostatni raz edytowany przez bit; 2017-06-01, 15:33.

teraz tak to się sprawdza wysyłasz smsa z nr karty na nr (48) 725727272 a strona działa tylko oferty są na stronie nc+ a nie na starej stronie. W adresie ncplus po pl dajesz /telewizja-na-karte i ci wyświetla stronę. Nie podaje linka bo wyskakuje mi błąd empty respone czy jakoś tak i nie może zamieścić postu
    Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-06-02, 08:11.

Komentarz

Tak to się przecież kartę aktywuje … a próbowałem sprawdzać przez stronę ncplus.pl

Komentarz

Działa, dzięki

Komentarz

Coś czuje że ten numer bankowy to jakiś lipny, wczoraj wysłałem przelew ekspresowy i do dzisiaj nic

Komentarz

Nie wiem czy soboty wliczają w dni robocze ale jeśli nie to dopiero w poniedziałek będzie kasa widoczna. Najlepiej przelewać kasę na początku tygodnia a nie pod koniec wtedy ma się pewność, że 2 - 3 dni robocze to zajmie a tak jeśli są jeszcze dni wolne to ten okres się wydłuża
            Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2017-06-03, 17:33.

Komentarz

Miało by to pewnie znaczenie gdyby to był elixir który w weekendy nie działa, a to był przelew błyskawiczny a nie standardowy darmowy elixir, błyskawiczny jest 24/7, jeśli wszystko się dzieje automatycznie to powinno to trwać sekundę w porywach do minuty a nie dni ;)

Komentarz

Przelew to może już i jest na koncie, ale pytanie, kiedy ta infomacja przejdzie do systemu nadawania uprawnień. Jestem przekonany, że dopiero w poniedziałek.
                NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Jest i poniedziałek, prawie 15-sta a tv brak ;)

Komentarz

bit
                    skontaktuj się proszę z obsługą użytkowników telewizji na kartę którą zajmują się Konsultanci spółki Cyfrowy Dom, dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.

Komentarz

Nie ważne jaki rodzaj przelewu. Jeżeli chcesz telewizję od razu tylko w oficjalnych punktach i to tylko w takich które mają możliwość doładowywania kont.
                      wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

We wtorek rano włączyłem i działa ;)

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+