Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Telewizja na kartę z własnym dekoderem nbox HDTV recorder Promocja Canal+ 1 miesiąc.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Telewizja na kartę z własnym dekoderem nbox HDTV recorder Promocja Canal+ 1 miesiąc.

Nie dawno zakupiłem telewizje na kartę z zestawem na własność nbox HDTV recorder dysk 250 Gb promocja Canal+ przez 1 miesiąc w pakiecie.W związku z tym mam pytanie do konsultantów,czy okres ten liczy się do końca danego miesiąca,w którym zestaw został zakupiony,czy jest to pełne 30 dni używania zestawu.Zestaw kupiony 11.04.2017 więc w moim zdaniem okres powinien być do 11.05.2017 może się mylę i proszę o informacje.Kolejna sprawa to że po tym terminie chciałbym przejść na ofertę z abonamentem,czy jest możliwość dokupienia do wybranego pakietu np Extra+ ,2 kanałów z paczki Canal+.Ciekawi mnie co na te propozycje które przedstawiłem odpiszą użytkownicy Forum,może jakieś porady.

Masz 31 dni oglądania od daty AKTYWACJI (nie zakupu). Jeśli aktywowałeś od razu przy zakupie w punkcie, to oczywiście jest to ta sama data.

Oferty dostępne przy przejściu na abonament masz tutaj: http://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus.
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

po zakończeniu promocji darmowego miesiąca sami dzwonią na tel komórkowy nie potrzeba nigdzie iść

Komentarz

Jednak w dalszym ciągu nie dostałem odpowiedzi czy mozna dokupić jakieś kanały z oferty Canal+.Czekam może ktoś z konsultantów się wypowie.

Komentarz

Jer16,
          do oferty telewizji na kartę nie będziesz mógł dokupić kanałów CANAL+. Jeśli przejdziesz na ofertę z abonentem z tej strony: http://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus. Będziesz mógł dokupić CANAL+. Cały pakiet 8 kanałów, 6 kanałów Canal+ (bez CANAL+ Discovery i CANAL+ Seriale) lub zakupić tylko te dwa: CANAL+ Discovery i CANAL+ Seriale. Innych konfiguracji nie ma.

Komentarz

Dziś zadzwoniła do mnie konsultantka nc+ z propozycją przedstawienia mi oferty programowej. Obecnie posiadam własny dekoder zakupiony z oferty telewizja na kartę 1 miesiąc Canal+ gratis.Zastanawiam się nad tym czy opłacać prepaid czy przejść na umowę.Umówiłem się z Panią konsultant na rozmowę w poniedziałek.Czy w związku z tym konsultant może zaproponować mi jakieś lepsze warunki umowy,bo kiedy powiedziałem ze wole podpisać w punkcie , to konsultantka powiedziała że w punkcie nie mają takich propozycji.Może jest możliwość żeby warunki umowy i propozycje od konsultanta dostać na e-mail przed podjęciem decyzji żeby można było się zastanowić,nie lubię podejmować decyzji pochopnie. Może ktoś z administratorów Forum podpowie jak to jest.

Komentarz

Prawdopodobnie nie dostaniesz dużo wiecej (o ile w ogóle), niż pod linkiem post wyżej. Popatrz sobie co dają, może uda Ci się dostać jakiś ekstra gratis na miesiąc lub dwa ponad to, co jest standardowo w ofercie.
              NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Jer16
                wszystkie propozycje są dostępne pod adresem: http://ncplus.pl/sklep/oferta/mixcomfortplus. Wyjaśniam również, że nie wszystkie z nich dostępne są we wszystkich kanałach sprzedaży. Oferta zaproponowana przez Konsultanta może nie być dostępna w Punkcie stacjonarnym.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+