Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak sprawdzić i gdzie ofertę programową Domowy, Premium, Extra HD?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak sprawdzić i gdzie ofertę programową Domowy, Premium, Extra HD?

Witam. Dawno nie zaglądałem na forum oraz nie odpalałem dekodera z ofertą NNK HD, aż tu nagle mnie naszło i ku mojemu zdziwieniu nie ma nigdzie strony z opisem kanałów Domowy, Premium, czy też Extra HD... proszę o pomoc, gdzie to może być z podanymi aktualnymi cenami?

Obiło mi się również o uszy, że po załadowaniu karty na jakiś okres muszę wykonać telefon do NC+, aby mi tą kartę aktywowali, czy to jakiś fake, który do mnie doszedł. Robię, robiłem zawsze doładowania przez allegro, bo to wygodniejsze i nie musiałem nigdy czekać, aż pieniądze dojdą itd., bo to robią jakieś firmy związane z NC+.

Dziękuję za informację.

Rób w sprawdzony sposób (jak do tej pory). Strona tnk hd przekierowuje do nc+ gdzie nie można nic sprawdzić. Doładuj, ustaw na tvp 1 hd i tyle, uprawnienia wysyłane są automatycznie, ew. pozostaje kontakt z bok albo z podpowiadajkami na forum.
    wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Problem polega na tym, że nie pamiętam ile dawałem za full , czyli domowy, premium i extra hd i nie wiem na ile zrobić przelew :/

Komentarz

Kolego wpłać 59,70zł za wszystkie 3 pakiety na jeden miesiąc (3 x 19,90zł). Ja tyle płacę za fulla w TNK HD ale cennik dla N na kartę jest identyczny.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+