Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ telewizja na kartę z pakietem komfort +

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NC+ telewizja na kartę z pakietem komfort +

Witam mam takie pytanie jak wrócić z pakietu komfort+ na start + w ofercie na kartę ??

wela007
    w tej sytuacji konieczna jest weryfikacja konta aby udzielić precyzyjnej odpowiedzi. Obsługą użytkowników telewizji na kartę zajmują się Konsultanci dostępni pod numerem telefonu 22 430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22.
    Korespondencję pisemną proszę wysyłać na adres:
    ITI Neovision S.A.
    Skrytka pocztowa nr 8
    02-100 Warszawa.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) wela007 Zobacz post
      Witam mam takie pytanie jak wrócić z pakietu komfort+ na start + w ofercie na kartę ??
      Można wiedzieć jaki jest rezultat?
      Aktywowałem starą kartę na nową ofertę, ale też najchętniej bym obniżył ofertę do poziomu Start+.

Komentarz

napisał(a) wela007 Zobacz post
        Czy sprawa się wyjaśniła zejścia na Start+ z Komfort+ ???
        Można czy nie można?
        WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
        01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
        01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

Przecież forum jest po to żeby się dowiedzieć ale ale... dzwoń w tym celu do boku bo tam wszystko wiedzą a może i mają dobry humor.
          wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

@therektor,
            na forum możemy pisać ogólnie o tym jakie oferty można włączać i wyłączać, aby mieć 100% pewność konieczny jest kontakt z Infolinią.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Mam pakiet domowy który już wygasł. Chcę przedłużyć tnk hd na pakiet komfort + na 6 m-cy. Czy jest to możliwe nie mając pakietu start+? całkowicie już się pogubiłem

Komentarz

Można przejść na tą 2 ofertę z TNK HD ale powrotu nie będzie do tej oferty jeżeli aktywujesz tą nc+ na kartę z pakietem komfort na stronie z ofertą jest podane jakiego smsa wysłać, ja bym się na twoim miejscu zastanowił bo jest duża ilość kanałów które są w TNK HD a których nie ma w tej z pakietem komfort przejrzyj sobie obie oferty na stronie (więcej kanałów stracisz niż zyskasz dla kanałów z NTC które są w tej ofercie z pakietem komfort a których nie ma w TNK HD - ATM Rozrywka, Nova, i Eska moim zdaniem nie warto bo powinny być w każdej ofercie + 4 inne kanały. Więcej kanałów się straci przechodząc przejrzyj sobie logotypy na stronie). Jeszcze licz się z tym, że możesz mieć problemy z dostępem do kanałów bo po przejściu co nie którzy mieli problemy i musieli wydzwaniać po konsultantach, żeby wysyłali uprawnienia. I chyba trzeba mieć na tym koncie przynajmniej miesiąc opłacony, żeby sms przeszedł pewności nie mam ale jedna osoba pisała, że wysyłała smsa nie był przyjęty a jak opłaciła ofertę to sms przeszedł.
                Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2018-03-18, 07:42.

Komentarz

Widzę, że ciężko z odpowiedzią, ale zapytam. Posiadam nc+ na kartę z pakietem Start+, opłaconym do 14 stycznia 2019 roku. Chcę przejść na pakiet Comfort+. Oczywiście wiem jak to zrobić. Nie wiem jednak, jak z powrotem do pakietu Start+. Ktoś pomoże?

Komentarz

jaszek7777, przejście na pakiet Comfort+ jest procesem nieodwracalnym. Nie ma możliwości powrócenia do pakietu Start+.

Komentarz

To czemu konsultanci mówią co innego?

Komentarz

A dokupienie Man Packa też jest nieodwracalne?
                        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Z tego co konsultanci mi mówili przez telefon to zmiany pomiędzy pakietami są możliwe ale z tego co mówią konsultanci na forum nie ma takiej możliwości. Kto kłamie lub wprowadza w błąd nie wiem.

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+