Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nc+ na kartę

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nc+ na kartę

Cały czas czekam na promocje " dodatkowe kanały dla użytkowników nc+ na kartę ,czekam również na zapowiadane odświeżenie stron ofert prepaid. Dlaczego my nie możemy korzystać z tego z czego korzystają inni? Promocje tzw. dodatkowych kanałów w tnk i smart HD są co jakiś czas a w nc+ na kartę nie pojawiło się nic od początku istnienia tego "tworu". Będę pisał tyle ile potrzeba i tak długo aż ktoś łaskawie przychyli się do mojej prośby.

Witam.
    Daj sobie spokój kolego.
    Ja walczyłem z nimi od powstania oferty nc+na kartę i nawet podsuwałem ciekawe rozwiązania dla tej oferty.Podstawową rozbudowę nawet opisałem w niektórych swoich postach i NIC.Kilka osób żyje w swoim świecie i mają swoją chorą wizję oderwaną zresztą od rzeczywistości.Dałem sobie z tym spokój,szkoda czasu,nerwów i zachodu bo nie ma z kim rozmawiać.
    WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
    01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
    01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

prosze o aktywacje karty 020302358773

Komentarz

nie moge aktywowac sms a dodzwonic sie nie moge na telefon dzwoniłem z 30 razy mam sygnał prosze o aktywację

Komentarz

@ pawlooo,

napisz proszę na skrzynkę Doradca.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+