Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Proszę o pomoc "oszustwo konsultanta"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Proszę o pomoc "oszustwo konsultanta"

Witam, potrzebuje pomocy chodzi o to ze osoby starsze są oszukiwane z umowami z nc+

czy mozna jakos rozwiazac taka umowe?

do rzeczy, 7 marca 2015r. zostala zawarta umowa z nc+ przez konsultanta ktory przyszedl do domu... na umowie nie ma nic o kosztach i wysokosci abonamentu jedynie konsultant mowi o kwotcie slownej 49,99zl, a okazuje sie ze po zarejestrowaniu sie na strefe abonenta wyskakuje do zaplaty 94,90zl
    jest to czyste oszustwo!!! na tej dziwnej umowie pisze pobrano oplaty aktywacyjne 0zl, a na drugiej kartce napisane oplata startowa 249zl i tyle zaplacono, jak dla mnie jest to wyludzenie i umowy i pieniedzy

co mozna z tym zrobic??

pozdrawiam

raczej nic, należy czytać co się podpisuje, na umowie było na pewno wszystko opisane, a na pewno wysokość abonamentu. Co nie usprawiedliwia oszustów, których jest pełno, czytać , czytać i jeszcze raz czytać co podpisujemy.
    Ostatni raz edytowany przez yankees; 2015-04-12, 20:13.
    Extra+ - 49,90 i History Hd, H2 - 2,99

Forumowa loża szyderców

Komentarz

napisał(a) yankees Zobacz post
      raczej nic, należy czytać co się podpisuje, na umowie było na pewno wszystko opisane, a na pewno wysokość abonamentu. Co nie usprawiedliwia oszustów, których jest pełno, czytać , czytać i jeszcze raz czytać co podpisujemy.
      yankess uwierz mi ze na umowie nie ma nic o wysokosci abonamentu !!!

Komentarz

nc+ nie wysyła nigdy żadnych "konsultantów" po domach, ale z tego co zdążyłem się zorientować robią to bez wiedzy centrali, niektórzy pazerni przedstawiciele punktów sprzedaży nc+ (prawdopodobnie dla wyższej prowizji). Pisząc o sprawie ze szczegółami do nc+ powinno dać się ustalić, który to punkt sprzedaży umowę wystawił. Na początek napisz na skrzynkę kontaktową , któregoś z doradców nc+ z tego forum. On powinien dać wskazówki co robić dalej.

Komentarz

a oto dowod cala umowa 2 strony... i tylko 2 strony....

Komentarz

napisał(a) roony Zobacz post
            Witam, potrzebuje pomocy chodzi o to ze osoby starsze są oszukiwane z umowami z nc+

czy mozna jakos rozwiazac taka umowe?

do rzeczy, 7 marca 2015r. zostala zawarta umowa z nc+ przez konsultanta ktory przyszedl do domu... na umowie nie ma nic o kosztach i wysokosci abonamentu jedynie konsultant mowi o kwotcie slownej 49,99zl, a okazuje sie ze po zarejestrowaniu sie na strefe abonenta wyskakuje do zaplaty 94,90zl
            jest to czyste oszustwo!!! na tej dziwnej umowie pisze pobrano oplaty aktywacyjne 0zl, a na drugiej kartce napisane oplata startowa 249zl i tyle zaplacono, jak dla mnie jest to wyludzenie i umowy i pieniedzy

co mozna z tym zrobic??

pozdrawiam
            Proszę o kontakt e-mailowy w tej sprawie. Sprawdzimy, jak wygląda umowa w systemie. Wytyczne znajdziesz w mojej sygnaturze.

Komentarz

Najlepiej z kontaktuj się z doradcą lub poprzez stronę ncplus

PS konsultant przyszedł z dekoder em z drukarką ? Musiał jakoś dane wydrukować chyba że masz do czynienia z konsultantem wyłudzaczem
              Ostatni raz edytowany przez cycek; 2015-04-14, 16:02.

Komentarz

Przeciez widać ze formularz wydrukowany a dane wpisane ręcznie.

Komentarz

nastepne oszustwo !!!

Witam, ja takze zostalam oszukana i moja mama rowniez identycznie jak w poscie ponizej zostala pokazana sytuacja, tylko u mnie byla mowa przez przedstawicieli o kosztach 39,90 a teraz bylam w pobliskim punkcie nc+ i okazalo sie ze 114,90 po rezygnacji z HBO to 94,90 gdzie mowili ze koszty to 39,90 a dali do podpisania inna umowe gdzie tam wogole nie ma zadnych kosztow jakie nalezy placic. I identyczna umowa jak powyzej na zdjeciu. Moze da sie cos z tym zrobic skoro to nastepne oszukane osoby!

Komentarz

napisał(a) patka1299 Zobacz post
                    Witam, ja takze zostalam oszukana i moja mama rowniez identycznie jak w poscie ponizej zostala pokazana sytuacja, tylko u mnie byla mowa przez przedstawicieli o kosztach 39,90 a teraz bylam w pobliskim punkcie nc+ i okazalo sie ze 114,90 po rezygnacji z HBO to 94,90 gdzie mowili ze koszty to 39,90 a dali do podpisania inna umowe gdzie tam wogole nie ma zadnych kosztow jakie nalezy placic. I identyczna umowa jak powyzej na zdjeciu. Moze da sie cos z tym zrobic skoro to nastepne oszukane osoby!
                    Napisz pismo wprost do nc+ dołacz kopie Umowy, i wyslij pocztą polecony, weryfikacje, a wtedy jest szansa.... na pozytywne zalatwienie,
                    pospiesz się bo czas ucieka....... powodzenia

lub napisz na skrzynkę doradcy i dodaj załącznik tej umowy.

Komentarz

...a dali do podpisania inna umowe gdzie tam wogole nie ma zadnych kosztow jakie nalezy placic...
                      Nie ma się czymkolwiek martwić. Jeżeli jest podpisana umowa to przecież obowiązują warunki z niej a nie z jakiejkolwiek innej.
                      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

oszustwo

Napisalam wlasnie na skrzynke doradcy. Moze cos odpowie i uda sie cos z tym zrobic bo to juz nastepna oszukana osoba. A koszty bardzo duze.Bede robic wszystko co tylko mozna w tej sprawie.

Komentarz

napisał(a) roony Zobacz post
                          a oto dowod cala umowa 2 strony... i tylko 2 strony....

Na tym dokumencie, choć pisany ręcznie, powinna być pieczątka tego punktu co rozprowadza, zrób ksero z pieczątką i pokaż, bedzie to ostrzeżenie.
                          Powinien stracić licencje na sprzedaz USŁUG.

Komentarz

oszustwo

Tak umowa podpisana tylko w niej nie ma mowy o jakie koszty chodzi tylko to co mowili przedstawiciele. I podpisane zostalo zrzekanie sie do odwolania w ciagu 14dno od zawarcia, tzlko ja wtedy myslalam ze podpisuja ta kwote 39,90 co mowili przedstawiciele.

Komentarz

..., tzlko ja wtedy myslalam ze podpisuja ta kwote 39,90 co mowili przedstawiciele.
                              Przejrzałem te skany umowy i jest w nim jak byk, że obowiązują cenniki i regulaminy i wg tych cenników i regulaminów będzie świadczona usługa a nie wg słów naciągacza.
                              Nie jest prawdą, że w umowie nie ma nic o kosztach. Koszty zawarte są w cennikach odpowiednich pakietów (do których odwołuje się umowa) wraz z promocjami i one będą obowiązywały. Otrzymanie, zapoznanie i zaakceptowanie obowiązujących regulaminów i cenników z 22.12.2014r. abonent potwierdził swoim podpisem akceptując umowę a w szczególności Rozdział VI punkt 1. Tak naprawdę to macie pozamiatane. Trzeba płakać i płacić zgodnie z cennikiem z którym zapoznaliście się przed podpisaniem umowy co potwierdziliście własnoręcznym podpisem. Jedyną widzianą przeze mnie możliwością odkręcenia jest posiadanie nagranie całej rozmowy z naciągaczem i to nie gwarantuje 100% pewności. Ponadto wątpię aby ktokolwiek z Was był aż tak przezorny.
                              Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+