Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pomocy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• pomocy

Witam dziś był u mnie pan podający się za przedstawiciela waszej firmy. Dał mi jakieś papiery do podpisu zapewniając,że to nie umowa(2 razy się go pytałem).Wkońcu tak mnie omotał,że podpisałem te papiiery.Mam w domu umowe instalacji zestawu na dzień 3.04.2015 na kwote 249zł.Podał mi numer telefonu ,że jak bede zdecydowany to mam dzwonić do niego.Teraz takie pytanie jeżeli by się okazało,że to faktycznie umowa była to czy moge z niej zrezygnować w przeciągu kilku dni i czy poniose jakieś koszty. Podaje namiary firmy której ten pan zostawił RHINO ul.Wolności 269 41-800 ZABRZE tel. 794 611 800

napisał(a) kamilo85 Zobacz post
    Witam dziś był u mnie pan podający się za przedstawiciela waszej firmy. Dał mi jakieś papiery do podpisu zapewniając,że to nie umowa(2 razy się go pytałem).Wkońcu tak mnie omotał,że podpisałem te papiiery.Mam w domu umowe instalacji zestawu na dzień 3.04.2015 na kwote 249zł.Podał mi numer telefonu ,że jak bede zdecydowany to mam dzwonić do niego.Teraz takie pytanie jeżeli by się okazało,że to faktycznie umowa była to czy moge z niej zrezygnować w przeciągu kilku dni i czy poniose jakieś koszty. Podaje namiary firmy której ten pan zostawił RHINO ul.Wolności 269 41-800 ZABRZE tel. 794 611 800
    To jakiś szwindel ,według prawa masz 10 dni na odstąpienie umowy,nie spotkałem się tu na forum o takiej sytuacji,najlepiej daj zapytanie do moda z forum.....

Jeżeli potrzebujesz pomocy moderatora\przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez skrzynkę e-mail doradca@info2.ncplus.com.pl. W treści opisz problem a także podaj dane do weryfikacji (numer umowy/Abonenta lub PESEL oraz imię i nazwisko właściciela kontraktu). Z kolei w temacie wiadomości wpisz swój nick. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.
    Pamiętaj koniecznie o zachowaniu ciągłości korespondencji!

Komentarz

napisał(a) kamilo85 Zobacz post
      ... Dał mi jakieś papiery do podpisu zapewniając,że to nie umowa(2 razy się go pytałem)...
      To sam czytać nie potrafisz? Przecież zostawił Ci jeden egzemplarz w którym jest wszystko napisane na co zgodziłeś się. Przeczytaj (oczywiście ze zrozumieniem) a będziesz wiedział co i jak. Nikt Ci bez wglądu w podpisane przez Ciebie dokumenty nie powie co podpisałeś. Zwróć się do Jackowskiego to może się dowiesz "konkretów".
      napisał(a) hirek59 Zobacz post
      ...według prawa masz 10 dni na odstąpienie umowy,...
      Nie 10 ale 14 dni.
      Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Ciekawa data tej instalacji, tak, żeby wypadła PO terminie na odstąpienie, tak żeby nie dało się wypowiedzieć jak przyjedzie monter. Czyli jedyna opcja to albo własnoręczne dostarczenie wypowiedzenia, albo poczta ze zwrotką.

Mam nadzieję, że nie dałeś zaliczki, bo bez sądu jej raczej nie odzyskasz.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

nigdy nie podpisuj, przeczytałeś chociaż te papiery czego dotyczyły?

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+