Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kontrola Rodzicielska - Lista nagrań

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Kontrola Rodzicielska - Lista nagrań

Witam, czy jest możliwość wprowadzenia blokady rodzicielskiej przy wchodzeniu do listy nagrań na dysku? Bardzo potrzebuję zabezpieczyć nagrania przed usuwaniem.

Dekoder Turbo 500GB.

Pozdrawiam - Adrian

Ale chyba zabezpieczenie nagrania przed usuwaniem a kontrola rodzicielska to nie to samo ?

Komentarz

Może mu dzieci usuwają?

Komentarz

No zapewne

Generalnie z tego co się orientuje jest opcja zabezpieczenia hasłem lub po prostu zabezpieczenia filmu przed skasowaniem (musisz potwierdzić - ale to chyba nie rozwiąże problemu?) - tylko nigdy tego nie używałam bo nie było takiej potrzeby.

Komentarz

napisał(a) LFC Zobacz post
          Może mu dzieci usuwają?
          Pewnie tak jest w istocie. Zabezpieczyć hasłem, by nie ogladały tego, co tato sobie nagrał, to można. Ale jak są złośliwe, to wystarczy cztery kliknięcia i po nagraniu tatusia nie ma śladu. Gdyby była możliwość zablokowania pinem listy nagrań, to by rozwiązało problem i nie musiałby nawet zmieniać tytułów filmów sugerujacych jednoznacznie, jakie treści mogą zawierać. Oczywiście, nie zakładam, że Autorowi tego wątku o takie nagrania chodzi, ale to naprawdę może być denerwujące, gdy w ciągu paru minut dziecko może usunąć wszystkie nagrania; zwłaszcza te, które były zbierane przez dłuższy czas i czekały na obejrzenie.
          TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Kontrola rodzicielska właśnie po to żeby zablokować dostęp do listy nagrań.
            Nie chodzi mi o treści przeznaczone dla dorosłych (bo oglądanie filmu akurat da się zablokować), ale właśnie o jakiś sposób na zabezpieczenie nagrań przed usuwaniem.

Za każdym razem jak nagram film to muszę chować pilota przed dzieckiem bo czyści (nie specjalnie) całą listę nagrań. Jest to dla mnie i żony bardzo uciążliwe i praktycznie nie ma możliwości zostawić sobie jakieś nagrania "na dłużej".

Czy jest opcja programowa aby objąć kontrolą rodzicielską dostęp do listy nagrań ?
            Chyba nie jest to jakaś skomplikowana funkcja ? :/

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+