Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cyfraplus Online.

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Cyfraplus Online.

Witajcie , otóż mam w tej chwili umowę z nc+ Comfort+ Extra+ .
    Wyczytałem , że cyfraplus online dla abonentów nc+ nie działa.
    Spróbowałem się zarejestrować i o dziwo zadziałało .

W tym moje pytanie , czy jest to usługa bezpłatna ? Czy są naliczane jakieś koszty za użytkowanie tego portalu ?

Prosiłbym moderatora o wypowiedź . Z góry dziękuje i pozdrawiam .
    Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Cyfrowy Polsat : Pakiet Rodzinny HD . 19.90.

Chyba za szybko się pocieszyłem , otóż mam brak uprawnień ...

Są szanse że te uprawnienia dojdą ? Czy nie będzie dostępu ?

edit: przepraszam za post pod postem .
    Comfort+Multi+Extra+Sport&Film+HBO+Cinemax+Filmbox +Nc+GO TV + HBOGO+WimpPremium+History/H2+Sundance+PrapremieryTVP+Multiroom Standard = 139,76.

Komentarz

napisał(a) Kwiatek94 Zobacz post
      Chyba za szybko się pocieszyłem , otóż mam brak uprawnień ...

Są szanse że te uprawnienia dojdą ? Czy nie będzie dostępu ?

edit: przepraszam za post pod postem .
      Z tego co mi wiadomo, pracują na tym by uruchomić, były obiecanki w minionym roku ale nadal cisza, trzeba czekać.

Komentarz

napisał(a) jeersy Zobacz post
        Z tego co mi wiadomo, pracują na tym by uruchomić, były obiecanki w minionym roku ale nadal cisza, trzeba czekać.
        Być może na urodziny nc+ to uruchomią . Tak stwierdzam , ponieważ na tym samym numerze abonenta/umowy , nie mogłem się wcześniej zarejestrować , pokazywało mi błąd , dzisiaj zarejestrowałem się bez problemu , logowanie też , tylko nie mam uprawnień.

Jeżeli tak jak mówisz , że pracują nad tym żeby to uruchomić , to mam nadzieję że to jak najszybciej włączą otóż było by to fajne uzupełnienie abonamentu , bo nie każdemu jest na rękę wozić ze sobą wszędzie antenę satelitarną i Dekoder ( często wyjeżdzam) .

Może moderator ma jakieś informacje na temat tego portalu ?

edit : Prosiłbym również moderatora o zmianę tytułu Wątku na tytuł zgodny z rozmową w tym wątku i w razie czego o przeniesienie do odpowiedniego działu .
        Ostatni raz edytowany przez Kwiatek94; 2014-03-13, 21:11.

Komentarz

Jak sama nazwa tego portalu "mówi" (CYFRA+ Online), jest usługą przeznaczoną dla Abonentów CYFRY+, a nie nc+. Dlatego użytkownicy platformy nc+ mają możliwość korzystania z serwisu nc+ GO.

Wątek uważam za zamknięty.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+