Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

płatności

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) michal771 Zobacz post
    kąto mam w islandi,moge zrobic przelew jednorazowy ale przesłanie kasy trwa około trzech dni a jesze zanim polskie banki to zaksięguja to jest bity tydzień.
    rób przelew 7 dni szybciej
    Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

Zgadzam sie z OP,

Planosc przez strone (tak jak to bylo w przypadku C+) bylaby bardzo przydatna.

Pozdrawiam,

Siekacz

Komentarz

napisał(a) michal771 Zobacz post
        kąto mam w islandi,moge zrobic przelew jednorazowy ale przesłanie kasy trwa około trzech dni a jesze zanim polskie banki to zaksięguja to jest bity tydzień.

to może wystarczy wcześniej zrobić przelew? ;)
        bawię się w , działam jako

Komentarz

żenada i syf

Czy szanowna platforma NC + zacznie w końcu księgować wpłaty jak należy? To co jest od kilku miesięcy to żenada i syf. Właśnie dziś (kolejny miesiąc z rzędu wyświetlił mi się komunikat o konieczności zapłacenia ostatniego dokumentu. Dokument płatny do 18 listopada, zapłacony 16 listopada więc jeszcze dwa dni przed terminem, a 26 listopada na ekranie widzę komunikat, że dokument jeszcze nie został opłacony. Jak widać 10 dni dla NC + to za mało żeby zaksięgować wpłatę. Sytuacja taka powtarza się drugi albo trzeci miesiąc z rzędu. że po 10 dniach a raz nawet dwóch tygodniach nie było zaksięgowanej wpłaty. Internetowe centrum abonenta przeważnie nie działa a nawet jak działa to nic na nim nie ma, a na połączenie z konsultantem trzeba czekać godzinami, więc telefonicznie też nic się nie da wyjaśnić.
          Sytuacja jest szczególnie żenująca, zwłaszcza że każdy abonent ma indywidualny numer konta na który dokonuje wpłat.

Jan była N-ka takie sytuacje nigdy nie miały miejsca.

Komentarz

Ja mam teraz totalny problem, jak np. mogę wpłacić na poczcie ale czekać będę 3 dni jest szansa aby wcześniej zostało to zaksięgowane bo mija mi termin a później weekend jest a nie mam przelewu jak wykonać i dostać siędziś do bnaku

Komentarz

napisał(a) Ightaw Zobacz post
              Ja mam teraz totalny problem, jak np. mogę wpłacić na poczcie ale czekać będę 3 dni jest szansa aby wcześniej zostało to zaksięgowane bo mija mi termin a później weekend jest a nie mam przelewu jak wykonać i dostać siędziś do bnaku
              Jak jesteś w nC+ , to termin Płatności jest do każdego 18-miesiąca .. A jeżeli jest sprawa innego Typu , to też istnieje Taka Super Technologia w Bankach , co oczywiście kosztuje dodatkowo 5PLN-10 PLN tzw EXPRESS ELIXIR co przelew jest wysyłany Natychmiastowy i Na konto Dany ktoś dostaje w parę Minut , ale też kwestia tego co księguje . Więc Jakbyś wysłał jeszcze Dziś Elixir EXpress do 18:00 Ci zaksięgują ...

Poniżej masz Liste Banków którę obsługują to :

http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/
              Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+