Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

płatności

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• płatności

czy szanowna platforma w końcu wprowadzi płatność kartą kredytową?nie mam możliwości sobie zrobić stałego przelewu w banku a opcja z kredytówką była by przydatna.wcześniej cyfra+ miała taką opcje.

ponawiam post bo od ostatniego mineło 4 miesiące i dalej nic.
    czy w tej platwormie pracują ludzie z przyszłością czy dalej kręcimy zacofanie?
    ponoć sugestie przesłano do odpowiedniego działu ale chyba nie dotarło.
    może wyślijcie to mailem albo kurierem.

z taka opieszałością szybko pozbędziecie sie klientów.

te że zostało przesłane do odpowiedniego działu to nie musi oznaczać że będzie wprowadzone. Ja też do Porsche wysłałem że mają za drogie samochody i jakoś nie chcą opuścić cen
    17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
    1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
    1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
    1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
    ADB 2850st
    CLRA 500 GB
    ITI 5800S

Komentarz

Najlepsze rozwiązanie to Invobill. Polecam takie rozwiązanie przy płatnościach
      Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

napisał(a) tomwro Zobacz post
        Najlepsze rozwiązanie to Invobill. Polecam takie rozwiązanie przy płatnościach
        niestety INVOBILL działa tylko w polskich bankach.pracuje za granicą i nie mogę mieć konta w Polsce.więc opcja płacenia kartą byłaby najlepsza.
        Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2014-01-28, 17:14. Powód: błędy

Komentarz

napisał(a) michal771 Zobacz post
          niestety INVOBILL działa tylko w polskich bankach.pracuje za granicą i nie moge mieć kąta w polsce.więc opcja płacenia kartą byłaby najlepsza.
          Masz problemy z przelewami jednorazowymi?
          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
            Masz problemy z przelewami jednorazowymi?
            problemu moze nie ma tylko mamy chyba XXI wiek,wszędzie sie płaci kartą kretytową,cyfra to miała i polsat ma juz,a telewizja najgorszej generacji jeszcze tego nie odkryła?

Komentarz

Widocznie nie było to opłacalne. 99% ludzi płaci rachunki przelewem

Poza tym dla abo dawnej Cyfry nic sie nie zmieniło. Nadal moga placic karta
              Ostatni raz edytowany przez tomwro; 2014-01-28, 07:52.
              Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

niestety INVOBILL działa tylko w polskich bankach.pracuje za granicą i nie moge mieć kąta w polsce.więc opcja płacenia kartą byłaby najlepsza.
                A konto możesz mieć?

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                  A konto możesz mieć?
                  kąto mam w islandi,moge zrobic przelew jednorazowy ale przesłanie kasy trwa około trzech dni a jesze zanim polskie banki to zaksięguja to jest bity tydzień.

Komentarz

Ja mam kartę kredytową i bez problemu mogę uiszczać nią opłaty za NC+. Wydaje mi się, że to czy istnieje taka możliwość leży po stronie banku a nie platformy.
                    NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
                    CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

Komentarz

napisał(a) Doctor Zobacz post
                      Ja mam kartę kredytową i bez problemu mogę uiszczać nią opłaty za NC+. Wydaje mi się, że to czy istnieje taka możliwość leży po stronie banku a nie platformy.
                      platforma musi taką opcje udostępnić na swojej stronie tak jak pozostałe platformy.zagraniczny bank nie ma tu znaczenia.
                      przeciesz abonenci odbierają platforme nie tylko w polsce więc było by łatwiej i szybciej dokonac płatności visą czy mastercard.

Komentarz

platforma musi taką opcje udostępnić na swojej stronie tak jak pozostałe platformy.zagraniczny bank nie ma tu znaczenia.
                        przeciesz abonenci odbierają platforme nie tylko w polsce więc było by łatwiej i szybciej dokonac płatności visą czy mastercard.
                        Wiem, że to nie jest rozwiązanie problemu, ale aby nie martwić się przelewami co miesiąc, możesz zrobić nadpłatę. Masz przypisany indywidualny rachunek i wpłacając pieniążki z góry kolejne faktury będą pomniejszały zgromadzoną kwotę. Stan zawsze sprawdzisz logując się do ICA.
                        Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2014-01-28, 09:05.
                        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

To dlaczego logując się na stronę banku w którym mam kartę kredytową (tylko kartę a nie konto) mam możliwość robienia z niej przelewów na dowolny numer konta?

Komentarz

napisał(a) Doctor Zobacz post
                            To dlaczego logując się na stronę banku w którym mam kartę kredytową (tylko kartę a nie konto) mam możliwość robienia z niej przelewów na dowolny numer konta?
                            Niektóre kart kredytowe pozwalają zlecać przelewy ze środków dostępnych w ramach limitu kredytowego.Przelew z rachunku karty kredytowej na konto osobiste w niektórych bankach traktowany jest jak transakcja bezgotówkowa, w innych zaś jak gotówkowa. W tym ostatnim przypadku banki od razu naliczają odsetki od przelewanej kwoty. Dodatkowo za przelew z rachunku karty kredytowej banki pobierają prowizję ustalaną procentowo lub kwotowo. Tylko w niektórych przypadkach zlecenie przelewu nie jest obciążane prowizją - nie oznacza to jednak, że pożyczka jest darmowa.
                            Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Rozumiem. Generalnie to nie płacę prowizji za przelewy ani opłaty za kartę. Pożyczka z karty może być darmowa ale tylko 52-54 dni w zależności od karty kredytowej.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+