Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Platformy wielokanałowe to przeżytek

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Platformy wielokanałowe to przeżytek

Od lat jestem abonentem cyfry+, a teraz nc+, jednak sugeruję włodarzom tej platformy pójście o krok do przodu. Płacę stówkę za Bóg wie ile kanałów, a tak naprawdę korzystam razem z żoną i dziećmi tylko z ok. 30!!! Czas pomyśleć o indywidualnym doborze kanałów. Zdaje się, że teraz Netia coś takiego zaczyna oferować. Zresztą to jest przyszłość - Telewizja Indywidualna. Sam wybieram sobie pakiet i za niego płacę. Fajne. Róbcie to już, żeby za parę lat to był standard. Powodzenia.

kqzdy kanal po 4 zl pasuje?

ile bedziesz placil? oplaca sie?
    TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
      kqzdy kanal po 4 zl pasuje?

ile bedziesz placil? oplaca sie?

Oczywiscie ze oplaca. Wiekszosc ludzi oglada max 10.
      Tylko: Platformy na to nie pojda.
      Bo jest prosta zaleznosc: Ci ktorzy maja kase placa, ale malo ogladaja, a ci co ogladaja namietnie zwykle nie maja pracy i kasy.

Wiec par-par-viev na szeroka skale jest dla operatorow nieoplacalne.
      Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

Popieram. W ogóle kanały telewizyjne to przeżytek, od dawna powinniśmy mieć tylko VOD.
        JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) tolud Zobacz post
          Od lat jestem abonentem cyfry+, a teraz nc+, jednak sugeruję włodarzom tej platformy pójście o krok do przodu. Płacę stówkę za Bóg wie ile kanałów, a tak naprawdę korzystam razem z żoną i dziećmi tylko z ok. 30!!! Czas pomyśleć o indywidualnym doborze kanałów. Zdaje się, że teraz Netia coś takiego zaczyna oferować. Zresztą to jest przyszłość - Telewizja Indywidualna. Sam wybieram sobie pakiet i za niego płacę. Fajne. Róbcie to już, żeby za parę lat to był standard. Powodzenia.
          Bardzo dobry pomysl tylko okazalo by sie ze wiekszosc kanalow by poprostu pozamykano brak widzow to brak wplywu z reklam i wypad z listy kanalow!
          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
            Popieram. W ogóle kanały telewizyjne to przeżytek, od dawna powinniśmy mieć tylko VOD.
            Niektórzy poszli jeszcze dalej, do tego stopnia opanował ich komputer z internetem iż uważają, że telewizja nie internetowa powinna niemal przestać istnieć. A co z setkami tysięcy co nie mają i nie będą mieli internetu, a chcą oglądać ciekawą telewizję: pytam tych wizjonerów fantastów.

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
              Niektórzy poszli jeszcze dalej, do tego stopnia opanował ich komputer z internetem iż uważają, że telewizja nie internetowa powinna niemal przestać istnieć. A co z setkami tysięcy co nie mają i nie będą mieli internetu, a chcą oglądać ciekawą telewizję: pytam tych wizjonerów fantastów.
              Ten kto nie ma w dzisiejszych czasach internetu, ten najczęściej nie ma pieniędzy i nie jest dla nikogo dobrym klientem. Taki klient to użytkownik DVB-T
              Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

wiekszej bzdury nie slyszalem
                sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

napisał(a) gunner78 Zobacz post
                  wiekszej bzdury nie slyszalem
                  ja też .......
                  Pakiet : nba.com + nfl.com

Komentarz

To nie bzdura a fakt.
                    Dzis czlowiek bez sieci jest powoli czlowiekiem 2 kategorii.
                    Jest odciety od wielu aspektow zycia, ma o 99% bardziej ograniczony dostep do informacji, do doskonalenia zawodowego, itp
                    Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

Pokolenia fejsbuka zabrało głos Z jednej strony zgadzam się, że internet to kopalnia wiedzy, z ktorej oczywiście trzeba umieć skorzystać. Z drugiej jednak strony twierdzę, że internet ogłupis w tym sensie, że duża grupa ludzi uczy się coraz mniej, bo z założenia wszystko znajdą w internecie. Tylko co jak ktoś im to odetnie, pozostanie banda przygłupó, którzy na każde pytanie treści "Co zrobić ..." odpowiedzą "wpisać w google".

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                        Pokolenia fejsbuka zabrało głos Z jednej strony zgadzam się, że internet to kopalnia wiedzy, z ktorej oczywiście trzeba umieć skorzystać. Z drugiej jednak strony twierdzę, że internet ogłupis w tym sensie, że duża grupa ludzi uczy się coraz mniej, bo z założenia wszystko znajdą w internecie. Tylko co jak ktoś im to odetnie, pozostanie banda przygłupó, którzy na każde pytanie treści "Co zrobić ..." odpowiedzą "wpisać w google".

Po części zgadzam się z Kolegą,ale jeżeli odwrócisz trochę sytuację to możesz powiedzieć, iż ktoś odcięty nagle od netu zaadaptuje się,bo równie dobrze można pogardliwie powiedzieć, że stanie się kimś ograniczonym kto nigdy neta nie miał a chyba nie o to chodzi by obrażać ludzi?

Pomijając możliwości techniczne, na brak internetu w domu przede wszystkim wpływ mają kwestie finansowe ew.abonenta a nie brak chęci posiadania internetu.
                        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Aninianin Zobacz post
                          To nie bzdura a fakt.
                          Dzis czlowiek bez sieci jest powoli czlowiekiem 2 kategorii.
                          Jest odciety od wielu aspektow zycia, ma o 99% bardziej ograniczony dostep do informacji, do doskonalenia zawodowego, itp
                          Znam wielu fachowców z branży budowlanej którym internet myli się z internatem a jakoś sobie całkiem nieźle w życiu radzą.

Komentarz

Pisząc słowo "przygłup" nie chodziło mi o obrażanie kogoś konkretnie, bo podobne przyzwyczajenie z niepokojem obserwuję również u siebie. Staram sie temu zapobiegać, ale po prostu w ciągłej pogoni z czasem, często łatwiej jest użyć głebokich zasobów sieci w celu znalezienia rozwiązania problemu niż samemu główkować dzień czy tydzień. Powiedziałbym, że to w większosci przypadków nawet nie mój indywidualny wybór, ale presja czasu co nie zmienia faktu, że w konsekwencji prowadzi do zanikania pewnych umiejętności np dogłębnej analizy problemu, zastępowanych przez umiejętność poslugiwania się wyszukiwarką Wszak w necie często masz wszystko jak na tacy.

Niemniej problem jest i to istotny, jak ja chodziłem do szkoly to jeszcze neta nie było w domach i wtedy jednak coś trzeba było samemu zrobić, wymyślić, rozwiązać, a teraz?? Pracę z polskiego ściągniesz z neta, rozwiązanie zadania matem. znajdziesz w necie, itp itd A niestety jak się samemu czegoś nie zrobi od A do Z tylko przepisze, ściągnie itd to jutro już nic nie będziesz pamiętać - chyba, że ktoś ma naprawdę niezłą pamięć i nie korzysta z zasobów neta bezmyślnie.

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post

Pomijając możliwości techniczne, na brak internetu w domu przede wszystkim wpływ mają kwestie finansowe ew.abonenta a nie brak chęci posiadania internetu.
                              Czy ja wiem? W chwili obecnej gdybym miał wybierać między platformą tv, a netem zdecydowanie wybrałbym to drugie.

Pomijam już kwestie że net można wyrwać nawet za kilkanaście zł miesięcznie. Oczywiście szału prędkościowego nie ma, ale jakby mnie nie było stać na nic lepszego to nawet tym bym się zadowolił. Po prostu net to dla mnie podstawa.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+