Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obsługa HbbTV (telewizji hybrydowej)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Ciekawostka - w nc+ jest już kanał, który ma HbbTV. Nieważne jest to, że w nc+ nie ma obsługi tej usługi.
    Chodzi o Eska TV - od wczoraj można tam oglądać serwisy telewizji hybrydowej (wersja z satelity Hot Bird 13E, dostępna w nc+ na kanale 143). Może po tym fakcie nc+ zdecyduje się na uruchomienie obsługi HbbTV?
    CLRA (turboBOX+) + 2850ST (BOX+)
    Samsung LE32C650 (TV LCD)
    Samsung UE32F5300 (TV LCD)
    Od 7.11.2013 nc+: Universe+ + Multiroom Premium HD= 69 PLN/mies.

Komentarz

napisał(a) lukis90el Zobacz post
      Ciekawostka - w nc+ jest już kanał, który ma HbbTV. Nieważne jest to, że w nc+ nie ma obsługi tej usługi.
      Chodzi o Eska TV - od wczoraj można tam oglądać serwisy telewizji hybrydowej (wersja z satelity Hot Bird 13E, dostępna w nc+ na kanale 143). Może po tym fakcie nc+ zdecyduje się na uruchomienie obsługi HbbTV?
      juz napewno leca do kompow i pisza soft
      Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

napisał(a) lukis90el Zobacz post
        ????????

Przecież Eska już chyba z pół roku to ma !!!!!!!

Poza tym w nc+ jest cała paczka TVP, która ma HbbTV, nie tylko jedna Eska !

P.S. Szkoda, że te super-hiper-naj-megawypasione boxy nie potrafią obsłużyć HbbTV, bo to fajna ciekawostka. Owszem narazie raczkuje, ale fajnie i szybko się rozwija. Mam smart tv i muszę przyznać, że często korzystam z tego
        Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2013-08-09, 08:37.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
          ????????

Przecież Eska już chyba z pół roku to ma !!!!!!!

Poza tym w nc+ jest cała paczka TVP, która ma HbbTV, nie tylko jedna Eska !

P.S. Szkoda, że te super-hiper-naj-megawypasione boxy nie potrafią obsłużyć HbbTV, bo to fajna ciekawostka. Owszem narazie raczkuje, ale fajnie i szybko się rozwija. Mam smart tv i muszę przyznać, że często korzystam z tego
          Owszem, Eska ma to już z pół roku (na DVB-T), jednakże dopiero od środy ma strumień HbbTV z satelity.
          Z tego, co mi się wydaje nc+ (jeszcze jako platforma n) miała obsługę serwisów HbbTV (dość krótko, bo przy okazji serwisów internetowych na nSport HD i TVN24). A TVP z satelity (Astra 19.2E) HbbTV ma tylko na dwóch kanałach: TVP HD (atrapa) i TVP Polonia (pełnoprawna Platforma Hybrydowa TVP).

napisał(a) BoloSr Zobacz post
          juz napewno leca do kompow i pisza soft
          Nie od razu ;). Jednakże fakt ten może przyspieszyć proces decyzyjny (w sprawie HbbTV).

Komentarz

Nie pamiętam by kiedykolwiek nbox miał obsługę HbbTV, a szkoda bo warto

P.S. Może szanowny nc+przedstawiciel zechce zapytać się techników czy planują chociaż obsługę HbbTV w boxach ?

Po zastanowieniu się jednak nie chcę odpowiedzi Boję się, że wpadną na udostępnienie za 9.99 zł.

Cofam prośbę: NIE dla HbbTV w nboxach !!
            Ostatni raz edytowany przez TurboLuk; 2013-08-09, 11:01.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
              Po zastanowieniu się jednak nie chcę odpowiedzi Boję się, że wpadną na udostępnienie za 9.99 zł.
              Tutaj raczej cię uspokoję: HbbTV nie powinno być dodatkowo płatne ze względu na to, że ta technologia jest następcą teletekstu (który w nc+ jest darmowy). Zresztą w Promax (jedyna platforma cyfrowa mająca obsługę HbbTV; nieważne, że kablowa) usługa jest za darmo.

P.S. Powtarzam pytanie Turboluka: Może szanowny nc+przedstawiciel zechce zapytać się techników czy planują chociaż obsługę HbbTV w boxach ?

Komentarz

coś nowego ?

Minęły już dwa miesiące od ostatniej wypowiedzi, czy coś wiadomo w tej kwestii więcej ?

Moja przygoda z tą funkcją wygląda następująco. Kupiłem telewizor który coś takiego wspiera jednak gdy leci program (np ostatni mecz Polska Ukraina) telewizor nie widzi sygnału telewizji hybrydowej.
                Postanowiłem zadzwonić do telecentrum aby uzyskać jakąś dokładniejszą informację na ten temat, jednak osoba z którą rozmawiałem nie miała pojęcia co to w ogóle jest hbbtv ;) po kilkunastu minutach rozmowy dowiedziałem się tylko tyle, że dekodery NC+ nie wspierają hbbtv na pytanie czy w takim wypadku mogę kupić sobie inny który wspiera takie funkcje dostałem informację, że jak wymienię dekoder na inny nie będzie działać mi karta NCPLUS.
                Czy ktoś z forumowiczów jest może bardziej obeznany w tym temacie? jest wstanie przybliżyć jakieś terminy kiedy będzie taki sygnał możliwy do odbioru w telewizorze za pomocą platformy nc+?

Komentarz

Po co podłączać neta

Czy was to przerasta http://satkurier.pl/news/95361/rewol...vp-stream.html

Komentarz

http://mymedia.blox.pl/2014/07/Telew...omputerze.html

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+