Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NC+ GO na Android TV

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NC+ GO na Android TV

Dlaczego do tej pory nie ma aplikacji na Android TV? Konkurencja i firma siostrzana (player) działa już w temacie, a platforma premium? Proszę o info w temacie. Tylko proszę o konkrety, a nie lakoniczną odpowiedź typu : badamy zapotrzebowanie rynku, pracujemy nad tematem itp.

steve_w niedostępność usługi na urządzeniach w rodzaju Android Box czy telewizorach typu SMART nie wynika z braku technicznych możliwości rozszerzenia usługi. Obecnie nc+ GO pełni rolę uzupełniającą do oferty telewizyjnej – stanowi dodatkowy dostęp do wybranych treści na urządzeniach mobilnych i komputerach. Platforma nc+ umożliwia jednak korzystanie ze swoich usług na kilku telewizorach w ramach usługi Multiroom, do czego serdecznie zachęcam.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

A według mnie właśnie z tego wynika, bo jak nie to co? Braku kompetentnych pracowników (programistów) którzy będą w stanie ogarnąć temat?
      W dzisiejszych czasach gdzie usługi takie jak NC+ GO czy HBO GO są dostępne w całej Unii Europejskiej bez żadnych przekrętów, jest dla mnie całkowicie normalne, iż aplikacje z nimi powiązane powinny być przystosowanie do wszelakich środków masowego przekazu. Ilu jest polaków przebywających poza granicami Polski (jestem jednym z nich) dla których najprostszym rozwiązaniem jest łącze internetowe i Aplikacja mobilna na Adroida. Jestem święcie przekonany, iż aplikacja na Android TV cieszyła by się dużo większą popularnością, a niżeli Aplikacja na Smartphone'y, jeśli nie większym niż na tablety.
      Dla mnie takie podejście NC+ do całej tej sytuacji jest niezrozumiałe i śmieszne. A może NC+ ma coś do ukrycia, jak np. przestarzałą technologie serwerów i jeśli znalazło by się za dużo chętnych to wszystko by padło? Tego się szybko nie dowiemy.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+