Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł CI

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Podepnę się pod temat, 2 lata temu migrowałem z TNK HD na ofertę abonamentową (karta, jak i dekoder (ADB 2850ST) pozostała ta sama). Niedawno umowę przedłużyłem i do jej końca pozostało jeszcze około 20 msc. Czy w trakcie trwania umowy można sparować obecną kartę z nowym modułem CI? nc+ pobiera za to jakąś opłatę? Na allegro znalazłem moduł CAM CI Conax Smit, czy taki moduł będzie działał z moją kartą?

Komentarz

dwoz, nie ma możliwości sparowania karty z innym urządzeniem.

Komentarz

Witam,

ostatnio wyczytałem, iż po latach, platforma nc zdecydowała się udostępnić moduły ci zamiast dekoderów. Czy jako wieloletni abonent mogę wreszcie pozbyć się dekodera i używać modułu ci? w jaki sposób?

Pozdrawiam,

Komentarz

@bazhyl,

w ofercie abonamentowej nie są dostępne moduły. Można z nich korzystać tylko w ofertach na kartę.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Polityka nc+ w zakresie modułów jest absolutnie idiotyczna i prowadzi do zmiejszenia liczby abonentów tej platformy.
            Mam duży nowoczesny telewizor z wbudowanym podwójnym tunerem satelitarnym w salonie, a w sypialnie mniejszy, też z DVB-S2. Jedyna metoda skorzystania z normalnej oferty nc+ (czyli z HBO, C+ i FilmBoxami), to postawienie dwóch osobnych gruchotów (dekoderów) żrących prąd. Ludzie, to technologiczne średniowiecze! Moduły CAM z pełną ofertą oferują już chyba wszystkie kablówki, a nc+ radośnie tkwi w średniowieczu technologicznym. Tylko pogratulować, bawcie się tak dalej, drodzy Państwo, a kolejni klienci będą rezygnować.

Komentarz

napisał(a) dwoz Zobacz post
              Podepnę się pod temat, 2 lata temu migrowałem z TNK HD na ofertę abonamentową (karta, jak i dekoder (ADB 2850ST) pozostała ta sama). Niedawno umowę przedłużyłem i do jej końca pozostało jeszcze około 20 msc. Czy w trakcie trwania umowy można sparować obecną kartę z nowym modułem CI? nc+ pobiera za to jakąś opłatę? Na allegro znalazłem moduł CAM CI Conax Smit, czy taki moduł będzie działał z moją kartą?
              Proponuje Ci, jesli masz taka mozliwosc, zamontuj karte ze swijego dekodera w module i sprawdz sam. Ja tez kontaktowalem sie z nc+ w tej sprawie, twierdzili, ze nie ma mozliwosci i w ogole... Kiedys bedac w jakims sklepie RTV, kupilem modul z oferta mix i zamienilem karty ze swoja z dekodera, a tu... Niespodzianka! Dziala

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+