Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jak zablokować panel przedni nbox

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jak zablokować panel przedni nbox

Drodzy forumowicze i administratorzy, nie wiem jak sobie z tym poradzić. Mam 11 miesięczne dziecko które zaczęło dosięgać do dekodera i zaczął się koszmar. Nagrywa, usuwa, przesuwa, przełącza, i wszystko inne co można z panelu przedniego dokonać. Mam taki bałagan na liście nagrań, i dużo zaplanowanych nagrań poprzerywanych i usuwanych. Czy jest jakiś sposób na ten przedni panel?? Jakaś blokada klawiszy z kombinacji, dezaktywacja pilotem w menu?? Bardzo mi to jest potrzebne, jeśli nie ma to proszę o dodanie takowej opcji bo bez tego będzie krucho z moim zdrowiem, już nie mogę z tym szkrabem, wszystko go interesuje. Niestety nie mam możliwości podniesienia sprzętu wyżej. Posiadam nboxa turbo 500Gb.

weź kawałek twardego pleksiglasu i przyklej taśmą izolacyjną prowizorka szkaradna ale ja tak sobie poradziłem na nc+ nie licz bo opóźnienie mają takie że szkrab zacznie oglądać redtuba a oni dalej będą myśleć czy to zrobić czy nie
    i niezapomni zablokować karty bo mój karte zaczą wyciągać jak do guzików stracił dostęp
    Ostatni raz edytowany przez tchórzofredka; 2014-08-03, 23:19.

Komentarz

napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
      weź kawałek twardego pleksiglasu i przyklej taśmą izolacyjną prowizorka szkaradna ale ja tak sobie poradziłem na nc+ nie licz bo opóźnienie mają takie że szkrab zacznie oglądać redtuba a oni dalej będą myśleć czy to zrobić czy nie
      i niezapomni zablokować karty bo mój karte zaczą wyciągać jak do guzików stracił dostęp
      Wszystko idzie zrobić, dla chcącego nic trudnego. Chciałem tylko dodać że nawet tak ubogi technologicznie programator w zmywarce ma taka opcję. A taki dekoder wielofunkcyjny, multimedialny nie posiada blokady?? O programowanym wyłączeniu dekodera za 15, 30 45, 60 minut na wypadek gdybym usnął tez moge pomarzyć. Chociaż mój pierwszy cyfrowy Globo/opticum 400 miał taka opcję ponad 10 lat temu.
      Rozumiem że nikt z moderatorów się nie wypowie??

Komentarz

no czegoś takiego jak funkcja sleep to nie ma ale kto by chciał przestawać oglądać ofertę premium i hd jaką oferuje nc+

Komentarz

Obecnie nie ma możliwości zablokowania panelu przedniego dekodera.
          Jeżeli chodzi o opcję "sleep" wejdź Setup- Ustawienia- Oszczędzanie energii
          Auto wyłącznik przestaw na tak i wybierz z listy czas jaki Cię interesuje.

Komentarz

Jurek zapomniał dokładnie opisać jak ta funkcja działa więc ja to zrobię : najniższą wartością jest 1 godzina nie ma 15 min itp dalej czas mierzony jest od ostatniej aktywności jeżeli wciśniemy jakiś guzik np ściszymy zmienimy kanał lub cokolwiek czas biegnie od początku raczej marna namiastka funkcji sleep

Komentarz

napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
              no czegoś takiego jak funkcja sleep to nie ma ale kto by chciał przestawać oglądać ofertę premium i hd jaką oferuje nc+
              Trzeba kupić wyłącznik czasowy do gniazdka z prądem.
              JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                Obecnie nie ma możliwości zablokowania panelu przedniego dekodera.
                Jeżeli chodzi o opcję "sleep" wejdź Setup- Ustawienia- Oszczędzanie energii
                Auto wyłącznik przestaw na tak i wybierz z listy czas jaki Cię interesuje.
                Znam opcje sleep, ale nie jest to bezwzględny wyłącznik dekodera. Ma najmniej 1 godzinę, i jak już koledzy napisali każde dotknięcie pilota odnawia ten stan. A poza tym za każdym razem ustawianie tego jest meczące. Bo jak nie wyłączę funkcji to mi się w dzień tez będzie wyłączać. Chodzi o jednorazową opcję...
                i tak z technologicznego cacka robi się popelina. Pleksi na panelu, timer z marketu. Wstyd gości zapraszać.....Szacun!!!

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+