Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

KARTA NIE PAROWANA KIEDY?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• KARTA NIE PAROWANA KIEDY?

jak w tytule kiedy będzie możliwe podpisanie abo bez dekodera jedynie z kartą czy rozwazaliscie taką możliwość albo przejście z telewizji na kartę na abo też bez waszego dekodera chyba to jest logiczne po wprowadzeniu dekodera z nie parowana kartą czy dalej będziecie utrudniać życie ludziom zmuszając ich do brania dekodera ja rozumiem że wprowadzenie takiej karty do sprzedaży obniżyło by sprzedaż dekoderów ale byłoby to z korzyścią dla wizerunku firmy że tym razem nie naciąga ludzi na płacenie za dekoder

nieparowana karta to raczej nigdy. Z Wifiboxem maja byc nieparowane, ale jak pisze user na innym forum, Wifiboxy sa w centrach, czy punktach sprzedazy ale z karta parowana
    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

http://satkurier.pl/news/105400/dwie...ama-karta.html
      i jest ale żaden konsul nawet pary nie puścił
      teraz pytanie kiedy można wymienić dekoder na kartę

Komentarz

Przecież od kiedy w multi są sagemcomy to się dostaje kameleona.
        To co dobre już n(ie) wróci

Komentarz

Tak tylko teraz nie musisz płacić za sagecoma i nie ma ryzyka że w każdej chwili ci go sparują

Komentarz

Pisząc teraz masz na myśli tak jak ja, czyli że od wprowadzenia sagemcoma do multi? Bo kamel to kamel, a to, że wśród moderatorów i innych zaprzyjaźnionych z nc+ panuje inne, mocno życzeniowe zdanie to już nie moja sprawa.

Komentarz

nie do końca z tobą się zgadzam że camel to camel jak bierzesz z dekoderem nie nasz gwarancji że będziesz mógł spokojnie jej używać bo osoby zaprzyjaźnione albo nc+ dojdzie do wniosku że zablokuje tunel w seca bo już nie ma starych dekoderów sd teraz masz kartę i nie mają jej z czym sparować

Komentarz

A jak kartę trzymam sobie w czytniku albo w innym dekoderze to niby z czym mi ją sparują?

Komentarz

Przestanie działać z innym urządzeniem będzie działać z dekoderem który masz w umowie
                  Zresztą niedługo się przekonamy

Komentarz

Chyba nie najlepszy pomysł

Komentarz

Dokładnie, bo od kiedy w multi są sagemcomy to się dostaje kameleona.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+