Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbyt małe czcionki PVR BOX+ HD 500 GB

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Smakor
    założył(a) wątek Zbyt małe czcionki PVR BOX+ HD 500 GB

Zbyt małe czcionki PVR BOX+ HD 500 GB

Poprawcie wielkość czcionki, w tej chwili jest stanowczo zbyt mała.

Proszę o przywrócenie wielkości czcionki na takim poziomie jak była w poprzednim sofcie tego dekodera (z brandem C+ jeszcze).

W tej chwili śmieszne jest to, że zmniejszyliście czcionkę do poziomu widocznego tylko z bliska a i tak wolne miejsce w ten sposób uzyskane pozostało wolne. To jest bez sensu. Świetnie to widać np na liście kanałów.

TV to nie komputer tutaj wielkość czcionki musi być odpowiednio duża. a TV to nie monitor komputerowy, że siedzi się 50 cm od ekranu.

No i oczywiście co z Polsat HD??? Nie potraficie zmusić polszitowców do włączenia kodowania? To może wyłączcie ich programy z waszego transpondera i szybko się dogadacie...

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Nie wiele jest DEKODERÓW z możliwością wyboru wielkości czcionki w/g uznania.

Leave a comment:

• radoskur
    replied
    Nie chodzi o to czy ktoś ma czy nie ma problemów ze wzrokiem jestem tego zdania, żeby abonent mógł wybrać sobie czcionkę standardową lub powiększoną.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) diger Zobacz post
    Zgadzam się ta czcionka jest nie do przyjęcia mam telewizor przez 21" siedzę od niego w odległości około 4m i nie jestem w stanie jej odczytać a nie mam problemów ze wzrokiem !
    Jeżeli siedzisz 4mb to już problem wzroku i konieczne okularki do ogladania w dal, wzrok może być dobry do czytania, ale w dal się pogorszył.

Leave a comment:

• diger
    replied
    napisał(a) Smakor Zobacz post
    Poprawcie wielkość czcionki, w tej chwili jest stanowczo zbyt mała.

Proszę o przywrócenie wielkości czcionki na takim poziomie jak była w poprzednim sofcie tego dekodera (z brandem C+ jeszcze).

W tej chwili śmieszne jest to, że zmniejszyliście czcionkę do poziomu widocznego tylko z bliska a i tak wolne miejsce w ten sposób uzyskane pozostało wolne. To jest bez sensu. Świetnie to widać np na liście kanałów.

TV to nie komputer tutaj wielkość czcionki musi być odpowiednio duża. a TV to nie monitor komputerowy, że siedzi się 50 cm od ekranu.

No i oczywiście co z Polsat HD??? Nie potraficie zmusić polszitowców do włączenia kodowania? To może wyłączcie ich programy z waszego transpondera i szybko się dogadacie...
    Zgadzam się ta czcionka jest nie do przyjęcia mam telewizor przez 21" siedzę od niego w odległości około 4m i nie jestem w stanie jej odczytać a nie mam problemów ze wzrokiem !

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+