Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przywrocenie starego softu za dodatkowa oplata 10zl

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Przywrocenie starego softu za dodatkowa oplata 10zl

Proponuje przywrocic soft turbo z TV N za dodatkowa oplata 10zl dla tych co nie moga ogladac nowej jego wersji
    Nie kazdy cpa twarde narkotyki by moc to zniesc!

PS.Chetnie zaplaca za powrot wersji Turbo lub Blue
    Televes 80cm>MonoblockDiavoloTwinGold>TelevesT100>????>VIV ANCO>LG50PK350

Famaval 90LH>MonoblockDiavoloTwin>Triset>???>VIVANCO>
    Sharp46LX814E

Odalone, do usunięcia

Komentarz

Dla mnie zadna z poprzednich wersji sie nie zawieszala i chodzily w porzadku.
      Mnie nie interesuje szybkosc softu a wyglad zewnetrzny...
      Televes 80cm>MonoblockDiavoloTwinGold>TelevesT100>????>VIV ANCO>LG50PK350

Famaval 90LH>MonoblockDiavoloTwin>Triset>???>VIVANCO>
      Sharp46LX814E

Komentarz

Przywrócenie poprzedniego oprogramowania nie jest możliwe. Nie mniej dziękuję za propozycję.

Komentarz

Co wy zrobiliście z menu dekodera?

Miało być "nowe oprogramowanie dekodera". Taka informacja wyświetlała się po włączeniu przez ostatnich kilka dni przed zmianą. Po takim komunikacie raczej oczekiwałem pojawienia się nowych funkcji czy zmiany układu, czy funkcjonalności menu. Jak choćby tego, żebym po zakupieniu jakiegoś filmu w VOD nie musiał znowu rzeźbić całej wypożyczalni, żeby go odtworzyć, ale żeby była oddzielna zakładka na której będą widoczne zakupione filmy.
          Tymczasem zamiast tego zmieniło się jedynie logo i kolorystyka menu.
          Tylko, że to co właśnie zrobiliście to kwintesencja kiczu, bezguścia i złego smaku. Przecież na to się nie daje patrzeć. Kłuje po prostu w oczy. Zmieniliście logo to zrozumiale, ale zmiana kolorystyki ramek i wszystkich piktogramów (choćby głośności) na fioletowo różową tęczę to jakiś koszmar. Chciałbym, żeby w następnej (możliwie najszybszej) aktualizacji była możliwość wyboru w ustawieniach dekodera, czy chcę mieć menu i ramki w kolorze logo czy jednolicie białe, albo ewentualnie samodzielny wybór koloru z palety.
          Teraz widok menu przypomina mi strony internetowe początkujących webmasterów sprzed kilkunastu lat, którzy dostając nowe narzędzie napychali stronki najdziwniejszymi kolorami i setkami podskakujących gifów i ikonek, bo się im wydawało, że tak będzie ładnie.

Komentarz

napisał(a) leptoptelis Zobacz post
            Tylko, że to co właśnie zrobiliście to kwintesencja kiczu, bezguścia i złego smaku. Przecież na to się nie daje patrzeć. Kłuje po prostu w oczy. Zmieniliście logo to zrozumiale, ale zmiana kolorystyki ramek i wszystkich piktogramów (choćby głośności) na fioletowo różową tęczę to jakiś koszmar. (...)
            Teraz widok menu przypomina mi strony internetowe początkujących webmasterów sprzed kilkunastu lat, którzy dostając nowe narzędzie napychali stronki najdziwniejszymi kolorami i setkami podskakujących gifów i ikonek, bo się im wydawało, że tak będzie ładnie.
            Zgadzam się z Twoim opisem nowej szaty graficznej w 100%!
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

A ja dam 100 zł za powrót starej dobrej Nki czasów Sojki i Berezowskiego

Kto da więcej ?

P.S. Może wspólnie wykupimy od zabojadów i przywrócimy markę N ??!!

Komentarz

Zgodzę się z Tobą ta fuzja to był błąd abonentom N zabrali kanały tym z cyfry nie a do nc+ nic nie dodali po prostu to całe ich dzieło to nic+ a w Canal+ gdzie te dobre filmy nocami stare polske buble a w dzień belgijsko francuskie bzdety zaczynam tęsknić za N!!!!!!! Jeszcze ten soft i jakość która sama bez kręcenia anteną ze 100% spadła o 40%? Fajnie by było by oferta kanałów była tak kolorowa jak menu w N-boxie !!!!!!!!!
                Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2013-07-25, 13:57.
                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

............................................
                  Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-10-23, 17:14.

Komentarz

Nie lepiej skupić się na oglądaniu zawartości programowej? Ciągłe jęki, że za różowe, że wskaźnik ładowania w inną stronę się obraca, a to grafika nie taka. Naprawdę odnoszę wrażenie, że większość wpisów na tym forum zamieszczają dzieci. Ludzie nie dajmy się zwariować

Komentarz

napisał(a) Augustus62 Zobacz post
                      a gdzież ten początkowy zachwyt?
                      jeszcze miesiąc temu piałeś z zachwytu a tu taka krytyka?
                      odwidziało się?
                      "cierp ciało jak się chciało"
                      Skończył się wraz z tym co teraz obserwuje nc+ psuje wszystko co było dobre w N na domiar złego wogóle nie rozwijają oferty programowej nie chcę być złośliwy ale uważam że jedynymi wygranymi są abonenci którzy pozostali w Cyfrze + oni nie stracili nic tylko zyskali.A mamy my abonenci nic+ a no nic nowego jeszcze ESPN America wypadnie !!!!
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Ja tez tęsknię za telewizją N tą która byłą kiedyś gdy podpisywałem umowę. Brak mi kanałów N-Premium a Kiedyś byłem w Canal+ i szybko rozwiązałem umowę bo ich oferta mnie nie zadowalała. Czasami leże sobie i marzę że może jeszcze powrócą stare dobre czasy i N-ka odłączy się od Canal+ i powróci do swoich dobrych czasów. Chyba pomarzyć wolno.

Komentarz

napisał(a) tomo75i8 Zobacz post
                          Nie lepiej skupić się na oglądaniu zawartości programowej? Ciągłe jęki, że za różowe, że wskaźnik ładowania w inną stronę się obraca, a to grafika nie taka. Naprawdę odnoszę wrażenie, że większość wpisów na tym forum zamieszczają dzieci. Ludzie nie dajmy się zwariować
                          No właśnie m.in. o zawartość chodzi !!!!!!

Większość z nas tęskni za początkowym okresem,gdzie były nTalk, Lingwa, Owsiak TV, Da Vinci, Wojna i Pokój. TCM, Boomerang.

To były czasy............. :-(

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                            No właśnie m.in. o zawartość chodzi !!!!!!

Większość z nas tęskni za początkowym okresem,gdzie były nTalk, Lingwa, Owsiak TV, Da Vinci, Wojna i Pokój. TCM, Boomerang.

To były czasy............. :-(
                            Tak gadalismy na nPremium HD a filmy na tych kanałach były lepsze niż to co obecnie jest na Canal+HD po drugie Wojna i Pokój HD powinno wrócić w trybie natychmiastowym do nc + ale czy ktoś tam z góry wie o tym co tu piszemy jeśli na serio traktowali abonentów to już dawno wiele z naszych propozycji by spełnili a tak mają nas w nosie jeszcze ten soft który spapral mi jakość z anteny ustawianej miernikiem przez montero było 100% u niego na mierniku i w boxie teraz spadek o 30-40%.A miała być Nowa definicja rozrywki jest rozczarowanie z mojej strony brakiem działań i nowych i powrotu starych dobrych kanałów.Pozdrawiam

Komentarz

tomo75i8 nie masz racji szata graficzna po pierwsze u mnie jeszcze jest kilka innych mankamentów po zmianie ( [ciach]
                              Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-07-27, 13:47. Powód: obraźliwy frag. postu

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+