Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• lpotaczek
    założył(a) wątek własna numeracja ulubionych kanałów

własna numeracja ulubionych kanałów

Witam, proszę nc+ o wprowadzenie do dekoderów funkcjonalności własnej numeracji kanałów na liście ulubionych kanałów
    Obecnie kanały mają numery z głównej listy, jednak prośba ma docelowo umożliwić ułożenie listy ulubionycb programów z własną numeracją powstałą w kolejności układania przez siebie kanałów a nie zaprogramowanej przez nc+.

Zamiast np.
    30 Canal+
    1 TVN
    99 nickelodeon HD

Umożliwić numerowanie np.
    1 Canal+
    2 TVN
    3 nickelodeon HD

itp.

Dodam że funkcja ta jest możliwa seryjnie w dekoderach ADB, jednak platforma n ograniczyła ją do możliwości ułożenia listy ulubionych z numeracją z listy głównej. Dodam również że pomimo iż nie jest to reklamowane, platfoma nc+ jest jedyną platformą w Polsce która nie daje możliwości układania listy ulubionych z własną numeracją.

Dlatego również proszę chętnych o wpisywanie się, gdyż jak przyjęto większość głosów na tak umożliwi przychylenie się do tego.
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2013-07-18, 17:27.

• robert57
    replied
    witam przecierz jest taka morzliwość na ulubjonych na 5800SX oferta nc+ tnk

Leave a comment:

• KERMIz
    replied
    lista

Podpisuję się pod moimi przedmówcami i również proszę o umożliwienie numeracji kanałów na listach ulubionych wedłu własnego uznania.

Leave a comment:

• Honda.
    replied
    Że tak powiem pilne ale stare!!!

Temat stary ale jak jest to napiszę mam OGROMNĄ prośbę żeby umożliwić własną numerację kanałów, każdy z nas wie że w dekoderach ADB da się i nie ma co tu drążyć tematu, warto by to dodać w poprawce która powinna być PILNA! dla dekoderów turboBOX+ (CLRA,DGCB) z dyskiem 500GB bo powrót do ustawień fabrycznych formatuje dysk (sam sprawdzałem)! APELUJĘ RACZEJ w imieniu wszystkich abonentów platformy nc+ o dodanie tej możliwośći!

Pozdrawiam

Leave a comment:

• murzyn997
    replied
    Leon, masz racje,wybacz

Leave a comment:

• fan HDTV
    replied
    napisał(a) Leon Zobacz post
    Wiele, bardzo wiele razy czytamy podobne odpowiedzi nc+przedstawicieli. "Przekazałem Waszą sugestię do odpowiednich osób".
    Czy ktoś w ogóle pamięta aby takie działanie dało odpowiedź w stylu,
    Zgodnie z Waszymi propozycjami i tutaj odpowiedź na nasze sugestie na tak.
    W przypadku nc+ nie przypominam sobie takiej reakcji.
    W przypadku n tak bywało. Szczególnie za czasów prezesa Berezowskiego.

Dobrym przykładem była zmiana funkcjonowania klawisza "niebieskie n" pilota, po opiniach abonentów wyrażanych na ten temat w założonym przez Tomasza Berezowskiego wątku "Dyskusja na temat funkcjonalności niebieskiego przycisku N".
    Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2013-12-11, 13:44.

Leave a comment:

• Leon
    replied
    W sumie na takie posty nie powinno się odpisywać, ale niech będzie.
    napisał(a) murzyn997 Zobacz post
    Śmieszne są wypowiedzi co niektórych,czy ktoś was zmusza do podpisywania umowy z nc+? .
    Mnie nikt nie zmusił, jednak to że podpisałem nie oznacza, że nie mogę mieć swoich uwag?
    Przeciez można pozostac przy kanałach dvb-t.
    Można, może i trzeba będzie a tam umieją zrobić tak aby wybrany kanał można było mieć na pozycji 1.
    Rozumiem czepiać sie spraw czysto technicznych, problem z dekoderem itp,
    A własna numeracja to według Ciebie jaka jest sprawa, medyczna?
    To jest właśnie czysto techniczne posunięcie i trochę marketingowe.
    ale jak czytam ze ktoś nie może ponumerowac sobie kanałów albo nc+ to syf bo drogie to zastanawiam sie nad wiekiem osób piszących takie rzeczy.
    Ja mam 50 lat, jeśli Cię to interesuje, może to wiek jest tym czynnikiem, że zapominam i chcę aby było dobrze dla mnie.
    Ja place i nie narzekam bo płace za to co chcę oglądać, komu na złość zrobię że przejde do polsatu? Chyba tylko sobie.Mam w nc+ mnostwo piłki i jestem zadowolony, kazdy może cos wybrać dla siebie.
    Cieszę się, że znalazłeś ofertę dla siebie, a może warto czasami pooglądać coś innego niż piłka, bo życie to nie kopanina, jest jeszcze coś więcej niż piłka. Zrozumiesz to jak zaczniesz się golić.

Leave a comment:

• murzyn997
    replied
    Śmieszne są wypowiedzi co niektórych,czy ktoś was zmusza do podpisywania umowy z nc+? Przecież można pozostać przy kanałach dvb-t.Rozumiem czepiać się spraw czysto technicznych, problem z dekoderem itp, ale jak czytam ze ktoś nie może ponumerować sobie kanałów albo nc+ to syf bo drogie to zastanawiam sie nad wiekiem osób piszących takie rzeczy.Ja place i nie narzekam bo płace za to co chcę oglądać, komu na złość zrobię że przejdę do polsatu? Chyba tylko sobie.Mam w nc+ mnóstwo piłki i jestem zadowolony, każdy może coś wybrać dla siebie.
    Ostatni raz edytowany przez Dawid_nc+; 2013-12-12, 09:12. Powód: literówki

Leave a comment:

• kostek88
    replied
    napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
    Nie wiem, czy wątek ma rację kontynuacji, bo i tak się własnej numeracji nie doczekamy.../
    doczekacie się własnej numeracji jak dwie niedziele zejdą się w kupie albo wróble będą mieć po 3 kilo
    ale oczywiście prosić możecie

to też jakaś "wygoda" - móc prosić.

Leave a comment:

• Ziomal153
    replied
    Nie wiem, czy wątek ma rację kontynuacji, bo i tak się własnej numeracji nie doczekamy.
    Tak dla naszej wygody

Leave a comment:

• olo46
    replied
    Wyśmiewany często na tym forum CP ma to dobrze rozwiązane. Ma sztywną listę nie do ruszenia (powyżej k.1000 można samemu wyszukiwać kanały) oraz listy ulubionych, które możemy ułożyć samemu i co ważne z własną numeracją nie taką samą jak na liście głównej. Po włączeniu dekodera jest ta lista, na której go wyłączyliśmy.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) Pablo70 Zobacz post
    Czyli każdy komu pasuje (czyt. zwisa) własna numeracja kanałów jest "klakierem nc+" .Fajne podsumowanie
    Nadinterpretowałeś moje (chyba ) słowa.
    Każdy który twierdzi, że wygodniejsza jest sztywna numeracja a wprowadzenie swobodnej jest gorszym rozwiązaniem i ograniczeniem wolności jest klakierem nc+ nie wnikając w sens tylko popierającym nc+ dla zasady. Tacy na tym forum są.

Leave a comment:

• Pablo70
    replied
    Czyli każdy komu pasuje (czyt. zwisa) własna numeracja kanałów jest "klakierem nc+" .Fajne podsumowanie

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    napisał(a) dizmar Zobacz post
    Czy tak ciężko zrozumieć, że odblokowanie własnej w pełni funkcjonalnej listy niczego nie zabiera a tym bardziej nie ogranicza wolności wyboru a wręcz daje możliwość większego wyboru? Kto nie chce nie musiałby sam listy układać. Mógłby korzystać z proponowanej przez "fachowców" nc+. Komu "gotowiec" nie podoba się mógłby ułożyć wg własnego uznania chociażby miało mu to zająć nie godziny ale dni czy nawet tygodnie. Gdzie przez odblokowanie możliwości jest narzucanie stylu czy jakby nakazywanie jednakowego ubierania dzieci do szkoły. Przecież sztywna lista to jakby wszyscy mieli być ubrani jednakowo i to nie tylko dzieci ale dorośli też.

[ciach]
    Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi lub nie czytałeś ze zrozumieniem.

Leave a comment:

• dizmar
    replied
    napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
    Ja nie zachwalam, ale nie tylko MŁODZIAKI korzystają z dekodera, a powinna BYĆ WOLNOŚĆ wyboru, a nie narzucony styl, to tak jakby nakazać jednakowo ubrać dzieci do szkoły.
    Czy tak ciężko zrozumieć, że odblokowanie własnej w pełni funkcjonalnej listy niczego nie zabiera a tym bardziej nie ogranicza wolności wyboru a wręcz daje możliwość większego wyboru? Kto nie chce nie musiałby sam listy układać. Mógłby korzystać z proponowanej przez "fachowców" nc+. Komu "gotowiec" nie podoba się mógłby ułożyć wg własnego uznania chociażby miało mu to zająć nie godziny ale dni czy nawet tygodnie. Gdzie przez odblokowanie możliwości jest narzucanie stylu czy jakby nakazywanie jednakowego ubierania dzieci do szkoły. Przecież sztywna lista to jakby wszyscy mieli być ubrani jednakowo i to nie tylko dzieci ale dorośli też.

[ciach]
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-12-08, 20:35. Powód: frag. odnoszący się do usuniętego postu

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+