Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Nie wiem, czy wątek ma rację kontynuacji, bo i tak się własnej numeracji nie doczekamy.
    Tak dla naszej wygody
    Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

napisał(a) Ziomal153 Zobacz post
      Nie wiem, czy wątek ma rację kontynuacji, bo i tak się własnej numeracji nie doczekamy.../
      doczekacie się własnej numeracji jak dwie niedziele zejdą się w kupie albo wróble będą mieć po 3 kilo
      ale oczywiście prosić możecie

to też jakaś "wygoda" - móc prosić.
      .

Komentarz

Śmieszne są wypowiedzi co niektórych,czy ktoś was zmusza do podpisywania umowy z nc+? Przecież można pozostać przy kanałach dvb-t.Rozumiem czepiać się spraw czysto technicznych, problem z dekoderem itp, ale jak czytam ze ktoś nie może ponumerować sobie kanałów albo nc+ to syf bo drogie to zastanawiam sie nad wiekiem osób piszących takie rzeczy.Ja place i nie narzekam bo płace za to co chcę oglądać, komu na złość zrobię że przejdę do polsatu? Chyba tylko sobie.Mam w nc+ mnóstwo piłki i jestem zadowolony, każdy może coś wybrać dla siebie.
        Ostatni raz edytowany przez Dawid_nc+; 2013-12-12, 09:12. Powód: literówki

Komentarz

W sumie na takie posty nie powinno się odpisywać, ale niech będzie.
          napisał(a) murzyn997 Zobacz post
          Śmieszne są wypowiedzi co niektórych,czy ktoś was zmusza do podpisywania umowy z nc+? .
          Mnie nikt nie zmusił, jednak to że podpisałem nie oznacza, że nie mogę mieć swoich uwag?
          Przeciez można pozostac przy kanałach dvb-t.
          Można, może i trzeba będzie a tam umieją zrobić tak aby wybrany kanał można było mieć na pozycji 1.
          Rozumiem czepiać sie spraw czysto technicznych, problem z dekoderem itp,
          A własna numeracja to według Ciebie jaka jest sprawa, medyczna?
          To jest właśnie czysto techniczne posunięcie i trochę marketingowe.
          ale jak czytam ze ktoś nie może ponumerowac sobie kanałów albo nc+ to syf bo drogie to zastanawiam sie nad wiekiem osób piszących takie rzeczy.
          Ja mam 50 lat, jeśli Cię to interesuje, może to wiek jest tym czynnikiem, że zapominam i chcę aby było dobrze dla mnie.
          Ja place i nie narzekam bo płace za to co chcę oglądać, komu na złość zrobię że przejde do polsatu? Chyba tylko sobie.Mam w nc+ mnostwo piłki i jestem zadowolony, kazdy może cos wybrać dla siebie.
          Cieszę się, że znalazłeś ofertę dla siebie, a może warto czasami pooglądać coś innego niż piłka, bo życie to nie kopanina, jest jeszcze coś więcej niż piłka. Zrozumiesz to jak zaczniesz się golić.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
            Wiele, bardzo wiele razy czytamy podobne odpowiedzi nc+przedstawicieli. "Przekazałem Waszą sugestię do odpowiednich osób".
            Czy ktoś w ogóle pamięta aby takie działanie dało odpowiedź w stylu,
            Zgodnie z Waszymi propozycjami i tutaj odpowiedź na nasze sugestie na tak.
            W przypadku nc+ nie przypominam sobie takiej reakcji.
            W przypadku n tak bywało. Szczególnie za czasów prezesa Berezowskiego.

Dobrym przykładem była zmiana funkcjonowania klawisza "niebieskie n" pilota, po opiniach abonentów wyrażanych na ten temat w założonym przez Tomasza Berezowskiego wątku "Dyskusja na temat funkcjonalności niebieskiego przycisku N".
            Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2013-12-11, 13:44.
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Leon, masz racje,wybacz

Komentarz

Że tak powiem pilne ale stare!!!

Temat stary ale jak jest to napiszę mam OGROMNĄ prośbę żeby umożliwić własną numerację kanałów, każdy z nas wie że w dekoderach ADB da się i nie ma co tu drążyć tematu, warto by to dodać w poprawce która powinna być PILNA! dla dekoderów turboBOX+ (CLRA,DGCB) z dyskiem 500GB bo powrót do ustawień fabrycznych formatuje dysk (sam sprawdzałem)! APELUJĘ RACZEJ w imieniu wszystkich abonentów platformy nc+ o dodanie tej możliwośći!

Pozdrawiam
                SHARP LC-46LU824E + PS3 + turboBOX+ (CLRA)
                nc+: Comfort+, Multi+, Extra+, CANAL+, HBO na 6 msc za 69,90 PLN
                Vectra: Flashnet 60 Mb/s za 62 PLN
                UWOLNIĆ LISTĘ KANAŁÓW!
                Pozdro dla kumatych.

Komentarz

lista

Podpisuję się pod moimi przedmówcami i również proszę o umożliwienie numeracji kanałów na listach ulubionych wedłu własnego uznania.

Komentarz

witam przecierz jest taka morzliwość na ulubjonych na 5800SX oferta nc+ tnk

Komentarz

Pracuję...
                    X
                    nc+