Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
    OFERTA jest ważna , ale SORTOWANIE również, bo wiele kanałów jest w oddali ciekawych, ponadto nie zapominajmy,że wiele korzysta osób starszych z dekoderów i warto by też o nich pomyśleć.
    Kwestia indywidualna. Korzystam z dekodera ADB od 2,5 roku i po prosut się przyzwyczaiłem, pamiętam numery kanałów i tyle. Zgadzam się, układ kanałów jest nielogiczny, ale żeby z tego taką tragedię robić?? Są większe problemy w życiu

Komentarz

W kwestii własnej numeracji kanałów wypowiedź kompetentnej osoby z ITI już padła, tutaj. Nie sądzę, aby jej następca był w tej sprawie bardziej otwarty.
      USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
        To tym bardziej zakrawa na głupotę. Masz MR, w pokoju dla dzieci telewizor i wytłumacz dziecku że ma nacisnąć 92 żeby oglądać swoje ulubione bajki.
        Kiedyś były piloty dla dzieci, które można było zakodować na ich ulubione programy , spróbuj może sprawdzi się to u ciebie i po problemie , tu zobacz jak wygląda , ten pilot mozna zaprogramować lub tutaj

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
          Kwestia indywidualna. Korzystam z dekodera ADB od 2,5 roku i po prosut się przyzwyczaiłem, pamiętam numery kanałów i tyle. Zgadzam się, układ kanałów jest nielogiczny, ale żeby z tego taką tragedię robić?? Są większe problemy w życiu
          Przeglądałem listę kanałów i np kanał TELE5 jest w śród kanałów muzycznych na dalekiej pozycji.

Komentarz

Kiedyś były piloty dla dzieci, które można było zakodować na ich ulubione programy ...
            Każdy musi sam w tej sprawie kombinować. Nie prościej uwolnić listę kanałów dla wszystkich (zostawiając stały do nadawania uprawnień)? Kto nie będzie chciał to nie musi z tego uwolnienia korzystać. Będzie mógł korzystać z listy ułożonej "dla wygody abonentów" przez "fachowców" nc+.
            Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

Kiedyś były piloty dla dzieci, które można było zakodować na ich ulubione programy , spróbuj może sprawdzi się to u ciebie i po problemie , tu zobacz jak wygląda , ten pilot mozna zaprogramować lub tutaj
              Dzięki za sugestie, moje dzieci dawno z domu wyszły, ja nie mam MR.
              Przeżyłem już kilka razy zmianę listy kanałów, za każdym razem na gorszą. Zawsze uważałem to za głupotę i za stary jestem aby głupotę zatwierdzać, czy do niej się przyzwyczajać.
              Żadne ale to naprawdę żadne tłumaczenie głupoty jej nie usprawiedliwia.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                ...
                Żadne ale to naprawdę żadne tłumaczenie głupoty jej nie usprawiedliwia.
                A klakierom nc+ tego nie wytłumaczysz. Ktoś nawet napisał, że taką ilość programów jaką oferuje nc+ nie sposób posegregować samemu jakby ta ewentualna segregacja po uwolnieniu robienia własnej listy z pełną funkcjonalnością byłaby wtedy obowiązkowa. Dlatego ta blokada jest dla wygody a nie utrudnienia życia abonenta (tak uważają decydenci nc+ a klakierzy to nawet powtarzają). Cóż różną inteligencję niektórzy posiadają.
                Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2013-12-08, 19:25.
                Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) BoloSr Zobacz post
                  ja o niczym nie marze
                  a co do układania to się zgodzę 100 nigdy w życiu bym nie ułożył ale 20 to tak
                  Dostępnych kanałów na dekoderach z HOBIRDA jest 370
                  w dekoderach po c+ SAGEMCOM HD i STRONG jest możliwość ułożenia po numerach swojej listy.
                  By ustawić tylko ok 150 kolejnych potrzeba ok 30 minut.

Komentarz

Dostępnych kanałów na dekoderach z HOBIRDA jest 370
                    w dekoderach po c+ SAGEMCOM HD i STRONG jest możliwość ułożenia po numerach swojej listy.
                    By ustawić tylko ok 150 kolejnych potrzeba ok 30 minut.
                    I już się odezwał kolejny zachwalający blokadę tworzenia własnej listy programów

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                      I już się odezwał kolejny zachwalający blokadę tworzenia własnej listy programów
                      Ja nie zachwalam, ale nie tylko MŁODZIAKI korzystają z dekodera, a powinna BYĆ WOLNOŚĆ wyboru, a nie narzucony styl, to tak jakby nakazać jednakowo ubrać dzieci do szkoły.

Komentarz

Ja nie zachwalam, ale nie tylko MŁODZIAKI korzystają z dekodera, a powinna BYĆ WOLNOŚĆ wyboru, a nie narzucony styl, to tak jakby nakazać jednakowo ubrać dzieci do szkoły.
                        Czy tak ciężko zrozumieć, że odblokowanie własnej w pełni funkcjonalnej listy niczego nie zabiera a tym bardziej nie ogranicza wolności wyboru a wręcz daje możliwość większego wyboru? Kto nie chce nie musiałby sam listy układać. Mógłby korzystać z proponowanej przez "fachowców" nc+. Komu "gotowiec" nie podoba się mógłby ułożyć wg własnego uznania chociażby miało mu to zająć nie godziny ale dni czy nawet tygodnie. Gdzie przez odblokowanie możliwości jest narzucanie stylu czy jakby nakazywanie jednakowego ubierania dzieci do szkoły. Przecież sztywna lista to jakby wszyscy mieli być ubrani jednakowo i to nie tylko dzieci ale dorośli też.

[ciach]
                        Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-12-08, 20:35. Powód: frag. odnoszący się do usuniętego postu

Komentarz

napisał(a) dizmar Zobacz post
                          Czy tak ciężko zrozumieć, że odblokowanie własnej w pełni funkcjonalnej listy niczego nie zabiera a tym bardziej nie ogranicza wolności wyboru a wręcz daje możliwość większego wyboru? Kto nie chce nie musiałby sam listy układać. Mógłby korzystać z proponowanej przez "fachowców" nc+. Komu "gotowiec" nie podoba się mógłby ułożyć wg własnego uznania chociażby miało mu to zająć nie godziny ale dni czy nawet tygodnie. Gdzie przez odblokowanie możliwości jest narzucanie stylu czy jakby nakazywanie jednakowego ubierania dzieci do szkoły. Przecież sztywna lista to jakby wszyscy mieli być ubrani jednakowo i to nie tylko dzieci ale dorośli też.

[ciach]
                          Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi lub nie czytałeś ze zrozumieniem.

Komentarz

Czyli każdy komu pasuje (czyt. zwisa) własna numeracja kanałów jest "klakierem nc+" .Fajne podsumowanie

Komentarz

napisał(a) Pablo70 Zobacz post
                              Czyli każdy komu pasuje (czyt. zwisa) własna numeracja kanałów jest "klakierem nc+" .Fajne podsumowanie
                              Nadinterpretowałeś moje (chyba ) słowa.
                              Każdy który twierdzi, że wygodniejsza jest sztywna numeracja a wprowadzenie swobodnej jest gorszym rozwiązaniem i ograniczeniem wolności jest klakierem nc+ nie wnikając w sens tylko popierającym nc+ dla zasady. Tacy na tym forum są.

Komentarz

Wyśmiewany często na tym forum CP ma to dobrze rozwiązane. Ma sztywną listę nie do ruszenia (powyżej k.1000 można samemu wyszukiwać kanały) oraz listy ulubionych, które możemy ułożyć samemu i co ważne z własną numeracją nie taką samą jak na liście głównej. Po włączeniu dekodera jest ta lista, na której go wyłączyliśmy.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+