Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

własna numeracja ulubionych kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• własna numeracja ulubionych kanałów

Witam, proszę nc+ o wprowadzenie do dekoderów funkcjonalności własnej numeracji kanałów na liście ulubionych kanałów
    Obecnie kanały mają numery z głównej listy, jednak prośba ma docelowo umożliwić ułożenie listy ulubionycb programów z własną numeracją powstałą w kolejności układania przez siebie kanałów a nie zaprogramowanej przez nc+.

Zamiast np.
    30 Canal+
    1 TVN
    99 nickelodeon HD

Umożliwić numerowanie np.
    1 Canal+
    2 TVN
    3 nickelodeon HD

itp.

Dodam że funkcja ta jest możliwa seryjnie w dekoderach ADB, jednak platforma n ograniczyła ją do możliwości ułożenia listy ulubionych z numeracją z listy głównej. Dodam również że pomimo iż nie jest to reklamowane, platfoma nc+ jest jedyną platformą w Polsce która nie daje możliwości układania listy ulubionych z własną numeracją.

Dlatego również proszę chętnych o wpisywanie się, gdyż jak przyjęto większość głosów na tak umożliwi przychylenie się do tego.
    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2013-07-18, 17:27.

Dopisuję się do prośby. To byłaby przydatna opcja

Komentarz

nie wiem czy dobrze się rozumiemy ale czy chodzi o to aby na wyświetlaczu wyświetlał się kanał 1 jako TVP1 HD a kanał 2 jako TVP2 HD a np. na kanale 6 ma być TVN24 a na 7 (przynajmniej tak jest u mnie) ma się wyświetlać TV Republika pomimo tego że fizycznie te kanały są odpowiednio na 113, 114, 61 i 67.

czy o to dokładnie chodzi?
      jeżeli tak, to jestem zaskoczony że nbox tego ułatwienia nie posiada.

Komentarz

Tak chodzi właśnie o to.

Komentarz

no to nie ma problemu.
          gdyby były potrzebne fotki wyświetlacza jak to powinno wyglądać na porządnym, nowoczesnym dekoderze, daj znać.
          oczywiście będzie sama fotka wyświetlacza, bez nazwy dekodera i logo operatora który udostępnia taką funkcje.

1 TVP1 HD
          2 TVP2 HD
          3 TVN HD
          4 TVP HD
          5 TVN7 HD
          6 TVN24
          7 TV Republika
          ...
          13 HBO HD
          ...
          24 AXN Spin HD
          ...
          50 History HD
          ...
          70 Sundance HD
          ....

itd..

faktycznie bardzo przyjazna funkcja
          Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-07-18, 19:21.

Komentarz

dwa lata na forum i takie pomysly przychodzą do glowy

zobacz na posty sprzed 7 lat i daj sobie spokoj z takimi apelami
            TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

ale dlaczego?
              ja na ten przykład uważam że to bardzo dobra, oddolna inicjatywa usera lpotaczek
              kto nie idzie do przodu, ten się cofa.
              nawet sama Moderacja w tym wątku http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=65040 zachęca do kreatywnego myślenia.
              tłumienie rodzi frustracje.

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
                zobacz na posty sprzed 7 lat i daj sobie spokoj z takimi apelami
                Właśnie, sam chyba już z 6 lat temu zakładałem takie wątki....

Jakby chcieli, to by od początku dali taką możliwość, a tak.....
                Samsung UE46F6650, mediaBOX+, nBox 2850ST/APOLLO - Multiroom, kino Sony DAV-DZ660,

Komentarz

Augustus j.w.

i koniec tematu

Komentarz

Nie macie szans by na to pozwolili !!!!!

Chodzi o to żeby na pierwszym miejscu były "kanały rządzące i jedyne poprawne politycznie".

Gdy uwolnią listę to jeszcze komuś przyjdzie do głowy dać tvn na pozycje 899 a to niedopuszczające.

Zacytuje jednego z forumowiczów: nbox to sprzęt własności mc+ i mają prawo dawać te programy które uważają za poprawne dla nich.

Komentarz

Zdecydowanie popieram ten pomysł. O ile na początku działalności platformy "n" lista kanałów była do zaakceptowania, to od pewnego czasu panuje na niej totalny bałagan. Najgorzej sytuacja wygląda w ofertach na kartę z dedykowanymi odbiornikami ADB. Tam na liście kanałów panuje totalny ......

To wstyd dla platformy, iż rzekomo najlepsze dekodery oferowane przez platformy satelitarne w Polsce nie posiadają tak podstawowej funkcji jak układania list ulubionych kanałów z własna numeracją. Funkcjonalność taką oferują odbiorniki konkurencji jak i inne, najtańsze dekodery oferowane na wolnym rynku. Dlatego z niecierpliwością czekam na wprowadzenie tej funkcjonalności, która dla programistów ADB nie powinna być problemem.
                      Ostatni raz edytowany przez michal; 2013-07-19, 09:24.
                      ----------
                      Proszę o wprowadzenia do nboxów możliwości układania własnej listy kanałów z WŁASNĄ NUMERACJĄ.

Komentarz

GDA, przecież Augustus się naśmiewa z nas abo nc+, jego dekoder to umożliwia a nasz "wspaniały" sprzęt jest 2 wagony kalendarzy za......... inaczej mówiąc zacofany.
                        Zaś z drugiej strony to kpina, moderacja prosi nas o propozycje, my się pocimy, piszemy i co?
                        Groch o ścianę, zwykłe udogodnienie dla abonentów zgłaszane od 7 lat pozostaje bez echa, nawet śladu aby w tym temacie coś robiono.
                        Dlatego też mój post poprzedni odnosił się do........ jak to nazwać, każdy sobie sam nazwie traktowanie abo przez nc+.

Ta numeracja najgorzej w ..... a człowieka jak ma 2 lub 3 telewizory bez MR. I na każdym TVP1 HD jest na innej pozycji.

Komentarz

mój operator ma co prawda tylko 20% w nc+ ale jestem też skazany na sztywną liste

Leon - wiesz na którym kanale mam TVP? albo TVN24 na 101 i 333 odpowiednio że nie wspomnę o TV Trwam w okolicach kanału 900 wiesz ile ja się musze naklikać aby coś oglądnąć i wybrać z oferty 178 kanałów

a Augustusowowi należy zazdrościć że dostąpił zaszczytu i dołączył do tak nowoczesnej platformy oświetlanej blaskiem słońca

Komentarz

Tak z ciekawości a co masz na 1?

Komentarz

TVP w SD i dlatego potem w badaniach wychodzi że ludzie nie oglądają HD

głowna lista zaczyna sie od 100 i jest co 100 skategoryzowana (ciężkie słowo) np od 400 filmowe

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+